Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Cipő jótállás fórum

Cipő jótállás (beszélgetős fórum)

1 2 3
3. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 1. - Henobeno)
2010. márc. 30. 11:32
Kermibe küldesd el, ne fogadd el a szakvéleményt, és küldjék el ők, és írass erről természetesen jegyzőkönyvet, mert ha nincs nyoma, mindent letagadnak. És kötelező is.
2010. márc. 30. 11:30
Most be kell mennem a suliba, de kb 2 óra múlva jövök. Akkor elolvasom a hozzászólásokat, ha lesznek. Remélem igen.
2010. márc. 30. 11:29

Aki ért ehhez légyszi segítsen nekem. Szóval a szitu: kaptam egy Lacoste cipőt karácsonyra a barátomtól, de kiszakadt hátul a bélés és iszonyat feltörte a lábam. Visszavittem a boltba. Ott elküldték szakvéleményezni. Most jött meg az eredmény. És alaptalan.Mi az, hogy alaptalan mikor egy 22000 ft-os cipő véresre tör és szétszakad a bélése? Hogy nem a cipő hibája. De olló van a sarkamba, vagy mi???

Ha meg megcsináltatom cipésszel, bele kéne varratni egy bőrt, akkor meg elveszti a jótállását és lehet, hogy a későbbiekben lesz még gond vele. Mert a csávó a boltban azt mondta, hogy ez nem javítható hiba, szóval ők semmit nem tesznek, ha az a válasz jön vissza, hogy nem a cipő hibája.

Ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy tudok-e vmit csinálni? Vagy hagyni kell egy elég drága cipőt veszni?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook