Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Citológiai eredmény P számozás nélkül?? fórum

Citológiai eredmény P számozás nélkül?? (beszélgetős fórum)


5. birebora (válaszként erre: 1. - Hehehe)
2020. ápr. 11. 17:52

P= Papanikolau szerint, ezt jelenti.

Rendben vagy, nyugi.

4. Guruljka (válaszként erre: 3. - Hehehe)
2020. ápr. 11. 16:34
Hát ott van, magad írtad, hogy: Negatív fiziológiás kenet.
3. hehehe (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2020. ápr. 11. 16:30
Egyszerűen lehetetlen elérni a dokit, így gondoltam ügyfélkapun megnézem hátha fent van. Már mindent feltesznek, laborlelet, röntgen lelet. De így még sosem találkoztam vele. Ezek szerint ez negatívnak minősül? Köszönöm szépen!
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Hehehe)
2020. ápr. 11. 15:48

Két eltérő rendszer van használatban. Páran le fogják enni a fejemet, mert linket hozok, de ha megnyitod, látod a részletes magyarázatot is.


[link]


Az a lényeg, hogy negatív a leleted.

2020. ápr. 11. 15:34

Sziasztok!


Rákszűrésen jártam nemrég, mivel nem tudtam elérni az orvost, így az ügyfélkapun néztem meg az eredményt. 20 éve járok rákszűrésre, gondoltam nem okoz gondot felmérnem, hogy P1 vagy P2 vagy stb. De most egy teljesen más leletet láttam, amin nem szerepel semmiféle P és szám sem. Mindössze annyi van bejelölve egy -szel, hogy Kenet minősége :Értékelhető, és Negatív fiziológiás kenet. Ez most mit jelent? Ez valami új dolog? Hogyhogy nincs ott a jól megszokott P?? Idáig magán nőgyógyászhoz jártam, most voltam először szakrendelésen. Lehet ott máshogy van? Hasonló valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook