Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Citromlé, menstruáció eltolás összefüggése? fórum

Citromlé, menstruáció eltolás összefüggése? (tudásbázis kérdés)


11. Berillke (válaszként erre: 10. - Lizesett)
2010. aug. 18. 12:54

Na akkor már az ínyünk és az orrunk nem fog vérezni.

Köszi

2010. aug. 18. 08:58

Van egy Rutascorbin nevű aszkorbinsav tartalmú gyógyszer, amit nekem ínyvérzésre írtak fel. Úgy tudom, jó még ezenkívűl orrvérzésre és aranyérre is.

Talán segítettem valamit.

9. Berillke (válaszként erre: 3. - Annika21)
2010. aug. 17. 13:16

én a vörösbort pont úgy tudom, hogy "meghozza", a röviditalok pedig késleltetik.

eddig nyaranta próbáltam ki, és mindig bejött.

2010. aug. 17. 13:07
Aha, értem, te a miértjére vagy kíváncsi...szerintem is a c vitamin tesz valamit.
7. mitválasszak (válaszként erre: 2. - Astarothka)
2010. aug. 17. 13:05
Igen, állítólag van. Én is mostanában olvasgattam utána a témának, de különbözőek voltak a tapasztalatok, meg nem tudtam, mekkora mennyiségű citrom kell a hatáshoz. Végül a hormonális szabályozás mellett döntöttem. Nem vagyok ennek a híve, de nem szerettem volna, hogy elrontsa a nyaralást...
2010. aug. 17. 13:04

a menstruáció késleltetésének legjobb "házi" megoldása a szervezet elsavanyítása. Natúr citromlé ivása a menstruációt megelőző harmadik naptól.


A citrusféléket az ókori népek használták fogamzásgátlásra is. :-) Citromlével, citrusfélékkel irrigáltak. Ezzel a méhnyálkahártya leválását is késleltették.


ezen kívül nem találtam mást

2010. aug. 17. 13:03

Citromlé helyett elvileg jó (én sosem próbáltam) minden, aminek magas a C vitamin tartalma.

A vörösbor pedig szerintem a vérképzésbe segít bele.

2010. aug. 17. 13:02
a citromrol én is hallttam,de nekem nem jött be..ugyanakkor,ugyanugy..
2010. aug. 17. 13:01

sok helyen olvastam higy a citromlével el lehet tolni a menstruációt. de ennek biológiailag mi az alapja? nekem tegnap előtt megjött már és azóta iszom a deci citromleveket, hogy hamarabb elmúljon, és alig van, szóval beválik úgy érzem...

de nem értem hogy működik a dolog? és a másik pedig a vörösboros história, az is érdekelne hogy mit változtat a szervezetben?

2010. aug. 17. 13:00
mert van közte vmi összeefüggés?:)
2010. aug. 17. 12:59
Citromlé, menstruáció eltolás összefüggése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook