Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clostilbegyt után peteérés elmaradás? fórum

Clostilbegyt után peteérés elmaradás? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 18. 16:06

Én is így jártam.

Szedtem a Clostilbegytet,mégsem volt peteérésem.

Ajánlották a barátcserjét,most megpróbálom azt szedni.

4. 099c0bed40 (válaszként erre: 2. - D9d8721118)
2009. aug. 11. 10:53

Szia, igen, az Uh-os monitorozás sokkal pontosabb képet ad mint a mikroszkóp, de még az is segítség lehet, ha minden reggel méred és írod az ébredési hődet.

Peteérés esetén a ciklus közepén 2-3 tizedet leesik, majd utána felmegy 37 körülre, és a ciklus végéig ott is marad.

ha nem volt az adott ciklusban p.é., akkor nincs ez a hőm. különbség sem.

3. Cepheus (válaszként erre: 2. - D9d8721118)
2009. aug. 11. 04:53
Sajnos ezzel a progeszteron értékkel tényleg biztos, hogy nem volt peteérésed. Esetleg a következő ciklusban kérj ultrahangos ciklusmonitorozást, ilyenkor megfigyelik, hogy nő a tüsződ. Biztonságosabb is emellett szedni a Clostit, és azt is könnyebben felméri a dokid, ne adjon-e másik gyógyszert, ha nem válik be.
2009. aug. 10. 19:38

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! A menzim 5. napjától 5 napon keresztűl Clostyt szedtem. Közben mikroszkoppal néztem a peteérést. Olyan 12. napon be is páfrányosodott. Akcióztunk... A 21. napon vetettem le vért, szépen mentek is fel az értékek, de a progeszteronom 2.5 volt, ami alapján nem igazán lehetett peteérésem, mivel Closty stimulációban 15 de inkább 20 felettit várnak el.


Járt valaki már igy? Tényleg mindent betartottam, mégsem volt peteérésem... Vajon mitől?

Ne is reménykedjek, hogy teherbeestem?

2009. aug. 10. 19:35
Clostilbegyt után peteérés elmaradás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook