Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ciszta műtéttel kapcsolatos (orrüreg, arcüreg) tapasztalatok!? fórum

Ciszta műtéttel kapcsolatos (orrüreg, arcüreg) tapasztalatok!? (beszélgetős fórum)


2019. jún. 21. 17:03
Kisfiamnak votl fess műtétje.15perc alatt megvolt és hamarabb túl votl rajta mint a mandula muteten
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Manocska388)
2019. jún. 14. 21:42

Nézesd meg, nem tudhatod, hogy mi az. Utána még eldöntheted,hogy megműtteted, vagy sem.

Lehet nem is kell műteni. Nekem volt cisztám, műtötték is, de nem így "működött" rtg. vizsgálattal vették észre, majd készült MR is.

2. f11dc76a39 (válaszként erre: 1. - Manocska388)
2019. jún. 14. 18:36

Nekem fogorvosi ct-n vették észre, de azt mondta az orvos (gégész), hogy amíg nem okoz tünetet addig nem kell megműteni, pedig nem is olyan pici az enyém.

Nekem személy szerint nem volt semmilyen tünetem, most se okoz, de jobb lenne ha látna egy orvos.

2019. jún. 14. 18:33
Van köztetek valaki akinek volt már arc v orrüreg cisztaja? Ha igen,hogyan ismerjük fel? Nekem pár napja fel van dagadva az arcom bal oldala..viszont fájni nem fáj csak ha nyomkodom..a számba nyulva pici csomot éreztem..reggelre a szám felpuffad de 10p alatt elmúlik..az arcom is napról napra szebb (allergiára gyanakodtam) vagy lehet H ciszta? Kinek mi a véleménye..!? Nem igazán akarok orvoshoz menni ha nem muszáj..illetve ha volt műtéte valakinek akkor mennyi idő után tudott dolgozni ..( én napi szinten kommunikálok tengerek emberrel sajnos nem tehetem meg H napokat otthon legyek..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook