Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ciklus 18.napján enyhe rózsaszínes vérzés szerintetek mi lehet? fórum

Ciklus 18.napján enyhe rózsaszínes vérzés szerintetek mi lehet? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 9. 18:19
Sziasztok! Jó h megtaláltam ezt a fórumot, mert most kicsit tanácstalan vagyok. március 8tól 12ig volt menstruációm, 20-21-én volt pecsételő vérzésem rá egy hérte fájdogált (és szurkált) a hasam, aztán nekiálltam felemészteni a wc-papír készletet, néha émelygek, és borzasztó hangulatingadozásaim vannak... már nekem ijesztő :S a fáradtágról nem is beszélve... április 4én volt esedékes a következő menstruációm, de csak estefelé volt valami világosbarna zselészerű trutyi, másnap pecsételő vérzés, harmadik nap is de délutánra teljesen elmúlt. a hasam most is fájdogál néha, és ma csak úgy hirtelen valami vízszerű átlátszó, nagyon kicsit véres folyásom volt, de csak annyi volt, hogy kijött aztán kész... és nem tudom, hogy mi lehet ez. tesztet csináltam kb egy hete de negatív lett... Remélem valaki tud tanácsot adni, vagy véleményezni, mert fogalmam sincs, hogy miért van ez. bocsi picit hosszúra sikerült, de nem akartam kihagyni semmit sem.
2010. márc. 28. 22:20

Tiduj78! A rózsaszínes izé lehetett sperma, mert színtelen, opálos fehér, halvány v sötétebb sárga és rózsaszínes is lehet, attól függően hogy milyen régen volt a pasinak orgazmusa ill. hogy mit evett előtte. (nekem ezt nőgyógyász mondta, mikor terhesen ilyennel rohantam hozzá, hogy vérzek... jót mosolygott rajtam... nekem annyira nem volt vicces :$)


Awela!


A fogamzásgátló használatiját olvasd el! Lehetett közti vérzés ami a peteérés után jelentkezik, ill. akkor ha egy kicsit később/korábban veszed be a gyogyit... A görcsölés szintén lehet a peteérés jele.

16. Awela
2009. márc. 21. 12:31

Sziasztok!


Nem tudom, olvassa-e valaki, de azért kérdezek. Jövő hét végén jönne meg a megsesem, szedek fogamzásgátlót. Most mégis volt barnás folyásom, meg görcsölök is. A folyás ugyan csak egy napon volt, de görcs már többször előjött az elmúlt pár napban. Nem fáztam fel és nincs stresszes időszakom.

2009. febr. 16. 14:47
ha jól értelek arra célzol szex közben kiszabadult egy petesejt ami elindult és elkaphatják a pénteken arra járt spermácskák??
14. drnéni (válaszként erre: 13. - Tiduj78)
2009. febr. 16. 13:49
Minden bizonnyal a szex hatására bekövetkezett az ovuláció (velem is gyakran megesik). Ezt követően gyakran van egy kevés tojásfehérje-szerű, nyákos, vérrel színezett folyás. Az ovuláció általában 14 nappal a menstruáció előtt van, de ez nem szentírás.
2009. febr. 16. 13:39

Nahát meglepődtem ezen a fórumon de jó hogy vagytok, itt keresem a saját esetemet.

Segítsetek!

a ciklusom 20-21 napja körül vagyok ma és a múlt hét pénteken 13-án :-)) (bár szex után) meglepő dolgot tapasztaltam kb 3 órával rózsaszínes valami távozott belőlem (nem vér nem olyan volt hanem tiszta rózsaszín volt a nyákos fojás éreztem ahogy kijött vagy van rózsaszínsperma??????!!!) - bocsi a horror részért

először arra gtam mensi, megsértése a hüvelynek - de nem durva szex volt, viszont lassan egy hete folyamatosan görcsöl a petém.

na most vagy peteérésem van/ vagy premensi tünet vagy?

tényleg mi volt az a pink valami??


köszike ha válaszoltok


ja és azóta nem volt és nem is van fojdogálásom

2009. jan. 28. 22:00

Helló mindenkinek!


Kicsit elfelejtettem megírni, mi is van... Szóval voltam dokinál, laborba küldött, nem vagyok terhes(sajnos) az összes többi eredményem tök jó. A doki szerint "jön a tavasz", az időjárás-változástól lehetett a vérzés (pl.)

Nem tudom, nekem elég találgatás-szintűnek tűnik...

2009. jan. 24. 13:57

Sziasztok!

Csütörtökön este voltam dokinál, péntek reggel laborban.(vizelet+vérvétel. Se hcg+OAC8Nem tudom, mit jelenthet!)


Hétfőre lesz eredmény, akkor megyek vissza hozzá, megírom, hogy mi a helyzet!


Köszi a válaszokat!!!

2009. jan. 24. 13:34
A nőgyógyászomtól tudom, hogy a beágyazódásnál is elő szokott fordulni ilyen.
2009. jan. 24. 13:28
Akkor lehet, hogy peteérésed volt, vagy esetleg babás vagy. LAssan csinálj egy tesztet, mert ha pozitív, irány az orvos. Ugyanis a piros folyás a progeszteron alacsony szintjét jelezheti, és elveszítheted a babát (ha van). Én is így voltam a lányommal, aki azóta 6 éves már :)
2009. jan. 21. 17:02

Sziasztok! 28 napos a ciklusom, a 18.napon és a mai 19. napon (is) volt ez a rózsaszínes, picit sűrűbb átlagú (folyás szerű???) izé.Enyhén fájdogál is a hasam!


Nincs spirálom, és nem is szedek fogamzásgátlót! Babát szeretnénk, örülnék, ha amiatt lenne!Ésmég valami: most elég stresszes is az élet mifelénk, Apu nagyon beteg!

2009. jan. 20. 21:30
Nálam peteérés jele volt ilyesmi, bár inkább barnás volt, mint rózsaszínes. Hány napos a ciklusod?
2009. jan. 20. 20:50
Nálam a teherbeesés jele volt.
5. Truzzancs (válaszként erre: 2. - JaneBond)
2009. jan. 20. 20:49

Lehet, hogy most volt a peteérésed, és azért volt.

Olvastam már erről több helyen is, de nem mindenkinél jelentkezik.

Ha tényleg azért volt, szerencsés vagy és akkor ha babát szeretnél, akkor tudni fogod, hogy na most kell elkapni apát. :-)

2009. jan. 20. 20:25
Megfáztam,nekem is volt ilyen..mellesleg a begyulladt spirál is okozhat barnás-rozsdavörös pici foltokat.A megfázás ellen forró ülőfürdő,meleg zokni és én önkényesen augmentint szedtem.Ez receptre kapható gyulladáscsökkentő.Remélem tudtam segíteni.
2009. jan. 20. 20:21
Szedsz fogazásgátlót?
2009. jan. 20. 19:48
Egy hete voltunk együtt utoljára(szegény mandulagyulladással fetreng:( )most nagyon enyhe rózsaszínes sűrűbb folyáshoz hasonlót tapasztalok. Volt már valakinek ilyen? Mensiig elvileg még van kb. 10 nap...
2009. jan. 20. 19:46
Sziasztok! Ciklus 18.napján enyhe rózsaszínes vérzés szerintetek mi lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook