Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ciki párkapcsolati szituációk fórum

Ciki párkapcsolati szituációk (beszélgetős fórum)


2008. dec. 30. 14:19
jááááááááááááááááááááááááá
2008. dec. 30. 13:57
mikor a párom anyukája ránk nyitott, de nem ment volna ki, hanem még letette az asztalra a sütit, amit nekem hozott kostoloba. Mondanom sem kell, mikor kimentünk a szobából és a teraszon összefutottunk, mindannyian nagy nevetésbe törtünk ki, mikor az akkori párom közölte az anyukájával, hogy máskor ne jótékonykodjon a sütivel:)
15. e2b5f0504e (válaszként erre: 12. - Franc22)
2008. dec. 30. 13:54
Ez azért jo hogy igy vigyázott rád, lehetett volna kellemetlenebb is :)
2008. dec. 30. 11:25
Nem volt még ilyen.
2008. szept. 2. 20:45

Hát az ugy volt még rég a barátomnál aludtam, (exbarátom most már). .. :D, és hát nem volt semmi abba az alvásba, ..de reggel ugy tudtuk senki sincs otthon.

Kimegy a szobábol ajtot nyitva hagyja, én huzom magamra takarot..hogy azért mégse fetrengjen egy aproka kis rövidnaciba a szülei elött...erre nagy vigyorogva odakiált :" ne takarozz be mert ugy sincs ithon senki" ......Erre az anyja :" Biztos vagye benne fiam?"

Hát égés volt nem kell mondanom..ugyan nem történt semmi akkor éjjel..de nem ugy jött ki :D :D :D

2008. jún. 11. 12:25
mikor egyik szombaton nagyon berugtam és ő támogatot és úgy vigyázott rám mint egy törékeny kisgyerekre és hozott nekem lavort is hogy legyen mibe hánynom, ha rám jön. Levetköztetett és le is fektetet. Reggel mikor felkeltem semmire nem emlékeztem. Meg fogadtam, ezentúl soha többé még egy korty alkoholt sem iszom
2008. jún. 5. 11:09
Sziasztok! Nekünk egyszer az volt ciki, mikor a kanapén szerelmeskedve a párom megadta a kezdő lökést a havibajnak... gondolhatjátok, mit súroltunk utána! Az már nem volt vicces.
10. girl55
2008. febr. 21. 16:10
Sokszor a kocsiban sexelünk és élvezzük a dolgot is,de már volt rá példa,hogy épp az élvezet határán voltunk és hírtelen mögöttünk termett a polgárőr kocsi!:) Ellehet képzelni,hogy milyen röhejes volt,mikor 1 másodperc alatt előreugrottunk a hátsóűlésről és a kicsim nyomta a gázt tövig!:)) Persze azok a buzik jöttek utánunk...szerintem elég ciki volt!
2008. jan. 15. 17:11
Egyszer a liftben az exférjem kétkézzel markolta a melleimet hátulról, mikor kinyílt a liftajtó és a szomszéd állt ott.
2008. jan. 15. 16:21

Egyszer anyósom nyitotta ránk az ajtót.:)

Szegény annyira zavarban volt.

Mondjuk a lánya is.

Én meg csak vigyorogtam.:D

2006. nov. 14. 21:12
Életem legcikibb szituja, mikor végre eljutottunk a férjemmel egy hétvégére H.szoboszlóra egy baráti társasággal. Minden tökéletese lett volna, elterveztük, hogy az egész hétvégét az ágyban töltjük. Csak az óvszert felejtettük otthon. Gyors telefon az emeleten alvó barátunknak (panzióban), kis idő múlva repült a csomag a balkonról. Megmentette a hétvégénket, de azóta is hallgatjuk a cikizést!
2006. szept. 21. 20:03
Nekem még nem volt.
5. Icus
2006. szept. 20. 18:42
Amikor az apukám a fürdőszobában ránk nyitott. Nos, a kádat nem fürdésre használtuk.
2006. szept. 20. 17:42
A gyerek úgy három éves lehetett,mikor ránknyitott,majd megkérdezte:Mama,nem nehéz Apa? Azóta zárjuk az ajtót.
2006. szept. 20. 16:44

a legcikibb az volt h a párommal és a szüleimmel együtt nyaraltunk...

mi jól elvoltunk a szüleim melletti szobában..meg már amúgy is tök késő volt...anya meg másnap megkérdezte h ki hörgött éjszaka h hőőőőő :))

na az gáz volt!

2. Droma (válaszként erre: 1. - Remedi)
2006. szept. 12. 14:22
Egyik barátnőd,vagy a barátnőd???
2006. szept. 12. 13:13
Az én legcikibb ilyen szitum, amikor egyszer régen az egyik barátnőm rám nyitott, miközben egy másik lány mellbimbója volt a számban... :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook