Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clostilbegyt tablettát kell szednem a menzesz 3. napjától napi 2x2-t. Nem sok ez egy kicsit? Lehet a Clostit a barátcserjével együtt? fórum

Clostilbegyt tablettát kell szednem a menzesz 3. napjától napi 2x2-t. Nem sok ez egy kicsit? Lehet a Clostit a barátcserjével együtt? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 9. 17:23

Sziasztok!

Én még csak 22 éves vagyok,de mindíg gyereket akartam mióta az eszemet tudom!

Két éve vagyok együtt a párommal és kb egy éve rajta vagyunk a "baba projekten" most vagyok a clostilbegyt kúra 3 hónapja előtt!

Elvileg 12-én kell megjönnie és szerintem meg is fog! Már most parázok,hogy mi lesz ha az utólsó hónap sem hoz eredményt!

n napi 2x1-et szedek meg egy jó erős gyulladáscsökkentő injekció kúrán vagyok túl!

De folyamatosan felfázással küszködök!

Remélem sok baba jött már össze ezzel a gyógyszerrel és azt is remélem hogy nekünk is össze jön!

Puszi mindenkinek!

2010. nov. 18. 12:11

Volt hormonvizsgálatod mielőtt a doki megállapította az adagolást? Lehet azért írt fel ennnyi, mert nagyon alacsony volt a progeszteron szinted. Én is ennyit szedtem anno-nálam volt vérből hormonszintmérés, kiderült hogy a progim szinte nulla. Nem csoda, hogy nem jött össze a gyerkőc. Aztán jött a Closti (ellenőzés és UH-s vizsgálat mellett) és rögtön össze is jött a kisfiam aki azóta 13,5 hónapos.

Szóval ha a doki ezt írta elő, annak tuti oka van. Szerintem kérdezd meg őt, ha kételyeid vannak.

Sok sikert a babóhoz!

2009. nov. 16. 17:36

Nekem az első kezelt hónapomban 2x1 volt az adag 5 napig, de nem lett tőle nagy tüszőm. Ekkor emelte a doki duplájára az adagot, 2x2-t szedtem októberben (volt tüszőrepedés, de sajnos nem sikerült a baba), és most novemberben is 2x2-t szedtem, gyönyörű tüszőm volt. Az eredmény majd kiderül, bízunk. :)

Szóval nem sok a 2x2, de vajon miért írtak fel már elsőre ilyen nagyobb mennyiséget?

2009. okt. 29. 19:20
Én 2x1-et szedtem,de nem segített.6 hónapig szedtem,mégsincs peteérésem.
2009. okt. 27. 18:01

Én tavaly 3x1-et szedtem 3 hónapig, ellenőrzés nélkül, és nagyon rosszul voltam tőle, és felborította a ciklusomat is.

Idén 5 napig napi 1-et szedtem UH mellett és nem volt semmi gond.

Bár baba sajnos még nem lett.

Ha a barátcserjén mastodynont értesz, akkor azt lehet szedni együtt a clostival.

2009. okt. 27. 17:54
Nekem úgy rémlik, hogy három hónapig lehet szedni egy héten át ugye? Ezt vedd figyelembe! Javitson ki aki máshogy tudja.
6. koxy
2009. okt. 27. 17:51
szia! nekem anno napi 1-et kellett szedni-- terhes lettem /de sajna elhalt, utána 2*1-et mondott a doki---semmi, majd magamtól napi 1-et szedtem és terhes lettem! ez az én tapasztalatom! nekem a napi 1 hozott eredményt, mindhárom terhességnél!
2009. okt. 27. 17:49
Szia. Én is szedtem annó clostilbegy-t nekem 2X1 szem volt az adag. És a második hónap után össze is jött a baba :-) (én amiatt szedtem hogy minnél előbb legyek terhes)
2009. okt. 27. 17:12
Szia.Én is sokalltam anno a closti adagját,nekem úgy emlékszem 2x1 volt.Az az adag nem ártott ugyan,mert nem lett cisztám se meg semmi,de nem is lett eredménye:(De legalább az idő alatt rendbe volt a mensim.
2009. okt. 27. 17:05
szia. Van egy forum "Ma vettem be az utolso szem Clostilbegyit tablettat..." cimmel, vagyunk ott egy paran, akik talan tudnak segiteni a teaval kapcsolatban. :)
2009. okt. 27. 17:05

Szerintem nem jó ötlet, megváltoztathatja a Clostilbegyt hatását.

Feltétlenül kérdezd meg a nőgyógyászodat!


Hogy a 2-szer 2 db tabletta sok-e, nem tudom, nem nagyon emlékszem az adagolásra. Viszont a tájékoztatón le van írva részletesen.

2009. okt. 27. 16:58
Clostilbegyt tablettát kell szednem a menzesz 3. napjától napi 2x2-t. Nem sok ez egy kicsit? Lehet a Clostit a barátcserjével együtt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook