Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ciki egy pasi után hajtani? fórum

Ciki egy pasi után hajtani? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
154. 03e8385f6c (válaszként erre: 152. - 9536810fa1)
2011. nov. 22. 04:42

Én sem veled, pedig hasonlóképpen vélekedünk.

Szó sincsen szintezésről, én magam tisztában vagyok a képességeimmel ezért a saját szintemen mozgok - ami az én kifogásom, amikor velem szemben magasak az elvárások, de a mérleg másik serpenyőjében csupán egy szappanbuborék kerül. Ami ugyan nagyon szép, de kipukkan egy idő után - és ezt az elmúlt tíz évben többször megértem.

Kölcsönösséget elvárni szerintem jogos és ha valaki mellé, vagy mögé állok a legnehezebb időkben akkor talán nem önzés epekedni némi viszonzás után, ahelyett, hogy megrágjanak és kiköpjenek.

Az álmok nem célok még, ha viszont álmodsz jobb lesz - valami megváltozik, elkezdődik ott belül.

Én mindig mertem álmodni, az a furcsa, hogy az emberek nem azt mondták, hogy no ez a fickó milyen agilis és újra megpróbál valamibe belefogni( Amihez ők maguk nem elég bátrak!) hanem, hogy mekkora lúzer a Váradi., mert ez se meg az se jön össze neki.


Ezt a fórumot amúgy egy módfelett kedves, de a terhes gyermeki rajongása miatt nagyon kellemetlenné vált kis hölgy írta, akivel Ausztriában futottam össze.

Sajnos nekem nem állt módomban mélységében foglalkozni, az egyébként érdekes személyiségével(Akkor még elkötelezettnek is éreztem magam mással szemben, pedig ő már szintén elkötelezett volt más felé:):D) - végül, lehet hogy nem volt szép tőlem, de elég durva módon kioktattam, mert más módon nem tudtam elzárkózni a közeledésétől.

2011. nov. 12. 08:42
hát,,ja lehet kicsit gáz:D
152. 9536810fa1 (válaszként erre: 151. - 03e8385f6c)
2011. nov. 12. 08:40

Nem igazán értek Veled egyet... Jutazsákon nem lesz bársony folt... és selyemtasakon se lesz posztó... vagy láttál már ilyent tartósan? ... a vágyak/álmok léteznek...hohóóó és a királyfi is fehér lovon, de mégis, amikor választ a lyány, a férfi, a saját köreiből, a saját szintjéből választ. Utálom ezt így, hogy szintezünk, mert mindenki ember, és mindenkit szerethet valaki nagyon-nagyon, ebben nincs különbség... sőt ki tudja, tán az általad említett harmadban jobban szeretnek mint a csúcson. :)

Viszont álmok kellenek.... őket hívják céloknak, ami felé tartunk, tartanak... amiért dolgozunk. Ki tudja, tán egy lány/fiú 18 évesen az alsó egyharmadban van, de ő mást álmodik, többet, jobbat... és megdolgozik érte, és amire eléri a valós/érett felnőtt kort... mondjuk úgy 30 körül, már egészen más van... sőőőt ki tudja, hogy addigra, amiről 18 évesen mint valószínűtlent megálmodott, nem tűnik-e már sekélyesnek és laposnak... ? ... :) ... érdekes, izgalmas dolgok ezek... szerintem... :)


Mit jelent a kölcsönösség? Vagyunk egy szinten... összeillünk, és tessék vigyázni, hogy senki se fejlődje, nője túl a másikat? ;) Hogyan van ez? :)

151. 03e8385f6c (válaszként erre: 149. - 9536810fa1)
2011. nov. 12. 08:33

A zsák a foltját?

Csakhogy egy jutazsákot sosem foltoznak bársonnyal és egy selyemtasakon is roppant diszharmonikusan fest egy darab posztó...


Az a baj édeske, hogy általában aki magasra teszi a mércét, ő maga rendszerint a nívó alsó harmadában tengeti életét, és bár komoly követelményeket támaszt másokkal szemben, ő maga csupán álmodozhat egy olyan partnerről, akihez amúgy egyáltalán nem méltó.

Sajnos az örök elégedetlenek megkeserítik azok életét, akik elkötelezettek, odaadóak és hűek igyekeznek lenni - ez az én elképzelésem szerint kölcsönösségen alapulna, ésszerűen felmérve a saját képességeimet sosem hajtanék olyanra, aki tudom, hogy tőlem távol álló értékeket képvisel.

150. 9536810fa1 (válaszként erre: 147. - 04e95f637a)
2011. nov. 12. 08:16
Nem biztos.... lehet, hogy csak van elképzelésük arról, hogy mi a jó, az előremutató ... és elképzelése, terve nem biztos, hogy baj, ha van az embernek. ;) (ki a fene szeret hátra felé menni?... e'szédül :D).
149. 9536810fa1 (válaszként erre: 146. - 03e8385f6c)
2011. nov. 12. 07:58

Nem billegnek, nem billennek... általában mindenki megtalálja a párját.... a párját? ;))

Szerencsére mindenki másra, másmilyen emberre, másmilyen férfira vágyik... aztán előbb vagy utóbb összejön... vagy nem... :)) (mármint, ha valaki nem teszi túl magasra a mércét... mert bizony az egyedül marad... :))

2011. nov. 11. 22:47
IGEN,vérciki!
147. 04e95f637a (válaszként erre: 146. - 03e8385f6c)
2011. nov. 11. 22:42
Ez is azért van,mert egyesek túljátsszák az eszüket. Az ilyen "semmi nem jó sosem" nők, meg a fene nagy büszkeségük viszik oda ahol tartanak! Egy jó tanács: Az ilyen nőket kerüld el, nagy ívben!
146. 03e8385f6c (válaszként erre: 140. - 9536810fa1)
2011. nov. 11. 22:38

Szélsőség? Ezek az elvárás skála preferált végpontjai.

Ami számomra tanulság, hogy sokszor a mérleg serpenyői nagyon féloldalra billennek...

145. 59491e8f67 (válaszként erre: 144. - 9536810fa1)
2011. nov. 11. 21:48

jó a kérdés..


van aki tud és van is miért küzdenie az életben..


érték az,amit mi annak látunk,tartunk.


ha nincs ami motiválja az embert úgy nagy általánosságban a mindennapokban ,akkor nincs értelme az életnek,nincs sikerélmény,nevelés kérdése az egész a mai világban is.

144. 9536810fa1 (válaszként erre: 141. - 59491e8f67)
2011. nov. 11. 16:22

"személy szerint úgy vélem, ha egy pasit elutasítok az akkor se adja fel , ha igazán kellek. . . nálam a férfi itt kezdődik. "

... nah igen... és szerinted a mai világban van még olyan, hogy valami igazán kell, és azért megküzdenek, megdolgoznak? ... és itt nem csupán a nőre értem, hanem általában... van valaminek olyan értéke, súlya?

143. 59491e8f67 (válaszként erre: 142. - 53dfddad18)
2011. nov. 11. 15:51

hát ez az...


..a legtöbb férfi vagy nem érti a testbeszédet ..vagy félreérti...

jajj nagyon bonyolult ez..lehetne ítéletnapig boncolgatni.

fel van borulva a világ rendje meg egyáltalán nincsen értelmes hely az ismerkedésre,ahol összehoznák a népet .

régen azért..na nem sírom vissza a múltszázadot,,de komolyan..bálokat szerveztek nem volt kérdéses ki kezdeményezzen..ha látta az úriember,hogy a hölgy hajlandóságot mutat mert lépni..és nem azt várta,hogy a nő mikor kezd udvarolni...


valaki a fórum elején közepén azt mondta,hogy leejteni a zsebkendőt..ugyan már..mikor az ajtót nem képesek kinyitni a nőnek az urak..se felsegíteni a kabátot..

majd pont lehajolnának egy zsebkendőért...

áh..(


meg udvarlás..nincsenek a férfiak megtanítva mit jelent ez a szó..mit takar.és nincsenek a nők se megtanítva arra,hogy hogyan kell fogadni egy udvarlást..és hogyan kell valakit tisztességesen elutasítani anélkül,hogy az önbizalma megrendüljön a férfinak..

142. 53dfddad18 (válaszként erre: 141. - 59491e8f67)
2011. nov. 11. 13:51

Én bizony feladom ha elutasítanak.

Az már más kérdés, észrevenni, hogy az elutasítás vajon valódi elutasítás-e...

2011. nov. 11. 13:38

egy férfi ha kell neki a nő megszerzi..vagy legalábbis kimutatja az érdeklődést.

egy férfi legyen karakteres és ne kéresse magát,attól megalázóbb,hogy egy nőnek kell járni a pali után nincsen..

viszont milyen világot is élünk?hol vannak az igazi férfiak?

nagyon sok mindentől függ kinek ki testesíti meg a nőt és a férfit...ki mit élt meg és esetleg mennyire bátortalan...

tehát ,hogy ciki vagy nem..egyéne ,embere válogatja...


ha nem kell a nő ciki..ha meg tetszik csak nem mer kezdeményezni az úriember akkor nem az...


a dolgot annyiféle oldalról meg lehet közelíteni és mindenben van igazság!


személy szerint úgy vélem,ha egy pasit elutasítok az akkor se adja fel ,ha igazán kellek...nálam a férfi itt kezdődik.

140. 9536810fa1 (válaszként erre: 137. - 03e8385f6c)
2011. nov. 11. 13:23

Tuti, hogy a férfiaknál csak ezek a szélsőségek léteznek? ... nem tudhatom, én nő vagyok, és még soha nem kérdeztem meg egy férfitól se, hogyan legyek nőies.

:)

2011. nov. 11. 13:11
igen
2011. nov. 11. 12:57
Az!!
137. 03e8385f6c (válaszként erre: 135. - 9536810fa1)
2011. nov. 11. 08:13

A sírás fojtogat...

Ha nyomulsz akkor tolakodó vagy, ha nem tutyimutyi.

Ha férfias akkor durva és nyers, ha kedves akkor nyámnyila és lányos.


Hogy lehet rajtatok kiigazodni?

2011. nov. 11. 07:09
:D
2011. nov. 11. 05:33
.... igen, és általában fölösleges is... amúgy a pasik nem túl hajtósak, elvannak mint a befőtt,. aztán ha rájuk akad valaki, akkor nagy kegyesen megadják magukat... sajnálom szegény lányokat! :/
2011. nov. 11. 04:47
egyenjogusag van es a csajok is kezdemrenyezhetnek,vesziteni semmit sem veszoithetsz,csak nyerhetsz......
133. 03e8385f6c (válaszként erre: 132. - D41005143d)
2011. nov. 3. 21:36

Igaz!Ha tudtam volna, hogy útilaput kötnek a talpamra, lehet, most jól meglennék Beácskával:)

Vagy nem:)


Üdv

Sandman alias ex-Asmodel

2011. nov. 3. 08:44
miert lenne az?mi nok is kezdemenyezhetik.ne feledd sok pasi felenk es fel kezdemenyezni.
131. Ailen Zia (válaszként erre: 1. - 84c6878111)
2011. máj. 11. 19:53

Kezet rázhatunk...


Fejre is állhatok, egyszerűen semmi. Ha nem vonzom őt, mindegy hogy nézek ki, mindegy mit teszek... Csak ezt nehéz tudatosítani, amikor szerelemes az ember, mert akkor tele van reménnyel, ábránddal.


Röviden elmondom nálam mi a helyzet...

Én "nyomultam" egy ideig, olyan szinten, hogy gyakorta előfordultam azon a helyen ahol tudtam, hogy ott lesz, vagy lehet. Ismer, tudja ki vagyok, beszéltem már vele, csak leromlott a viszonyunk amikor beleszerettem és eléggé lerítt rólam meg minden cselekedetemről. Csak nagyon-nagyon ritkán váltottunk pár szót, mondatot amúgy is, de most már a köszönő viszony is leredukálódott. Sokszor kívántam, hogy mondaná inkább azt, hogy elmész te a jó fenébe vagy akármi, talán akkor kiábrándulnék belőle legalább. De így? Néha összefutok vele, mikor milyen kedve van méltat egy szevaszra és ennyi. Eddig úgy voltam, hogy magamra haragudtam, hogy voltak olyan cselekedeteim amelyek igazából nem súlyosak, csak bosszantó szinten állnak max (számára szerintem azok voltak), de nem hinném, hogy ezért most már a végtelenségig le kellene kezelnie. Nem vagyok én hülye, felfogom a dolgokat. Már tanultam az esetből, nem várok én el semmit sem, csak legalább köszönne. Hogy venne annyira ember számba megint, hogy kinyögne egy értelmes sziát vagy tudom is én. De hát...

Szomorú, de ez van.


Már csak azt kell megtanulnom, hogy nem szabad ennyire nyíltan kimutatni az érzéseimet. Sosem vezettek jóra eddig (mert hát sajnos nem az első eset, hogy túlságosan kimutattam).

2011. máj. 10. 12:52
Ennél cikibb dolog nem igazán van.. :D
129. Balanza (válaszként erre: 127. - Da974971cd)
2011. máj. 9. 21:27
Egy dolgot nem hangsúlyoztam egyébként: én is megőrülök, amikor valaki nem hajlandó megérteni, hogy "NEM". Mindenki máshogy éri el ennek megértetését, én finobban tettem volna, de az alapigazság tökéletesen a Tiéd.
128. Balanza
2011. máj. 9. 21:15

Kedves Asmodel!


Félre ne érts, alapjaiban teljesen igazat adtam/adok neked abban, hogy lerázol egy olyan hölgyeményt, akit tested-lelked nem kíván, és még erőszakosan nyomul is.


Csak arra utaltam, hogy a nyilvános alázásban felesleges volt hosszan idézni a görög nyelvű GPS-t, a szőke lányokat kólával a kezükben, valamilyen Csabát hallgatva a rádióból stb. Ezek olyan részletek, amelyek egy - talán szánalmas - lány esetlenségeit még tovább erősítik. Ennél tényleg jobb lett volna az öt mondatos "kopj le".


Persze ezt csak én gondolom, lehet Te mindezt máshogy látod. Szerintem egyébként még fiatalon hoztuk már magunkat hasonlóan gáz helyzetekbe, csak már tanultunk.


A humor meg tényleg ízlés dolga, nekem egyáltalán nem jött be a Tiéd.


Az a "Nissanban még két csajszi kólázott és a GPS képernyőjét bámulták meredten, de a probléma nem igazán akart magától megoldódni csapán szemmelveréssel. Én sem szemmel szoktam verni:):):) " és az "Egyébként akkora táblán, mint a Széll Kálmán terv néphülyítő kampányplakátja" kitételek nekem egyáltalán nem viccesek, sót.


De ez nem minősítés, sem az adott esetre, sem általában a jellemedre nem jelent értékítéletet. Egyszerűen nekem közhelyes és sekélyes, haverkodó humor.

127. da974971cd (válaszként erre: 126. - Balanza)
2011. máj. 9. 20:51

Én pedig másként gondolom.

Ha 5 mondatban lerázom a csajt, ismét én lettem volna a feketesheggű, mert idézem: "nem voltunk ott Bécs mellett a véletlen találkozásnál, illetve nem ismerjük La Bea és Asmodel közötti levelezéseket, nehéz véleményt mondani."


Tehát nekiláthattam volna az "izzadtságszagú bárgyú poénokból és felesleges részletekből álló hozzászólás" megírásához, mert úgyis jöttek volna a kérdések és akkor ugyanúgy részletezhettem volna a sztorit, kielégítve ezzel sokak információéhségét.


Ezt nevezhetjük akár egyfajta preventív szankciónak is.

Egyébként fürdés után hajnalban írtam, erőlködés nélkül én magam nem tartottam bárgyúnak, hacsak az nem bárgyú dolog, amikor valaki hatodszorra sem érti meg, hogy azért nem vehet egy napos matricát mert NINCS!!! illetve azért nem kívánok vele elmélyült viszonyt kezdeni mert NEM AKAROK.


Üdv

Laci

126. Balanza (válaszként erre: 123. - 566f1d9107)
2011. máj. 9. 20:33

Mivel nem voltunk ott Bécs mellett a véletlen találkozásnál, illetve nem ismerjük La Bea és Asmodel közötti levelezéseket, nehéz véleményt mondani.

Az viszont biztos gáz, ha egy nő az Asmodel által leírtak szerint nyomul egy férfira. Szerintem egy benzinkútnál egy hónapja történt futó beszélgetés után olyan szinten hajtani, ahogyan La Bea tette, mentálisan nem túl egészséges - szerintem. Kényszeres társ-keresésnek tartom.


Viszont én Asmodel helyében férfiként az első találkozást nem részleteztem volna ilyen cinizmussal, megszégyenítve szegény csajt. Öt mondatban le lehett volna írni a fórumban, hogy Bea, hagyj békén. Miért? Csak. Kész.


Ehhez képest Asmodel írt egy kb. háromnegyed részben izzadságszagú, bárgyú poénokból és felesleges részletekből álló hozzászólást - az értékítélet független attól, hogy kinek volt címezve.

125. 566f1d9107 (válaszként erre: 119. - Anyucika3)
2011. máj. 9. 19:13
Azért sajnálom.....,ugye azt szabad?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook