Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clostilbegytben reménykedők! fórum

Clostilbegytben reménykedők! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2591. e-vike (válaszként erre: 2589. - Panna07)
2020. febr. 3. 11:46
A ciklus hosszát nem befolyásolja a closti?
2590. e-vike
2020. febr. 3. 11:31
Köszönöm a tanácsot! Szólok majd az orvosomnak a következő hónap miatt.
2589. Panna07 (válaszként erre: 2588. - E-vike)
2020. febr. 3. 11:28
Értem, csak ultrahang nélkül lutri a Clostis stimulálás, általában felerősíti a peteérést, és biztos van, aki teherbe is esett úgy, hogy nem volt ultrahangos nyomonkövetés, de úgy nem túl biztonságos eljárás. Nem riogatni akarlak a cisztákkal, de sajnos időnként cisztát okozhat, ami persze idővel fel szokott szívódni, de amíg nem szívódik fel, addig nem szabad folytatni a Clostit. Csak a te érdekedben mondom.
2588. e-vike
2020. febr. 3. 11:14

A második csík nem is látszott az 5 teszten egyáltalán, de még halványan sem, a 6-on lehetett csak 1 kicsit.

Korábban volt már peteéreskor uh, csak igy sem jött össze a bébi. Azért kaptam a gyógyszert,hogy kicsit megtámogassuk a dolgot. Következő hónapra van még 1 adagom.

2587. Panna07 (válaszként erre: 2586. - E-vike)
2020. febr. 3. 10:51
Csak pl. szállítás közben, nagy hidegben sérülhetnek a tesztek. Elhiszem, h elkenődtél, ezért is jobb az ultrahangos követés, a tesztek nem olyan megbízhatóak, az ultrahang meg biztosat mutat. Ha lesz még Clostis hónapod, mindenképpen csináltass ultrahangot, a saját érdekedben, mert okozhat cisztát.
2586. e-vike (válaszként erre: 2585. - Panna07)
2020. febr. 3. 10:33
Én is gondoltam a tesztre, de most rendeltem 2022-ig volt a szavatossága. Csak annyira elkenődtem, rá voltam készülve és semmit sem mutatott. Nem kellett mennem Uh-ra most.
2585. Panna07 (válaszként erre: 2584. - E-vike)
2020. febr. 3. 10:01
Nem hiszem, hogy a 10. napnál hamarabb volt az ovuláció, szerintem inkább a teszt rossz, én fogtam már ki rosszat. Ultrahangra nem kellett menned? Clostinál az az igazi, ha 12. nap környékén megnéznek ultrahanggal, hogy meg lehessen győzödni arról, hogy mennyire használ a gyógyszer.
2584. e-vike
2020. febr. 3. 09:52
Sziasztok! Első havi clostys próbálkozasunk volt. 5 naptól kellett 5x1 szemet bevennem. Eddig a ovu tesz minden hónapban mutatott ovulaciót, most a 10-ik naptól teszteltem és semmi. Ma már a 16-ik nap van. Volt valakinek ilyen tapasztalata? Eltolhatja vagy esetleg hamarabb volt és kellett volna a 9 napon is tesztelnem? 26-28 napos ciklusaim vannak.
2583. L2301
2020. jan. 7. 14:52
Sziasztok. Új vagyok még a topicban, mi tavasszal kezdjük el a Clostis kúrát, nekem nincs semmi bajom, páromnak van spermium problémája (de ez sem vészes), melyre szintén clostyt kap majd, viszont nagyon szeretnénk iker babákat úgyhogy én is szedni fogom a doki beleegyezésével a clostit. Nektek mi volt a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban, illetve fiú vagy lány babátok lett closti mellett? nkünk már van 6 éves kislány és férjemnek első házasságból egy 11 éves lány, úgyhogy nagyon fiút szeretnénk. Erre praktikákat closty mellett is lehet alkalmazni?:)
2582. tinusi
2019. nov. 26. 06:30

Sziasztok!

Ha vkit érdekel Budapesten egy doboz bontatlan Closty, akkor írjon privátban.

2581. Bius86 (válaszként erre: 2580. - Otan)
2019. júl. 23. 12:12

Szia!


Melyiken? (nem vettem észre, ne haragudj :( )

Szerencsére jó híreket kaptunk, a jó (jobb) oldalon van egy már tegnap nagyon érett és egy szép nagy érőben lévő tüsző, meg még két kicsi, de azok nem játszanak.

Megkaptam ott az asszisztenstől a Fostimont, este 9kor kell beadnunk ma a tüszőrepesztőt, és holnap délután megyünk az inszemre.

Nagyon izgulok, meg kíváncsi vagyok, hogy hogy fog sikerülni, mindenesetre azt jó jelnek veszem, hogy a megfelelő oldalon (nekem a bal oldalon nem átjárható a petevezetékem) termelődtek a jó méretű tüszők (bal oldalon is vannak kisebbek).

Akkor neked elvileg holnap derül ki, hogy hogyan alakultak a dolgok odabent. Szorítok nagyon :)

2580. Otan (válaszként erre: 2579. - Bius86)
2019. júl. 23. 10:38
szia ! Írtam neked másik forumon is pár napja. Mi volt uh-n? Mikor lesz neked inszem? Én holnap este megyek uh-ra.
2579. Bius86
2019. júl. 22. 10:52

Sziasztok!


Én szombaton vettem be a 5-ik szem Clostit, és most megyünk vissza a dokihoz, hogy nőnek e rendben a tüszők. És ha minden ok, akkor elvileg a héten lesz az első inszem. Kicsit izgulok, hogy jó híreket kapjuk.

2578. tinusi (válaszként erre: 2577. - Otan)
2019. júl. 18. 18:04

Szia. Drukkolok h sikeres legyen és minden rendben menjen utána is. :)

Nem volt elég nagy az első uh-ra a tüsző, így két nappal később (vasárnap) fogadott ismèt. Addigra megfelelő volt az Ovitrelléhez. Rákérdeztem, hogy akkor mi van az emlegetett inszeminációval. Mondta, hogy természetesen lehet róla szó, csak össze kell szednie/át kell néznie az eddigi leleteimet, amit nem tud a kórházból intézni, szóval ha megint megjön (vasárnap tájékán), akkor hívnom kell.

2577. Otan (válaszként erre: 2575. - Tinusi)
2019. júl. 17. 20:34
Mi újság? Én ismét szedem clostit jövő héten 3dik inszem :)
2576. Otan (válaszként erre: 2575. - Tinusi)
2019. júl. 1. 19:10
Írok majd üzenetet. Látom azt is lehet itt :)
2575. tinusi (válaszként erre: 2574. - Otan)
2019. júl. 1. 06:50

Ez most megnyugtató... a lista fent van neten vagy át tudod esetleg küldeni?

Egyébként én nem "hibáztatom" hogy még nem küldött tovább. Szeptemberben derült ki az IR, januárban voltam utána nála kontrollon, ott derült ki, hogy nincs peteérésem és megkaptam a Clostit, mivel 2 hónap nem hozta meg a sikert, voltam áprilisban az átjárhatóságin és már a következő hónapban mondta h ha az sem sikerül továbbküld. Csak közbejött a ciszta és peteérés is megint kimaradt. Szóval nem hibáztatom, mert szerintem mindent megtett és hiába lassan két éve próbálkozunk, orvosilag max 4 hónap volt, amikor esélyünk is lett volna.

2574. Otan (válaszként erre: 2573. - Tinusi)
2019. jún. 30. 21:32

Nincsenek hosszú varolistak. Legalábbis Devainal nincs, ahogy olvasom FB-on.

Valaki írta hogy felhivta és következő héten már mentek is. Igaz vizsgálatokat meg kell csinálni de azt már akár most is el lehet kezdeni. Nekem van egy listám. Nem csak lombikrol irok mivel Dévai csinál inszemet is. Szóval ezen ne aggódj. De mondjuk nem értem miért nem küld tovább dokid, ha ő nem csinál inszemet.

2573. tinusi (válaszként erre: 2572. - Otan)
2019. jún. 28. 17:42

Igen, így h az első sikerült, talán jó esélyekkel indultok.


Pár hónapja azon gondolkodtam már, hogy vhova be kellene jelentkezni, mert hosszú várólistákról olvastam. De közben úgy fogalmazott az orvosom, hogy továbbküld inszemre. Bízom benne, hogy ez nála azt jelenti, hogy ajánl vkit. Már nagyon kíváncsi vagyok.

2572. Otan (válaszként erre: 2571. - Tinusi)
2019. jún. 28. 11:40

Igazándiból mi is csak azért várnánk mert bízok benne, hisz az első inszem is sikerült csak elment. + az hogy csak 2 hetet kell várni, kb 2 hét és megjön. Utána Dévaiék is szabin, majd én dokim is, szóval ha nem sikerül akkor aug elején bejelentkezek Dévaihoz, de addig is amit vizsgálatot lehet azt elkezdem intézni hogy ne akkor kelljen, úgyis sok 6 hónapig érvényes. És ha augusztusban megyünk ki tudja lehet már októberben max november indulhatunk a lombikkal és akkor hátha ennek az évnek a végére meg leszünk. Meglátjuk , mi is 2 éve és 2 hónapja próbálkozunk... most így utólag gondolva hülyék voltunk hogy megvártuk az esküvőt, de hát ki gondolta hogy ez lesz. Szóval ez az egy két hónap még belefér. De idén remélem lesz vmi :)


Dévai csak onnan jött amúgy, hogy Dr Paragi nála dolgozott így nekünk őt ajánlotta, ezért megyünk hozzá. FB-on benne vagyok a Dévais csoportban is így sokat olvasgatok ott is.


Szorítok hogy jó híreid legyenek jövő héten. Vagy hogy tudjatok tovább menni.

2571. tinusi (válaszként erre: 2569. - Otan)
2019. jún. 27. 17:54

Rendes a dokid, hogy meg lehet vele beszélni és kiállítja az igazolást. Lehet nekem nem lenne így türelmem vàrni még egy hónapot, igazából ott tartok már jó ideje, hogy teljesen mindegy nekem, hogy természetes úton, inszemmel vagy lombikkal jön össze a baba.

Dévaival van vmi tapasztalatod vagy mi alapján választottad?

Jövő pénteken kell mennem uh-ra és bízom benne h a ciszta eltűnt. Most levizsgázik a szervezetem h Closti nélkül mire megy :) remélem továbbküld a doki már, az az érzésem, hogy elpocsékolt idő, ha tovább várunk csodát a Closti, Ovitrelle, Ultrogestan triótól.

2570. Otan (válaszként erre: 2568. - Tinusi)
2019. jún. 27. 16:29
Neked akkor jövő héten uh (12napos)?
2569. Otan (válaszként erre: 2568. - Tinusi)
2019. jún. 27. 16:28
Ma hívtam végül. Mondtam neki hogy ez a hónap kimarad, júliusban jövünk. És megkerdeztem hogy így hogy én már sajna közelebb vagyok a 38hoz meg kell mind a hat inszemet csinálni? Azt mondta nem, ha megelegelem szóljak és kiállítja az igazolást hogy még volt a hat. Most ebben a hónapban vagyis júliusban hátha tudunk menni mert egyet meg szeretnek. Mert augusztusban meg ő van szabin. Ha véletlen nem tudunk akkor kérem igazolást és megyünk Dévaihoz. Ha tudunk menni akkor még hátha sikerül. Nálad mi a helyzet?
2568. tinusi (válaszként erre: 2567. - Otan)
2019. jún. 25. 18:12

Na mit mondott a dokid? Mehettek lombikra?

Nekem közben megjött hamarabb, még a vérvételem eredménye sem lett meg addigra :)

Clostit nem szedek most, csak 12.napon uh és kiderül h van-e még ciszta és hogy gyógyszerek nélkül van-e peteérésem. Kíváncsi leszek.

2567. Otan (válaszként erre: 2566. - Tinusi)
2019. jún. 22. 22:52
Szia. Bocsi közben nyaraltunk egyet de most már vagyok. Hétfőn hívom hogy mi legyen. Majd mesélek. De férjem szerint közben menjünk Dévaihoz is. Mindenképp akarok kérni legalább igazolás a nődokimtol hogy a kettő inszem meg volt. Neked akkor 27e körül kell megjonnie?
2566. tinusi (válaszként erre: 2565. - Otan)
2019. jún. 17. 17:34

Mit mond a dokid arra, hogy esetleg lombik? Én 30 leszek hamarosan, meg is kaptam annó egy orvostól, hogy fiatal vagyok még, ráérünk. Azért a közel 2 év már nagyon soknak tűnik nekem.

Az orvosom júli 1.hetében szabadságon lesz, tehát ha jövő csütörtökig nem jön meg, akkor mèg egyeztetni sem tudok hogyan tovább. Lehet h akkor is felhívom mondjuk, mert a vérvétel eredménye meglesz nála addigra. Nem szeretnék egy hónapot elfecsérelni.

2565. Otan (válaszként erre: 2564. - Tinusi)
2019. jún. 15. 12:04
Szia. Sajnos nem sikerült igaz késik, de fáj a hasam. Tuti meg fog jönni. Az a baj ebben a hónapban meg lehet következőben meg nem fogunk tudni menni uh megkerdem dokim majd, hogy mi legyen. Én szívem szerint lombikot próbálnám (37 múltam).:( Olvastam nálad mi a helyzet :( szorítok továbbra is. És majd írj fejleményekről.
2564. tinusi (válaszként erre: 2560. - Otan)
2019. jún. 14. 07:26
Szia. Van vmi fejlemény?
2563. tinusi (válaszként erre: 2562. - Ágio8405)
2019. jún. 11. 17:08
Köszi, mindig van vmi meglepetés.
2562. Ágio8405 (válaszként erre: 2561. - Tinusi)
2019. jún. 11. 15:40
😟 sajnálom
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook