Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clostilbegyt segíti a teherbeesést? fórum

Clostilbegyt segíti a teherbeesést? (tudásbázis kérdés)


10. delbuk (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 28. 09:04

Nezd, van olyan, akinek bejon. De mindenkepp csak cikluskovetessel erdemes bevallalni, mert sajnos sok olyan esetet hallottam, ahol tulstimulaltak a not, es cisztak alakultak ki.

Amugy teljesen megertelek, ossze sem mertuk szamolni, mennyi idot es penzt forditottunk mindenfele vizsgalatokra.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Delbuk)
2021. ápr. 27. 09:32
Köszönöm a válaszodat. Ez az, hogy én ilyen vizsgálatokon rég túl vagyok, ráadásul meg is kell őket ismételni, mert több mint egy éve voltak. Az új dokim ezek mellett újabb vizsgálatokat rendelt el mindkettőnknek, ez több hónapot és több százezret vesz igénybe (megint), ezért gondoltam arra, hogy egy hónapot még adnék előtte a Clostinak az előző dokimnál.
8. delbuk (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 27. 08:39
Inzulinrezisztencia es endometriozis derult ki. Valoszinuleg nalam az utobbi volt az ok, mert az IR-t egy evig kezeltek, majd megmutottek az endom, es azonnal teherbe estem.
2021. ápr. 27. 07:10
Kiderült végül, miért nem tapadt meg? Sikerült azóta teherbeesni?
2021. ápr. 27. 06:44
Honapokon keresztul szedtem a clostyt, iszonyat fejfajason kivul mast nem okozott. (Mas volt a gond, hiaba mutattak a vereredmenyek, hogy minden rendben. A peteeresem rendben volt, megtapadni nem tudott).
2021. ápr. 26. 18:55
Nekem világ életemben 2-3 havonta jött meg a vérzésem, ki tudja, volt-e egyáltalán peteérésem, sosem éreztem. 5x1 szem Closti elsőre meghozta a kislányom, aki 2 hete volt 14 éves. :)
4. Pipi57 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 26. 15:53

Gondolhatod,hogy a sok vizsgálat után ,ami azt igazolta,hogy nincs semmi probléma nálunk,és még sem lettem terhes.

Végül csak azt tudták javasolni,hogy a peteérést kell még jobban erősíteni,annak ellenére,hogy voltak érett petesejtek...

A 3 havi Clostilbegy-t kúrát nem kellett végigcsinálnom,mert a második hónap után terhes lettem.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Pipi57)
2021. ápr. 26. 15:36
Köszönöm a hozzászólásodat, ez valóban biztató! Leírhatatlan élmény lehetett. :)
2021. ápr. 26. 15:33

Van értelme próbálkozni.

Én is úgy lettem terhes 17 év után és most 27 éves a fiam...

Sok sikert kívánok hozzá.

2021. ápr. 26. 15:22

Sziasztok!


Vannak itt olyanok, akiknek jó értékek mellett több év próbálkozás után a Clostilbegyt-tel estek teherbe? (Egy hatéves gyerekem van már, 37 éves vagyok). Tudom, hogy nem csodaszer, csak kíváncsi vagyok, hogy vannak-e itt sikersztorik.. Egyszer próbálkoztam már vele (ebben az évben), majd 14 nap progeszteron cikluskövetés mellett, de akkor nem lett eredménye (helyette covid-os lettem :D). Az orvosom szerint nyugodtan tehetek még egy próbát. Van értelme, ha szabályos a ciklus, van peteérés, ovuláció stb, de ismeretlen okból nem következik be a

terhesség? Azon gondolkodom, hogy adjak-e neki még egy esélyt. Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook