Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Cipő csere, hova fordulhatok ilyen esetben? fórum

Cipő csere, hova fordulhatok ilyen esetben? (tudásbázis kérdés)

2011. aug. 3. 12:47
Na csajok, kicserélték a cipőt, amúgy az eladó hülyének akart nézni, mondta, nincs is olyan, hogy 3 napon belül kicserélik. Ki sincs írva sehol, kérhettem volna a panaszkönyvet egyből... Így megoldódott, remélem nem fog mostanság panasz lenni a cipőre
8. rexi33 (válaszként erre: 7. - Secret!)
2011. aug. 2. 18:48
ne haragudj nem kötekedni akarok...azért nem mindegy h 72óra vagy 3munkanap mert pl a hétvége és a munkaszüneti nap nem számit bele..és egy cipőt például nem 3napig vihetsz vissza hanem fél évig...egy tv-t pl ami garancia jegyes azt 3munkanapig viheted vissza ha hibás akkor kicserélik de utána már csak szerviz foglalkozik vele..
7. secret! (válaszként erre: 6. - Rexi33)
2011. aug. 2. 07:48
Mindenre és nálam a 72 óra jelentette a 3 napot.
6. rexi33 (válaszként erre: 4. - Secret!)
2011. aug. 1. 20:51
nem 72óra hanem három munkanap és nem mindenre csak garanciajegyes termékekre pl műszaki dolgok.
2011. aug. 1. 20:50
cipőre fél év szavatosság vonatkozik.vidd vissza!
2011. aug. 1. 12:13
A 72 órás cseregarancia, mindenre él. Vidd vissza, cseréljék ki. Ha nem, első fázis a panaszkönyv, majd sorba jön a többi. Nem kell mondanom neked, hiszen te is szakmabeli vagy. Határozottan, és kicserélik.
2011. aug. 1. 11:52
Hát nekem van pofám erre kiverni a patáliát ha kell, meg mivel fogyasztóvédelemből vizsgáztam, elvileg kellene. Azért kérdeztem, hogy volt-e ilyen rossz tapasztalata-e már, minden bolt más, ez üzletvezető is egyben, elég bunkó! Csak ezt az egész cécőt szeretném kikerülni, beírni a panaszkönyvbe, NFH-t értesíteni, ez is idő, sokkal jobb lenne, ha kicserélné minden bonyodalom nélkül. Ráadásul úgy benéztük, hogy egy számmal nagyobb is a cipő. Nem a talpához lett mérve, hanem felvette (3 és fél éves a fiam), gondolom a sarkát előrenyomta, mert a cipő orrát néztük, ott végigérte, de a sarkát nem figyeltük... Tök ciki
2011. aug. 1. 11:37
Sziasztok! Pénteken vettem egy villogós cipőt a picimnek, és már aznap du nem villogott az egyik. Azt mondta a cipős nőci, hogy a fél éves garancia a villogásra nem él, holott úgy is van kiírva, hogy villogós cipő. Szerintetek jogosan nem cserélhető???? Annyit volt a gyereken a cipő, hogy itthonról a buszmegállóba sétált ki vele, kb 5 perc, és ne m ázott el, semmi karc sincs rajta- de az egyik pár nem villog. Most viszem vissza nemsokára, szerintetek? Fordulhatok az NFH-hoz? Azért én nem tartom rendjén, hogy egy cipő, ami még így is van meghirdetve, hogy villogós, nem garanciás, ráadásul nem is kis pénzért vettem, és lényegében ez a harmadik nap a vásárlással együtt véve, nincs ilyenkor cseregarancia???Járt már így vala
2011. aug. 1. 11:37
Cipő csere

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook