Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cirkusz fórum

Cirkusz (beszélgetős fórum)


13. csaba.geza (válaszként erre: 1. - Fiatal nő)
2009. jún. 26. 20:46

Sziasztok!

Nekem a Wertheim család előadása tetszett.

Szeretem a vadnyugati veszélyes késdobáló számokat.Az eddig látott magyar cirkuszok között

szerintem az ő késdobáló számuk a legjobb.

Magyar előadóktól náluk láttam először két nővel előadott, forgó célponra történő késdobálást.

Bátor lehet a lánya és a felesége.

Sziasztok. Várom a hozzászólásokta, illetve írjon aki szintén kedveli a késdobálós számokat.

12. Fiatal nő (válaszként erre: 11. - 3f1a642000)
2009. ápr. 18. 19:05
?
2009. ápr. 18. 17:09
egy nagy szar v!!!!
2009. ápr. 14. 17:25
:-)
2009. ápr. 14. 15:19

Én nagyon szeretek cirkuszba járni.

Mindig ráveszem a unokámat,hogy menjünk cirkuszba.

A lányom azt hiszi,hogy csak kedveskedni akarok a gyereknek,de Ő nem is tudja,hogy én vagyok az az őrült,aki imádja a cirkuszi előadásokat.

Különben kiskoromban,cirkuszos szerettem volna lenni.

8. mimmo33 (válaszként erre: 5. - Vivili)
2009. ápr. 14. 15:07

Szia!


Én tavaly, a születésnapomra kaptam egy jegyet a Cirque du Soliel , budapesti előadására.

Napokig voltam a hatása alatt!Fantasztikus volt!

Ha jönnek még Magyarországra, feltétlen menj el megnézni!!Felejthetetlen élmény!

2009. ápr. 7. 06:56

Örülök, hogy összegyűltünk így páran. :-)

Amikor kicsi voltam, akkor szinte állandóan jártam a cirkuszba, nagyon szerettem, mindig közvetlenül a porond mellé ültem a szüleimmel.

Aztán jött egy hatalmas szünet. Legközelebb már a párommal voltam, még tavaly. Másodszor meg most vasárnap. De most nem ültünk a porond mellé, mert a párom retteg a bohócoktól. :-D

Nos igen, tényleg annak van sansza kicsit szerepelni, aki "beül az oroszlán barlangjába". :-D

6. vivili (válaszként erre: 5. - Vivili)
2009. ápr. 6. 15:13
Amíg írtam a hozzászólást három válasz is érkezett :) Igen, Richter Flórián!!! Imádom!
2009. ápr. 6. 15:12

Cirque du Soleil

:)

Ettől igényesebbet én nem tudok - persze élőben nem láttam.

Itt vidéken nagyon változatos a cirkusz. Sokáig nem mentem, mert volt egy nagyon rossz élményem, csak az alapvető cinizmusom miatt "éltem túl" az előadást. Mint valami Mrzek novella, olyan volt: négy munkatárs vitte az egész műsort, de minden volt: bohóc, bűvész, légtornász, sejthetitek... Így hát alig akartam elmenni legközelebb sok év múlva, de meggyőzött a férjem: és valóban! Richter-féle Magyar Utazó Cirkusz - nagyon igényes, szórakoztató, és magyar...

4. monika1225 (válaszként erre: 3. - Lamoni)
2009. ápr. 6. 15:12
Most van a városunkban a Magyar Nemzeti Cirkusz, a gyerekek alig várják, hogy elmenjünk. Mi is szeretjük őket, tavaly nagyon színvonalas előadást tartottak! remélhetőleg ez az idén is így lesz
3. lamoni (válaszként erre: 1. - Fiatal nő)
2009. ápr. 6. 15:00

Nekem a Magyar Nemzeti Cirkusz a kedvencem, már többször láttam őket. Igazi látványos show-val állnak ki mindig az emberek elé, ami nemcsak a gyerekek, de a felnőttek figyelmét is leköti.

Nagyon látványosak a lovas jeleneteik, amivel egy európai cirkusz versenyen első díjat is nyertek.

Nekem a Richter Flórián a kedvencem. Nagyon jó pasi, és a gyerekei is gyönyörűek.

2009. ápr. 6. 14:54
Mi rendszeresen járunk a Fővárosiba,mindig a főpróbára van jegyünk,nagyon élvezik a gyerekek.A mostani is amit nemrég láttunk nagyon jó volt,voltak lovak,oroszlánok és izgalmas légtornász bemutatók,azt hittük leesik az egyik.....
2009. ápr. 6. 14:43

Várok ide mindenkit, aki szeret és szokott is cirkuszba járni (még ha csak néhanapján is).

Melyik a kedvenc "társulatotok", milyen műsorszámokat szerettek, gyermekeitek szeretik-e, vagy félnek tőle?

Szóval tényleg bármilyen cirkusszal kapcsolatos dolgot várnék itt. :-)

Az ötlet, hogy nyissak egy ilyen topicot, egyébként onnan jött, hogy tegnap voltunk a párommal (megint) cirkuszban. A Picárd Cirkusz előadásán. Bohócok, késdobáló, pónik, kígyó, szóval mindenféle volt, nekünk tetszett! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook