Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ciki elszólások, nálad, családodban volt már? fórum

Ciki elszólások, nálad, családodban volt már? (beszélgetős fórum)


2012. jún. 2. 00:42

Húgom dilemmázik : Nem tetszenek a melleim... de végülis láttam már rosszabbat is.

Én ( újságba belemélyedve ) : komolyan?


:)

24. globus (válaszként erre: 5. - Hajnalfény73)
2012. máj. 28. 15:21
Óóó, a Zupp! Unokatesóm kínálta, igyatok zuppot. El nem tudtam képzelni, mi lehet :)
2012. máj. 28. 15:01
6 éves lehettem,nagynénimék jöttek hozzánk látogatóba,én meg leültem közéjük,elkezdtek beszélgetni,én meg valamit elértettem koton guminak,és elkezdtem kiabálni,hogy nálunk is van koton gumi a szekrényben
2012. máj. 28. 10:39

Úgy látom kicsit leült a fórum, pedig az indító ötlet nekem nagyon tetszik.

Én most egy zöldségesnél dolgozom. Egyik este pakoltunk össze zárás előtt a főnököm meg én.Az egyik ládában találtam egy paradicsomot, aminek arcot rajzolt valaki. Ettől a "behatástól" a paradicsom megromlott.

Mutatom a remekművet és közben , mondom: - Ugyan ki volt az a ráérős állat, aki ilyennel szórakozott.

A főnököm: - Ja, az Kata volt, a kislányom...

21. 2c8b615588 (válaszként erre: 1. - CS.CS)
2012. máj. 25. 17:34
:DDD
2012. máj. 25. 15:59
Barátnőm anyukája fogta a bevásárló cetlit a bakelit lemezek korában..bement a könyvesboltba és a cetliről felolvasta hogy a tizenéves lánya milyen lemezt szeretne...ÁCé villám DéCé lemezt keresett
2012. máj. 25. 15:52

Szentmisén vasárnap: a pap beszél, kicsi gyerekek meg összevissza rohangálnak a templomban. Kisgyerek brékel az oltárnál... A pap áradozik: mennyire jó, hogy elhozzák a pici gyerekeket, őt nem zavarja, erre kell tanítani az apró népet, mennyire aranyosak. A páréves gyerkőc megáll a pap előtt, komolyan ránéz, a válasza: Te hülye vagy!

(Nem volt szabad röhögni.)

2012. máj. 25. 15:45

Néhány hete kérdeztem a testvéremet, hogy mik azok a pontszerű csípések a testén?

Erre ő azonnal rávágta, hogy: "Biztos goa'uld csípések!" :)

Mire anyukám: "Milyen az a 'let's go out' csípés?


(Hogy pontosítsak a Wikipédia alapján, a goa'uld kitalált parazita faj a Csillagkapu című sci-fi-ben.)

2012. máj. 25. 13:28

Par eve a ferjemmel setalgattunk egy ik bevasarlokozpontban. Osszefutottunk egy regen latott barat hazasparral, ahol tudtuk, hogy kozben kisbaba szuletett. Eppen moziba mentek - elso baba nelkuli kiruccanasuk volt. Beszelgettunk kicsit, majd egyszer csak a ferjem megkerdezte a csajt: "Nem is emlekszem, mikor szuletett a baba nalatok... Jon a masodik?" (csajnak kisse nagy volt meg a pocakja szules utan) A lany teljesen elkekult. Nagyon kellemetlen volt. Utana kozos ismerostol tudtuk meg, hogy haza kellett menniuk, nem mentek moziba, mert a csaj sirogorcsot kapott, mennyire dagadt stb.


Masik:

Van egy hatos barati tarsasagunk. 3par. Elutaztunk egyutt kulfoldre, a szallason talalkoztunk. Egyik lanyon rogton eszrevettem, hogy pocakos es babajuk lesz. A ferjem azota sem tudja, hogyan jutott eszebe, de a beszelgetes kozben egy ures asvanyvizes uveget szorongatott es egyszer csak a lany pocijara "utott" vele. Mire a lany szolt neki, hogy ezt nem kene. Felmentunk a szobaba, mondtam a ferjemnek, ez gaz volt. Pedig o is latta, hogy terhes, de valahogy nem jutott el a tudataig. Aztan vacsoranal elujsagoltak nevetve, h eppen a 20. Hetben van a lany.

16. pteri
2012. máj. 25. 12:34
Másik, anyukámhoz a boltba, ahol dolgozott, még régen, amikor szokatlan volt,bement egy néger vásárló és nézelődött. Anyukám meg mondta a kolléganőjének, hogy úgy beletúrna a göndör hajába, vajon milyen lehet? Erre a néger megszólalt, hogy tessék parancsolni, nyugodtan.
15. pteri
2012. máj. 25. 12:31
Fiatal dolgozóként a cégnél mindenki által Setét L. néven emlegetett idősebb kollégát ezen a néven kerestem telefonon. Kiderült, hogy ez csak a "beceneve", kissé nehézkes voltára utalva. Még jó, hogy nem ő vette fel a telefont, hanem egy kollégája, és betudta annak, hogy új vagyok, összekeverem a neveket.
14. CS.CS (válaszként erre: 13. - CS.CS)
2012. máj. 25. 12:23
Ja a buszra a tömegből senki sem tudott felszálni, mindenki majd meg pukkadt a nevetéstől.
13. CS.CS
2012. máj. 25. 12:22
Érsekújváron még 10-en éves koromban én is rájöttem mennyien tudnak Magyarul. A buszmegállóban összeütköztünk egy rohanó emberrel, és én azt találtam mondani, hogy az anyád p...az Ő válasza nekem az apám f.., hagy éljenek ne...i életet.
12. val88
2012. máj. 25. 12:03
Ezekben az elszólásokban az az érdekes, hogy mindig valakinek az ismerősének a szomszédjának a mostoha ikertestvérével történnek meg :-)))
2012. máj. 25. 11:40
Régen a volt cégemnél átvilágítás volt, és a csoportot, szinte az egész cégen belül (pultalatt) "csipetcsapatnak" nevezték el. Pont a főnökömnél voltak, amikor megjelent az igazgató és kereste a főnökömet. Véletlenül kicsúszott a számon, hogy a csipetcsapat van nála. Gondolom elvörösödhettem, bocsánatot kértem, de ő csak mosolygott, biztosan ő is ismerte ezt a "becenevet".
2012. máj. 25. 11:32
Barátnőm a Szigeten dolgozott pultosként, abba az évben jött be a Naturaqua Emotion ízesített víze. Egyik csaj odament: "Egy emócionális vizet kérek szépen!!!" Eltelt kis időbe mire rájött, mit akar a lány!:D
2012. máj. 25. 11:32

Szlovákia, valamikor pár évvel ezelőtt anyuval vásároltunk, aki minden áron rám akart tukmálni egy tüllös-fodros-stb szoknyát (és amúgy sem vagyok szoknya párti), mire mondtam neki, hogy "Anyuci, ne haragudj, de ez a szoknya k*rva ronda".

Az eladó pedig megszólalt magyarul, hogy "ez a szoknya nem k*rva ronda, hanem neked nem tetszik"...

Ott úgy szívesen elsüllyedtem volna...

8. BettyBoop Again (válaszként erre: 6. - Habospite)
2012. máj. 25. 11:29
Juuujjjj! :D :D
7. 937a2a883a (válaszként erre: 5. - Hajnalfény73)
2012. máj. 25. 11:28
A 7Up-ot anyukám is zup-nak ejti mindenhol :)
2012. máj. 25. 11:27
Egyik ismerősöm kért az étteremben Bailey's helyett Péniszt!:D Az vicces volt!:D
2012. máj. 25. 11:25

Nekem meg a sógorom a boltban hétdays-ot kért. A boltos nem tudta, hogy mi lehet. ( 7 Days )

Egy ismerős pedig zupp-ot kért. ( 7Up )

2012. máj. 25. 11:24

a párom az egyik ismerősétől megkérdezte,h a barátnője milyen idős terhes.a csávó meg hófehér arccal mondta,h:tuddtommal nem terhes!kínos csend,majd sűrű bocsánatkérés (csak elhízott a kisasszony :) )valamelyik nap meg engem állítottak meg,h:látom kismama vagy,mondom,nem csak leszoktam a cigiről és munkanélküli vagyok :)

de olyan kellemetlen volt mindkettőnknek :)

2012. máj. 25. 11:24
ez nem családi "elszólás" volt, meg akkor annyira vicces sem volt, egy elég neves étteremben kértem ízes palacsintát...a pincér kb.5x kérdezett vissza, hogy na de milyen ízűt kérek, és utána is nekem kellett mondanom, hogy LEKVÁROSAT kérek :-D
2012. máj. 25. 11:21
Nekem a nagyim keresett egyszer a boltban "lignites" tejet. Végül megfejtették, hogy light tej kellene neki:)
2012. máj. 25. 11:13
Sok - sok éve édesanyám a hentes üzletbe megkérdezte sokadik húsféle vásárlása után a hentest, hogy "farka van"? Lett a tömött üzletben nagy nevetés, különösen a válasz hallattán. Van kezit csókolom, de azt nem adom. Ezek után nagyon vigyázott az ilyen és hasonló elszólásokra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook