Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Cicaharc a munkahelyen? fórum

Cicaharc a munkahelyen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
febr. 18. 21:54

Április 1-tol elválnak útjaink! 😁


Nem utaljuk egymást, de két év alatt sem sikerült összeszoknunk, mint az óvodás úgy viselkedett sokszor es nagyon más a munkavégzési stílusunk.

Egyébként emberileg rendben van.


Egy intézményben maradunk, de én elkerülök teljesen más alá teljesen más telephelyre, sajnos...! 🤣🤣🤣

2022. nov. 10. 10:13

Tegnap feljött kolléganőmmel ez az órásstory. Valami olyasmit mondott más kapcsán, hogy ezt az órát ő vette, és hozta be ide, (vagyis még a korábbi irodába, csak áthozta ide is) de szerinte és a férje szerint sem kattog hangosan. :DDDD Hát nem akartam neki mondani, hogy a férje akkor üljön be ide és hallgassa ő miközben dolgozik. Mondtam, hogy ilyen típusú konfliktusom még nem volt senkivel. Majd közölte, hogy jajj nincs köztünk semmilyen konfliktus. XD


Tuti úgy volt előadva, hogy én voltam az, aki nem tudott alkalmazkodni az új helyen. Apja f.szát, ez egy próba volt ki az erősebb címmel. Óvodás!

96. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 95. - Érdekes73)
2022. aug. 17. 07:30
Hát így 2.5 év home office és covid után az is...
95. Érdekes73 (válaszként erre: 94. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 17. 07:26
A heti öt az horror nálunk pl.
94. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 93. - Imisz)
2022. aug. 16. 21:23
Felállásban volt csak, és amúgy is csak heti 2szer járunk be szerencsére 🙏🙏 de már ez is sok sokszor 😂😳😂😂
93. Imisz (válaszként erre: 92. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 16. 20:26
Ilyen meló kellene nekem is, ahová havi 4x járhatok be :) :)
92. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 91. - Imisz)
2022. aug. 16. 20:16

A főni nagyon jó Főni. Őt tényleg imadom.


Igen, próbálták egymást tullicitalni, a műtétek sora és az egyéb duma végtelen volt 🙈🙈 sokat nem lehetett szóhoz jutni a mutetestol... a hely nagyon tetszett, de azt hittem soha nem érek haza....


Új infó, amit ma tudtunk meg, H a műtétes elmegy másik helyre főállásban (itt minimál feladatra marad) mondjuk sok vizet nem kavart eddig sem, havi 4szer járt be.

91. Imisz (válaszként erre: 88. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 16. 15:07

Uhh akkor nehéz nap lesz. Ha a főnök is ott lesz, talán vele tudsz beszélgetni míg a másik kettő egymást túl licitálva mesélik egymásnak a műtéteket, mások bactatását.

Ha már "csapat építő" remélem a főni viszi olyan irányba a társalgást, hogy esetleg terítékre kerüljön a kollegális (v)iszony.

90. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 89. - Érdekes73)
2022. aug. 16. 08:52
Most reggel mondtam neki b.szod ne hívjál már fel este fél 8-kor, csak ha ég a.haz! Erre megsertodik😂😂😂 és jatsza a mártírt🙈😂😂😂 most úton vagyunk a csapatépítőre😥 köszönöm a jókívánságokat!
89. Érdekes73 (válaszként erre: 88. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 16. 08:01
Elérte a célját mert egy érdektelen/unalmas ember mégis foglalkozol vele. Nálunk ilyen carkeverőkkel Dunát lehet rekeszteni. Szerencsés vagy szerintem hogy itt csak egy jutott neked :)Kitartást hozzá. Saját tapasztalat: sosem lehetsz elég bunkó hozzá....
88. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 84. - Imisz)
2022. aug. 16. 07:13

Ja igen ..lesz.. egy másik nő, aki a 60 műtétjen kívül semmiről se tud beszélni:( sajnos én nagyon nem illek ide, viszont ezt a feladat annyira összetett és speciális,H én vagyok rá a legtapasztaltabb. És imádom is, szóval nem fogom hagyni magam 💪💪


Már azon is gondolkodtam H tényleg egy felvett viselkedés és a cukiskodas....ez a nő nem százas.

87. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 84. - Imisz)
2022. aug. 16. 07:11

Ezt én is tudom és o is tudja. De görcsösen akarja H jóban legyünk, amitől mostmár rettenetesen vér a víz, mert olyan szinten felb.sz a nő H arcon tudnám csapkodni.


Ezt már akkor tudtak mikor felvettek, H nagyon különbözni fogunk. Sztem ez a nő senkivel nem jön ki a frusztráltsagai miatt.

86. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - Krisztikrisz)
2022. aug. 16. 07:08

Az utolsó mondatotad már az elején leszogeztem kőkeményen (korábbi rossz tapasztalatok miatt) senki titkárnője nem leszek.

Csak a fonokomtol fogadok el feladatot.

85. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - Krisztikrisz)
2022. aug. 16. 07:02

Nagyon jó meglátások, én is így gondolom!


Persze, ezeken már túl vagyunk, közös megoldást nem akar, a kattogos órán kívül is más nem kell, meg se hallja a javaslataimat.

84. Imisz
2022. aug. 16. 04:41

Hát a ti csapatotokat már hiába is akarja a főnök építgetni, ez már az alapoknál hibádzik. Remélem a kolléganőn kívül lesz ott más is.


De látod, elég volt a füles megemlítése, máris nem akarja vissza tenni az órát. Ebből is látszik, hogy csak téged akart idegesíteni vele. Az amúgy rendes-kedvesség meg lehet csak álca, felvett viselkedés leplezni az igazi énjét.

83. Soufflet (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 16. 01:45
Minek veszed fel a telefont ilyenkor? Vagy hivd vissza szivessegbol Este fel 10-10-kor, ha olyan fontos volt, hogy hivott :P
82. krisztikrisz (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 16. 00:50

Asszertív kommunikációval megmondod neki hogy figyi, bocsi engem zavar ez a kattogós óra, nem lehetne valami megoldást erre? Az asszertív kommunikáció lényege, hogy magadról beszélsz, nem róla. Én úgy érzem, én úgy gondolom, én azt szeretném, stb.


Kialakítotok egy "győztes-győztes" szituációt.


A másik! A felettesed osztja ki a feladatokat. Nem a munkatársad, aki bosszúból megszívat, plusz feladatokkal terhel vagy eltitkol előled valamit. Úgyhogy a főnök az első. Ő vele kell egyeztetni, ő tőle kell kérdezni, pont a kavarógépek miatt.

81. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 80. - Érdekes73)
2022. aug. 15. 22:37
Persze. Csak hozott ember. Én nem.
80. Érdekes73 (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 15. 22:24
Nem derült ki mi a munkaköre de akkor vszínüleg könnyen lehetne pótolni .
79. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 78. - Érdekes73)
2022. aug. 15. 21:37
Nem, hidd el, H tényleg ilyen buta, naiv. Volt h a főnököt hívta fel szabadsága alatt valami f.szsaggal. Többször hallottam ezt a sztorit.
78. Érdekes73 (válaszként erre: 77. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 15. 21:23
Csak annak veszem föl a telefont akit nekem kell helyettesíteni mások carkeverése már nem érdekel.Ez az idegek játéka. A helyedben én letojnám a kolléganő vergődését heti kétszer ( füles be és csináljon amit akar ) nem udvariaskodnék vele végezném a dolgomat és kész. Van akivel nem érdemes foglalkozni.Amúgy tévedsz nem rendes nő aki ilyen ökörségekkel heccel.
77. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - Érdekes73)
2022. aug. 15. 21:13

Vajon minek???!!!


Talán azért, mert azt hittem vmi rohadt fontos, pl máskor vagy máshol találkozunk holnap reggel! Szokott ilyen lenni H főnök megker minket H szóljunk a másiknak stb. Gondolkozz kicsit!


Igen, egyértelmű, H mikor lehet elmegy az ember mosdóba, főleg hosszú út előtt,de b.ssza meg felnőtt ember vagyok, ezt a hatévesem is tudja már! Még is mondtam neki, H felfogtam az elhangzottakat H ne kessunk, emiatt ne hívjon már fel este, aztán kapott még egy szép üzenetet is, és a következő H szólok a főnöknek.


Sajnos ő tényleg ilyen sötét.

76. Érdekes73 (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 15. 21:07
Minek veszed föl a telót ? Ha beszállsz a játékába akkor csak bosszúság ér szerintem.Amúgy meg el kell menni mellékbe mikor lehet az alapszabály :)
75. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 74. - Imisz)
2022. aug. 15. 21:02

Mikor beértem reggel, már eltűnt a szekrényrol az óra onnan, ahol hagytam elem nélkül.

Nem tette vissza. Mondtam neki, hogy bocsi, de levettem az óráját, mert egyedül voltam bent és rohadtul idegesített, de nyugodtan tegye vissza, hoztam fülest, hallgatok zenét.


Erre előadta a mártírt, hogy jó, akkor végérvényesen jó mélyre elteszi😂😂😂😂😂 akkor tegyed b.szd meg 😂😂😂😂


Mondtam H kérjünk egy nem kattogos órát, erre persze nem jött válasz.

De most este úgy felb.szott H azota is őrjöngök. Felhiv este fél 8-kor, hogy a főnök azt mondta neki mielőtt elindult ma haza, H a holnapi csapatépítő találkozójáról ne kessunk, mielőtt indulunk, menjünk el pisilni, azzal se teljen az idő .. 😳😳😳😳

A főnök meg késő delutan írt nekem szerdára feladatokat, ha fontosnak tartotta volna, megírja H menjek el pisilni mielőtt indulunk😂😂😂😂😂😂


Emiatt felhiv este fél 8-kor a nő. Miközben az egyik lányomat furdettem, es a másik lányommal beszéltem telefonon...


Rendes nő egyébként, de ezektől a dolgaitol mar lesz.rom milyen. Úgy viselkedik mintha nem is felnőtt lenne. Nem is mondta h bocs H ilyenkor hívlak, semmi... Mint aki nincs magánál v nem tudom, de teljesen kiakadtam.

74. Imisz (válaszként erre: 73. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 15. 19:18
Vissza tette?
2022. aug. 15. 07:20
*bent
2022. aug. 15. 07:20
Ma megyek megint az irodába, ö utoljára mikor ment voltam, szabin volt, így levettem az órát .. kíváncsi vagyok mire bemegyek, visszarakja-e.... mindenesetre viszek fülest! 😁
71. Érdekes73 (válaszként erre: 68. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 13. 13:11
Nem lehet kikapcsolni ? Nálunk kicseszésből bekapcsolják olyanok akik nem érzik( messze vannak tőle ) és akiket zavar ( közel vannak ott kell lenniük )nem kapcsolhatják ki.Mindent lehet fokozni.
70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 69. - Bichi)
2022. aug. 13. 13:10

Igen amúgy .. amikor próbálsz telozni, de nem hallod a másik felét, mert köhög és fuldoklik melletted vki, de ki nem menne H ne zavarjon... mindegy, megszabadultam tőle szerencsére 🤣🤣🤣🤣🤣🤣


De ez az óras szitu is nagyon rossz tud lenni ..

69. Bichi (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 13. 12:53

Hát ehhez képest egy óra semmiség :)

Nekem az első munkahelyemen volt egy pasi, aki állandóan szívta a fogát. Szerencsére keveset volt bent, de ha többet lett volna tuti felmondok. Engem is roppant idegesítenek az ilyen zajok...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook