Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Citológiám pu3, Cin1, valakinek volt hasonló? fórum

Citológiám pu3, Cin1, valakinek volt hasonló? (beszélgetős fórum)


12. NomNom (válaszként erre: 11. - 5236d12e25)
2020. dec. 8. 08:24
Atyaeg... ://
11. 5236d12e25 (válaszként erre: 3. - NomNom)
2020. dec. 7. 18:10
Egyébként igen. Barátnőmnek is ugyan ez volt 1 éve. Most műtőtték múlt hónapban mert egy fél éves kemény nagyon drága gyógyszer kúra eredménytelen volt. Aőt súlyosbodott is neki ezért kellett csonkítani a méhszájat.
10. Rey
2020. dec. 7. 17:54

A krónikus prosztata gyulladás természetesen kezelve van... Évek, orvosok, rengeteg kidobott pénz amikor is közölte az orvos, hogy "tanuljon meg vele együttélni"...mert, hogy szerinte nem súlyos, ezzel együtt lehet élni :/

Azóta persze már újabb orvosok sorát látogattuk meg...

Az első sikertelen 3 év után volt kivizsgálás miért is nem jön a baba, de nem volt probléma. Tökéletes vérkép...tökéletes minden.

A baba azután jött össze, hogy 10 kilót fogytam, valószínűleg itt volt a probléma.

9. 346490ec7b (válaszként erre: 8. - Rey)
2020. dec. 7. 17:45

hja, az más.


akkor jobbulást a prosztatához (az majd meggyógyul magától) és érdemes lemenni a sarki patikába, kérni egy kúpot, oszt minden oké. :)


mondjuk a 7 év próbálkozás is megérne egy spermakép vizsgálatot. de tuti az is megvolt, nem szóltam.


úristen...

8. Rey
2020. dec. 7. 17:37

Köszönöm az eddigi hozzá szólásokat :)

Soha nem volt baj a citológiámmal, most az első terhességnél derült ez ki, de semmi más nincs a leletemen csak amit itt leírtam. A magánorvosom semmit nem mondott csak hogy ez van várni kell és 3 hónap múlva ismételni.

Kértem tanácsot interneten is egy nőgyógyásztól aki csak annyit írt hogy kúpot szoktak felírni.

Illetve a páromnak évek óta krónikus prosztata gyulladása van, ezzel kapcsolatban is érdeklődtem, hogy nem e ő lehet a "probléma" de annyit mondott az orvos hogy nem...

A vetélésem után itt Ausztriában az orvos pedig szintén annyit mondott, hogy kúpot kellett volna kapnom, és hogy ne aggódjak, most próbálkozzunk a babával, mert a vetélés utáni első 3 hónapban nagyobb az esély a babára és a vetélés utáni terhességek általában már rendben lezajlanak. Ezért is vágtunk bele újra.... :/

7 éve próbálkozunk es most sikerült először teherbe esnem :/

7. 346490ec7b (válaszként erre: 6. - NomNom)
2020. dec. 7. 17:32

nőgyógyász? hentesek.


milyen kúp? papilocare, betadine kúp? mi ellen?


el kell menni szűrésre, nincs mese, egy ilyen buli mondjuk konzultáció és szűrés 30e ft, vagy csak szűrés rabló helyen 30e.. (hpv centrum buda, üllői út) 1-3 hét az eredmény, most a kúvid alatt ki tudja. (tipp. az anonimitásod őriz meg, ne add ki a lakcímed / személyes adataid, tb számod, ilyen helyeken, kutya semmi közük hozzá, hiába tolják a papírt eléd, nem írod be, pont. fizecc, nem tb.)


addig gumi használat (v semmi sx...), semmi nyalakodás, bőr bőr kontakt kerülése.



lehet más, de én ezzel indítanék, mert a méhnyakráknak, és az elváltozásod alapjának vélhetőleg a hpv az oka. lehet más nyavaja is, de a fenti a gyanús.


ha vírus, akkor majd immunerősítés. óvatosan a hulladékokkal, pl. étrendkiegészítők (grappe csepp), homeopátiás vackok.

6. NomNom (válaszként erre: 5. - 346490ec7b)
2020. dec. 7. 17:01

Hát igen mindenképpen tudni kéne. HPV-nek amúgyis rengeteg fajtája van.

Nekem fura, hogy annyival elintézte a doki, hogy "kúp kellett volna".

5. 346490ec7b (válaszként erre: 3. - NomNom)
2020. dec. 7. 16:56

jó eséllyel az, hpv.. de ha nem, akkor is tudni kellene mi okozza, igy necces gyerekvállalásba vágni, bár a hpv megléte nem akadály.

a pasi szűrése is erősen ajánlott (garat, cerka) a ping pong effekt miatt.


[link]

4. 346490ec7b (válaszként erre: 1. - Rey)
2020. dec. 7. 16:52

"Pu3, Cin1, kóros neoplasticus hámelváltozás"



ezt mi okozza? hpv szűrés volt e? (tipizálás)



[link]

3. NomNom (válaszként erre: 2. - 5236d12e25)
2020. dec. 7. 16:51
Meg amíg nem tudja pontosan mit takar ez a cito lelet. Neten azt nézem h HPV tesztet csinálnak ilyen lelet után mert arra utalhat.
2. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Rey)
2020. dec. 7. 16:34

Ne haragudj. Nem bántásképp.

De miért nem védekezel amíg nem gyógyultál meg? Én biztosan nem vágnék bele egy terhességbe amíg nem vagyok kezelve.

1. Rey
2020. dec. 7. 15:40

Sziasztok.

Szeptemberben megtudtam, hogy terhes vagyok ezért az októberi első vizsgálatom alkalmával citológiát is néztek aminek az eredménye Pu3, Cin1, kóros neoplasticus hámelváltozás lett.

A magánorvosom azt mondta erre nincs gyógyszer nem tudok mit tenni, 3 hónap múlva ismételunk.

Közben 6 hetesen elvetéltem.

Attól félek okozhatta e esetleg ez az eredmény a vetélést? Vagy ezzel tényleg nem lehet mit tenni csak várni?

A vetélés után egy másik orvos vizsgált meg és azt mondta nem érti miért nem kaptam hüvely kúpot ugyanis erre kellett volna...

Most már tényleg nem értek semmit :/

Közben megtudtam, hogy ismét babát várok és nagyon aggódok, hogy nehogy megismétlődjön a baj.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook