Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cigánykártya fórum

Cigánykártya (beszélgetős fórum)


1 2
37. Zszs
nov. 3. 18:49

Sziasztok!

Munkahellyel kapcsolatban kérdeztem! Egymás után többször is ez a 4 lap pördült fel keverés közben: lelkész-özvegyférfi-hamisság-örvendezés

Ki mit gondol?

2022. szept. 6. 20:01
Képek az adatlapomon. Tud valaki segíteni megfejteni?
2022. szept. 6. 19:58
Betegség, lelkész, szerencsétlenség mit jelent? Anyámnak néztem, anyám mellett jobbról a szerelem, és a szerelmes nő volt. A szerelmes nőre tettem azt a hármat. Úgy tudom, ha anyámnak nézem, a szerelmes/fiatal nő engem, a lányát jelképez.
34. Cateyed (válaszként erre: 29. - 2bc7365ec9)
2021. jan. 18. 11:21
Hali, 10 éve foglalkozom vele magánúton, több cigánykártyával elemzőnél jártam, tanultam, több könyvem van. Nem nevezném jóslásnak, inkább egyfajta mediátori technika, elemzés útján segít választ adni.
33. 1c5636831a (válaszként erre: 28. - 39bea)
2019. febr. 18. 12:00
Azt is el kell fogadni az élet nem fenékig tejfel
32. ezos
2012. júl. 25. 10:03

Ezen a linken 25 részes cigánykártya oktatást talátok


[link]

2011. nov. 19. 21:36
Lehet, hogy neked ez játéknak tűnik, de nekem nem az.
30. mylya (válaszként erre: 29. - 2bc7365ec9)
2011. nov. 19. 19:03
Ezzel nem jó játszani!ez nem játékkártya meg vannak a saját szabályai ahogyan ki kell vetni amúgy semmit sem tudsz meg tőle!!
2010. okt. 3. 20:45

Helló!

Én most kezdem el ismerkedni a cigánykártyával.

Azt találtam ki, hogy hónap elején húzok négy kártyát, minden hétre egyet, majd reggelente egyet az adott napra. Így legalább jobban megismerem a lapokat.

Van esetleg olyan aki, szeretne velem tartani?

Sajnos elég kiahalt a fórum. :(

28. 39bea
2010. ápr. 12. 20:30
Szívesen megtanulnám én is.Sőt jósoltatnék is,de mi van ha rossz hírt mond???
2009. dec. 29. 08:09

:-)

Egyszer megmondta nekem egy cigány asszony hogy lesz egy gyönyörű lányom kövér mint a galamb és fehér mint a tej:-)Úgy is lett:-) Csakhogy akkor már 1 éves volt:-)

2009. dec. 29. 08:06

[link]


Ezt a leírást mindenki számára nagyon ajánlom, érdemes elolvasni többször is!

25. caffi
2009. nov. 7. 15:19
Él még a topik???Van itt valaki?
24. Éva7407 (válaszként erre: 1. - Csöpp)
2009. aug. 16. 23:07

Szia!Vannak dolgok amiket nem érdemes feszegetni.Én már nem foglalkozom vele,jó dolog nak tünik,ha jó dolgokat látunk,de félelmetes dolgokat is kilehet olvasni belőle,és ijesztö mikor sorozatba,be is jönnek!

Régota nem foglalkozom a kártyával,mert félek tőle....

23. Aksika
2009. márc. 2. 06:31

Sziasztok

A nagypapám foggal született ezért őt a falubeliek táltosnak hívták.Jelentése:A táltos a magyar népi hitvilág természetfeletti erejű személye, akinek sorsát eleve elrendelték. Ez már születésekor nyilvánvaló, mert valamilyen jellel jön világra, például foggal születik, eggyel több lábujjal, tíznél több ujjal. A néphit azt tartja, hogy sokáig szoptatják, csendes, szótlan gyermek, de korához képest rendkívül erős.Igazán bele látott az emberekbe.Én nem igazán hittem ebben a jővendő mondósdiban de gondoltam nagy baj nem lehet és viccből kiraktam a kártyát egy barátnőmnek aki persze hitt benne.Arra tisztán emlékszem még 20-év távlatából is,hogy a férje halálát jósoltam meg mely 2 hónap múlva bekövetkezett hasnyálmirigy gyulladás miatt.Akkor nagyon megijedtem és nem vettem elő a kártyát sacc 18 évig.Tavaly viszont voltak gondjaim és kivetettem magamnak.A kártya ismét igazat mondott.Tehát a kártyát nagyon nagy tisztelettel kell kezelni és csak és kizárólag te használhatod.Kölcsön adását nem javaslom.Vigyázzunk ha másnak jósolunk az értelmezéssel tehát amig nem vagyunk biztosak a lapok jelentésében addig felelőtlenűl ne vessünk másnak.

2009. febr. 10. 15:05

Sziasztok!


Én már 15 éve jósolok cigánykártyából! Sokan jának hozzám sorsvetésre. (98%-os sikerrel megmondom a múltat, jelent, jövőt).

21. 8220cddcf4 (válaszként erre: 20. - 533bb4d1fe)
2008. jún. 17. 06:40
A nagymamámnak jósolt egy cigányasszony igaz úgyan a tenyeréből és neki szórol-szóra bevált minden
20. 533bb4d1fe (válaszként erre: 19. - 8220cddcf4)
2008. jún. 16. 18:23
Nekem egyszer jósoltak a munkahelyemen cigánykártyából,1998ban,mégpedig özvegyasszonyt mutatott a kártya.'999ben meghalt a férjem tüdőrákban,ennek ellenére nem hiszek benne.
2008. ápr. 22. 06:24
Sziasztok.Engem is érdekel a cigánykártya de nekem még soha nem jósoltak még ,nem tudnátok segiteni hogy hol lehet igazi rendes cigánykártyát venni nem ezt a 32 laposat mert az igazi cigánykértya 52 lapból áll én ilyet szeretnék venni.Szeretnék egyszer találkozni egy cigányasszonnyal aki tud is jósolni belöle és ezt nekem is megtanitaná de ez csak" szép álom "
18. Donyta
2007. dec. 8. 20:12
Holnap segítek. Már nagyon fáradt vagyok, és régen használtam. Előveszem én is és el is olvasom. Közbe eszembe jutott más is, de most ne hari, tedd félre. Reggel ittvagyok. Jó éjt...
17. Donyta
2007. dec. 8. 19:53
Bocs, akkor 5-5 lapot tegyél le, a lényeg, hogy 3-3 maradjon a végére amit arra a lapra teszel balra 3 és jobbra 3 amit kiválasztasz.
16. Csöpp
2007. dec. 8. 19:49
12 lap maradt, mert jobb aés bal oldalon is 3-3 sor van, mindegyikben 4-4- lap...
15. Donyta (válaszként erre: 14. - Csöpp)
2007. dec. 8. 19:43
Jól megkevered először is. Aztán leemeled kb. a felét és azt alulra teszed. Elkezded letenni a lapokat. balra 3sorban 4-et, majd jobbra 3 sorban 4-et. Marad 6 lapod, és az megnézés nélkül 1-1-1 lapot leteszel soronként pofával lefelé. Ugyanígy jobboldalt is! A kártya megmutatja sorban amit leteszel, és ezt meg kell fejtened a leírás szerint. Mindig az előző laphoz fűzöd a következőt. A legvégén megfordítod a leborított lapot, amit elötte arra tetettél amit te választottál ki magadnak. Az adja meg a végső "lehetőséget"! Nem kell mindent szó szerint venni, pl. a kaszás nem indig a halál, csak lehet betegség neked, vagy másnak, a láda valamilyen szerencsét rejt,esetleg utazással kapcsolatos, a pasi lehet majdan a férjed, aki jelenleg még csak a szerelmed, de lehet egy idegen aki ártani akar neked, stb.. De ezt csak a lapokkal sorban lehet összefüggésbe hozni. Nem tudom érthető volt-e???
14. Csöpp
2007. dec. 8. 19:33
35 lapos a paklim...akkor hogy kell kirakni? :)))
13. Donyta (válaszként erre: 12. - Csöpp)
2007. dec. 8. 19:19
Így van, igen. Egy háromsoros balra a múlté, és a jobboldal a jövőé. Ez kellene most, hogy jobbra milyen lapokat osztott sorban ki, mert csak így lehet megfejteni azt, hogy mit rakattál le.
12. Csöpp
2007. dec. 8. 19:14
Huha, ilyeneket nem tudok. Neten találtam pár kirakási módot. Melyik az, amior majdnem az egész paklit lerakod sorba, aztán 3-3-3 lapot még ráraksz pluszba a kirakottakra? Ismerősöm olyat jósolt, meg olyat is, hogy az összeset kirakta, vagy 4 sorba...
11. Donyta (válaszként erre: 10. - Csöpp)
2007. dec. 8. 19:10
Ha leteszed a kártyákat előírás szerint mit mutast sorban? 3 sor felülről kezdve milyen kártyalapokat tettél le?
10. Csöpp
2007. dec. 8. 17:59

Én mikor próbálkoztam, inkább csak a múltbeli dolgokat láttam meg a kártyában, ugye azt jobban bele tudtam magyarázni...


Ti hogy tudjátok, az egyenruhás férfi az egy egyenruhás is lehet, de utalhat egy olyan pasira is, aki nem az igazi, csak mondjuk szerető? A körülötte levő lapok hogyan befolyásolhatják a jelentését?

Most egy egyenruhás pasira várjak, vagy egy szerető-szerűre? (az egyenruhás épp jelen van, felkavarja az életem)

2007. dec. 7. 12:30

Sziasztok!

Nekem már legalább 10 éve megvan az első cigánykártyám, és megtanították a vele való kártyavetést is. Akinél eddig kipróbáltam, a múltat mindig ki tudtam hozni, és persze a jövőbe is belementem, de az hogy mi is lett a vége, mármint igaz lett-e a jóslás azt nem követtem figyelemmel. Ma már csak a kezembe akad, de nem csinálok vele semmit. Lehet, hogy most megint előveszem és megnézem magamnak mit hoz ki???

2007. dec. 7. 12:20

Sziasztok én csak hobortbol josoltam magamnak(bár ne tettem volna) és össze is tudtam olvasni mi mit jelent! meg josoltam a válásom,édes apám halálát,és minden rosszat ami be is jött,de a szerelem és az idös férfi mint pár kapcsolat is kijött nekem!

na erre varjatok gombot?:)


de vagy 5 éve nem josoltam és már nem is merek.


üdv

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook