Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ciki randevú fórum

Ciki randevú (beszélgetős fórum)


14. honeywald (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2012. szept. 2. 18:14
ezen beszartam XD :D :D D :D
2012. júl. 17. 21:40
eszem nem tudom, mikor nevettem ilyen jót!!
2012. jún. 2. 10:19
Igaz a mondás: szar szerencsét hozz!!!
11. be749d73f9 (válaszként erre: 10. - Val88)
2012. jún. 1. 23:57
:DDDD
10. val88 (válaszként erre: 9. - N.Eszter)
2012. jún. 1. 22:21
Elhiszem, de nagyon durva...szegény...:))
9. N.Eszter (válaszként erre: 8. - Val88)
2012. jún. 1. 22:20
Pedig minden szavam igaz, és szegény gyerek, ahogy a kutyák zargatták, mezítláb még egy rakás kutyaszarba is belelépett, de neki akkor már tökmindegy volt:(
8. val88 (válaszként erre: 6. - N.Eszter)
2012. jún. 1. 22:04
Áááááá...ilyen nincs!! :)))))))))))))))))))))))))))))
7. júliusi (válaszként erre: 6. - N.Eszter)
2012. jún. 1. 22:04
:))
2012. jún. 1. 20:48

A világ legcikikbb randija a fiam barátjával esett meg.

Első találka alkalmával elmentek a Mc Donalds-ba, ott ettek, majd egy nagy shake-kel leöblítetteék.

Ez lett a veszte Pistinek.A Margitszigeten sétáltak, amikor érezte, csikar a hasa.Nem múlt el, egyre jobban csikart.Wc sehol nem volt a közelben.Szégyen-nem szégyen, beszaladt egy bokorba.Sajnos későn!:( A záróizma nem bírta tovább, az egész folyós állagú hasmenés besikeredett a nadrágjába.Az új barátnője csak azt hallotta, a bokorból : sajnos besz@rtam, légyszi annyit tegyél meg, hívd ide anyámat, hozzon nekem tiszta ruhát, aztán megértelek, hogy többé nem akarsz látni.

Közben a szabadon futkosó kutyák megorrontották a szagot és hárman is zaklatták szegény Pistit, aki letolt, összecsinált nadrágban próbálta őket elhessegetni.

Persze, anyuka hamar megérkezett, a tiszta ruhával, a barátnő nem riadt el, azóta házasok, egy kisfiuk van.:)))

Ennél cikibb randit nehéz elképzelni és ez tényleg igaz.

2012. jún. 1. 16:54
Az első randevúnk Verdi Requiem-jére re lett megbeszélve.
2012. jún. 1. 16:53

Elmentünk kávézni a párommal. Velem szemben ült. Bevett a szájába egy nagy korty kávét, de közben jött a tüszentési inger. Nem tudta, mit csináljon, összeszorította a száját, sikertelenül. Tüsszentett, engem meg jól leporlasztott.

Együtt vagyunk azóta is, a férjem:)

2012. jún. 1. 16:48
én még nem is randiztam....
2. orsolya33 (válaszként erre: 1. - 14ecb25163)
2011. febr. 7. 16:05

SZia!


Jelenlegi párommal két eset is eléggé érdekes és különös volt. Amikor először találkoztunk hazavitt,sokáig beszélgettünk, röhögtünk...elbúcsúztunk, de nem tudott elindulni,mert lemerült a kocsi akumlátora. Az első hivatalos randevúnkon elmentünk vacsorázni,még ki se hozták az ételt,telefonáltak, hogy az apját elütötte egy autó - Szerencsére nem volt nagy baj,mai napig boldogít minket :))))

2011. febr. 7. 11:28

Melyik volt élted legcikisebb randija?


És, hogy alakult utána a folytatás? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook