Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Citalopram pánikra fórum

Citalopram pánikra (beszélgetős fórum)


9. Aryana (válaszként erre: 8. - 2f26e3ce5e)
2017. jún. 28. 18:50

Nekem nagyon sokáig, 13 évig volt és nagyon remélem, hogy csak volt...

Jártam én is pszichiáterhez, aki nyugtatót írt fel. Arra jó volt, hogy eleinte elmúlt a pánik tőle, de aztán hozzá szoktam a gyógyszerekhez és utána ugyanúgy szenvedtem a rohamoktól. A gyógyszerektől függő lettem.

Nagyon rossz a pánik, csak az tudja, aki átéli, hogy irányíthatatlan és nem tudunk ellene semmit sem tenni. A legváratlanabb helyen és helyzetekben jön. Aztán el kezdünk félni a helyzetektől, hogy biztos pánikom lesz, ha emberek közé megyek, vagy utazok stb.

Hogy jutottam túl?

Hosszú évek után elegem lett és leszoktam a nyugtatóról, ami nem volt könnyű és "fejben" eldöntöttem, hogy ennyi és vége. Nem akarok így élni és nem akarok félni. Sikerült.

Három éve nem volt pánikrohamom.

Most a testvérem szenved tőle :( Sajnálom szegényt, de nem tudok rajta segíteni.

2017. jún. 28. 16:32
Köszönöm.Megnézem.Aki pánikos volt, hogy jutott túl?
7. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 6. - 2f26e3ce5e)
2017. jún. 28. 16:23

[link]


Ez egy edukációs program szorongással élőknek, hasznos infókat találsz

2017. jún. 28. 16:09
Felkerestem egy pszichológust is, a kettő együtt talán jobban fog hatni.Szégyenllem, hogy jelenleg ilyen a lelkiállapotom, és ma reggel is volt egy nagyon durva pánikrohamom, ma reggel kezdtem a citalopramot.Félek az újabb rosszulléttől is, kemény lesz ez az időszak, amíg kifejti a hatását
2017. jún. 28. 15:49
Kb. 2 hét múlva kezded érezni a hatását, 1 hónap, mire teljesen beépül a szervezetbe. Pánikbetegségre egyik legjobb hatóanyag a citalopram, ha az nem válik be, paroxetin is hatásos.
2017. jún. 28. 15:16
Nagyon örülnék neki.Van egy 5 éves kisfiam és egy nagy szerelmem.Szükségük van rám.Végre rátaláltam a boldogságra, és ilyen a lelkivilágom.
3. SF
2017. jún. 28. 15:10
Kb. 1 hónap alatt lesz teljes a hatása. A lányomnak a vérnyomását is helyre rakta.
2017. jún. 28. 15:01
Citalopramot kaptam.Esetleg van még valaki, aki hasonló cipőben van?Mikor leszek jobban? TAPASZTALATOK? kószi
2017. jún. 28. 14:39

Sziasztok sorstársaim.Időközönként előjött a pánikom, ami szorongással egészült ki.Akinek volt már pánikja, annak nem írom le, mennyire halálközeli élmény.Most mondtam, hogy elég.Az agykontroll és önsegítő könyvek nem segítettek, állandóan rossz a közérzetem, szorongok, sokszor pánikolok.Mintha kiszállnék a testemből.Depressziós vagyok.És ami a legnyomasztóbb, most ok nelkül.Jelenleg boldog vagyok.Mimden tökéletes.A múltban sajnos nagyon nem volt minden rendben, de most nem kellene,hogy pánikoljak.

A sürgősségin kötöttem ki egyik szombaton a párommal.Aki támogat, szeret, mellettem van.Kaptam 3×1 0,25ös xanaxot és

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook