Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek melyik a legjobb minőségű cigaretta dohány? fórum

Szerintetek melyik a legjobb minőségű cigaretta dohány? (beszélgetős fórum)


1 2
6. Garabonciás (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2020. máj. 4. 17:00
Hehe :D En egy szal utan mar lattam a csillagokat is. Eleinte en is azt vettem, mert azt hiszem ezek a lightos cigik csak kesobb jottek, Szofibol is csak a barna papiros volt, azt meg egyenesen ruhelltem. De most mar annyi fajta van hogy valogathat az ember, csak nekem mar a tudom nem birja. Meg refluxos is vagyok, aztan hanyingerem van mar egy szaltol is. Egyebkent leszokni is ugy tudtam hogy tudogyulladasom lett, oszt utána mar nem kivantam a cigit.
5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Garabonciás)
2020. máj. 4. 16:56
Látod, erről beszélek, mert engem ha dohányos koromban piros multival kínáltak, gyengének éreztem.
2020. máj. 4. 16:54
A fecske :D nekem legalabb is mert kb. azota nem szivtam. Na, jo nehanapjan ha megszaladt akkor neha elokerult a Camel meg a zold marlboro, azt imadtam, olyan volt mintha az ember fogat mosott volna cigizes kozben, aztan amikor ezek mar b*szott dragak voltak, jott a kek Pall Mall meg a vilagoskek multifilter. A piros az rohadt eros volt szerintem. Most meg mar nem cigizek, kb. 10 eve leraktam, de ha van meg Camel azt lehet kiprobalnam ujra. Csak egy alkalom erejéig. Nosztalgiaból 😁
2020. máj. 4. 16:47
Köszi!
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - ÁgiSzombathely)
2020. máj. 4. 16:12

Itt az a kérdés, kinek melyik "ízlik" jobban. Én éveken át kettőnknek töltöttem itthon a cigarettát, de nem a legjobban kerestük, hanem a legolcsóbbat.

No meg akkor még nem voltak trafikok, szegényesebb is volt a választék, mint ma. Mire a trafikok törvénybe jöttek, éppen leszoktunk a dohányzásról.

Ha esetleg ajándékba szánod, akkor valamelyik cigarettamárka keverékét ajánlanám, dobozos csomagolásban. Már ha van még olyan. Évek óta nem jártam trafikban, akkor is csak kávét inni.

2020. máj. 4. 14:49
Sziasztok! Szerintetek melyik a legjobb minőségű cigaretta dohány?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook