Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cipőről a kutyaürülék szagát hogyan lehet eltüntetni? fórum

Cipőről a kutyaürülék szagát hogyan lehet eltüntetni? (tudásbázis kérdés)

13. Napsugár8 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 6. 06:38
Örülök, hogy sikerült megszabadulnod a kellemetlen illattól. Az ecet bizony sok mindenre jó. :))
2022. júl. 5. 21:59
köszönöm a tippeket ! Jó sok ecettel lemostam és elmulott a rossz szag.
2022. júl. 5. 16:36
kösz. szépen a tanácsokat.
2022. júl. 5. 16:28
Egy felmosórongyot márts meg erős ecetes vízbe, majd a víztől csak enyhén kicsavarva hajtogasd össze és éjszakára tedd rá a cipőt. Reggelre elszívja az illatot.
2022. júl. 5. 15:50
A cipők fehér részét klasszul tisztítja a fogkrém,én kipróbáltam.Egy rossz fogkefére tégy fogkrémet és dörzsöld át vele,hátha használ.
8. Soufflet (válaszként erre: 6. - Libikóka)
2022. júl. 5. 14:58
Le kell aluval foliazbi. Az jol formalhato.
7. libikóka (válaszként erre: 6. - Libikóka)
2022. júl. 5. 14:27
Már ha vászon felsős,,valamiért arra gondoltam.
2022. júl. 5. 14:26
A klórossal vigyázz,mert vagy kékít,,vagy sárgít,,,de a gumis részre jó.
2022. júl. 5. 13:59
Köszi, kipróbálom a klórt kis.
2022. júl. 5. 13:54

En nem csak ecetezgetnem, foleg mert a cipovel kesobb a lakasba is belepek. Ha bicikliztel benne, gondolom, valami csuszasmentes (en mondjuk a tusarkukban is tekertem a varosban). A feher jo szin, sokat nem tudsz artani.

Egy lavorban, kadban csinalj annyi kloros vizet, ami nem eri el a felsoreszt, es aztasd be par ora!

Utana klorszsg el fog tunni amig szaritod.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Reset)
2022. júl. 5. 13:44
Kösz szépen, az ecetre én is gondoltam, az mégiscsak kobb szag, mint a jelenlegi,
2. reset (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 5. 13:43
Szódabikarbóna vagy ecet, vagy mindkettő egymás után?
2022. júl. 5. 13:31

Ma kerékpárról leszállva egy zebrán vagy kutya-, vagy ló székletbe léptem vadiuj fehér recés talpú cipőmben. otthon mosószerrel, öblitővel szappannal vizzel próbáltam tisztitani, a c@r el is tünt, de a pokoli szaga nem múlik. Kitettem a napra, de az sem segitett,most meg esik is az eső.

Van valakinek hasznos tipje? nem szeretném a cipőt eldobni, mert tetszik és csinos.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook