Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Citromailes fiókot hogyan lehet törölni úgy, hogy más emailes címre mentem a leveleimet? fórum

Citromailes fiókot hogyan lehet törölni úgy, hogy más emailes címre mentem a leveleimet? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 1. 15:20

De ha csak átirányítom a leveleimet a gmailes fiókba,ugyanott tartok....

Én csak a meglevő leveleket szeretném megtartani.

Itt is le van tiltva a nő,de valahogy mégis kapcsolatba tud lépni velem,p. a netlogról, vagy a Badoo-ról..

2011. máj. 1. 15:00

Szia!

Csinálj egy új e-mail címet pl.:gmail és ott megtudod csinálni,hogy az újra átirányítod a leveleidet és ezen belül letudod tiltani is az illetőt.

csak ne felejtsd el 3 hónapon belül legalább 1-szer be lépni a citromail-es fiókodba is mert a rendszer kitöröl.

2011. máj. 1. 14:55

Már unom, hogy olyan közösségi oldalakról küldenek meghívókat, üzeneteket,ahová nem is regiztem magam.

Meg aztán van egy illető,akitől nem akarok levelet kapni, de tudja a mélcímem, és közösségi oldalakon keresztül küldözget üzeneteket, hogy idegesítsen. Utoljára valami Badouu ról. Viszont a leveleimet se akarom elveszíteni. Tud valaki segíteni ebben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook