Cicababa? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
95. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 94. - 24af5bf008)
2009. szept. 19. 11:08
Persze, értjük! :)
94. 24af5bf008 (válaszként erre: 93. - Babbbbaaa:D)
2009. szept. 19. 09:43

Nem! Nem mondom,h. pics. ,meg K vagy! Látod! Ne vedd magadra! :))

amúgy meg én pont azt próbáltam volna ezzel mondani,h. a lányok többségének azt kéne felfognia ,h. nem kell agyoncicomázniuk, meg stb, stb, ahoz,h. szépek legyenek! Aki nem szép "álánátúr", az nem lesz szép max agyon plasztikázva! :D

És nekem is van műkörmöm, nem azért mert az ismerősöm ezt csinálná, csak azért mert én szeretem, nekem tetszik és szép és kész! :)

igaz, mint mondtam, mióta kicsifiam van, azóta kissebb, de nem ezt akartam sugalni, sorry! :)

Amúgy meg ha mondhatjuk így régen még a fiam születése előtt én is ebbe a kategóriába tartoztam , asszem, azaz,h. sokszor jártam szoliba, stb, stb, túl sokat adtam a külsőre.

Ma ezt már teljsen másképp látom, és lehet,h. elcsépelt, meg közhely, de majd ha már Te is férjhez mész, meg gyerek, stb, akkor rá fogsz jönni,h. ez nem olyan fontos!

Szóval én nem pics...., meg K-talak le, mért is tenném, hiszen régen én is ilyen voltam, csak azt mondom,h. néhányan túlzásba viszik, és szerintem ez nem is szép, pl. egy Kelemen Annácska, sem szép, nem is tudom, mért látja magtá így szépnek, mikor lehet,h. szolíd sminkben, stb, sokkal szebb és csinosabb lenne.

Fúú, sajnos hosszú lett, de a lényeget remélem értitek! :)

93. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 92. - 24af5bf008)
2009. szept. 19. 07:27

És akkor szerinted most én egy pics. meg egy K vagyok??...mert agyon úgy tűnt abból, amit írtál...

Hát sajni olyan környéken élek, ahol aztán folyik a "pletyka" ezerrel...pedig amúgy 1 éve (és majdnem 2 hete) van barátom, bulikban nem szokásom lerészegedni, nem nyávogok (na azzal ki lehet engem kergetni a világból!) és első tanuló vagyok, nagyon "kemény" egyetemre készülök!!

A külsőmről meg: hosszú szőke hajam van (ami persze nem póthaj!), van műkörmöm (egy barátnőm ezzel foglalkozik és hát:D...amúgy meg szörnyű a természetes körmöm...:S) és néha barna a bőröm (mint pl. most, mivel este lagziba fogok menni és nem szeretem a harisnyát, anélkül meg szörnyen fehér a lábam:D), de egyéb "mű" dolog nincs rajtam és úgy gondolom, nem is lesz! Sem mell, sem száj...semmi.

Habár az sem gáz manapság, szerintem!

Szeretem a csinos ruhákat, vagyis imádom, de suliban soha nem hordanék magassarkút vagy miniszoknyát, csak és kizárólag buliban szeretek kissé (de nagyon kissé!!) kihívóan öltözni!

Emlékszem, a legutóbbi buliban pl. egy cicanadrág volt rajtam meg egy olyan blúz, ami majdnem takarta az egésze fenekemet, kissé átlátszó és a nyakánál magasított! Úgyhogy nem villantottam...:)

Persze magassarkút vettem hozza. :)

Ennyi! :)

92. 24af5bf008 (válaszként erre: 91. - Babbbbaaa:D)
2009. szept. 18. 23:19

Akinek nem inge, ne vegye magára!

Szerintem , ha valaki nem tesz rám ég egy lapáttal a picsás kinézetre, és tényleg van sütnivalója és nem nyafog, ha megszólal, arra szerintem azért nem is mondják azt,h. : cicababa, vagy esetleg,h. : K.

Csak arra aki úgy is viselkedik és úgy is néz ki!


Amúgy meg vannak olyan csajok, akik erre még rá is tesznek egy lapáttal a nyávogásukkal, stb.

mert van aki erre büszke, h. ő egy nagy pics.!

91. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 89. - 2a033963fa)
2009. szept. 18. 21:02

Épp ez az, igazad van! ;)

Szerintem sincs okom szégyenkezni, mert attól, hogy csini vagyok, nem vagyok K!!! :)

Jó éjt Nektek!

:)

2009. szept. 18. 19:50

Sziasztok!

Én sem tartom magam cicababának és szerintem is az a probléma, hogy sokszor a külső alapján elítélnek valakit, mielőtt inkább megismernék. Sajnos ezekkel nekem is vannak rossz tapasztalataim, de az ilyen embereket inkább el is kerülöm :)

További szép estét!

2009. szept. 18. 19:46

Én csak azt nem értem miért vetted ezt magadra?Mert rád is mondták már?

Na és...ha nem vagy K,akkor nincs is okod szégyenkezésre.

2009. szept. 18. 17:44

Én nem vallom magam cicababának, csak sokaktól hallom ezt a jelzőt magamról...

És úgy érzem, hogy az én barátom sem kell miattam szégyenkezzen, mert soha nincs kint a fenekem vagy a teljes mellem!

Szóval mindenkivel egyetértek, tényleg, csak zavar, ha pl. lek.rváznak (ok nélkül), mikor tudom, hogy milyen is vagyok valójában...

87. 24af5bf008 (válaszként erre: 86. - 2a033963fa)
2009. szept. 18. 15:28
Egyébként köszönöm! :))
2009. szept. 18. 15:07
Észrevettem,én is :))) Egyébként gyönyörű a kisfiad :)
85. 24af5bf008 (válaszként erre: 84. - 2a033963fa)
2009. szept. 18. 14:59
Hogy mi milyen jól egyetértünk! :))
84. 2a033963fa (válaszként erre: 83. - 24af5bf008)
2009. szept. 18. 14:13

Most én mondom h pontosan! :)


Mert nekem elég szarul esne ha nem vennének komolyan,és mindenre csak legyintenének hogy:áh,üresfejű.

Mert bizony ha én nem is,de mások nagyon megítélik az embert :D én tudom,én is kaptam már megjegyzéseket ezért azért,és nem jogosan...egy nő ha okos,értelmes,szép akkor kitűnik úgyis,ha valakinek meg nincs esze...nos azok szokták túlzásba vinni a szépítkezést ruha,smink terén.

83. 24af5bf008 (válaszként erre: 82. - 2a033963fa)
2009. szept. 18. 14:05

Pontosan!:)


Amúgy meg szerintem ha valaki így öltözködik, az ne csodálkozzon, ha nem veszik komolyan, és a háta mögött kinevetik!

82. 2a033963fa (válaszként erre: 80. - Babbbbaaa:D)
2009. szept. 18. 13:55

Na álljon meg a menet!!!

Szó nincs arról h én bárkit is elitélnék mielőtt megismerem.De aki nem tud rendesen beszélni hanem csak gügyög mint egy kisbaba azt nem tudom komolyan venni.Legalábbis én.Na meg utálom amikor megerőszakolják a magyar nyelvet :D A csinossággal abszolú nincsen baj,én is az vagyok,igényes vagyok,adok magamra,mindössze ha a párom elvisz magával valahova nem kell szégyenkeznie miattam mert tudok viselkedni mind öltözködés,mind beszéd szempontjából.

81. 24af5bf008 (válaszként erre: 80. - Babbbbaaa:D)
2009. szept. 18. 13:23

Én úgy vagyok ezzel,h. nekem nem tetszik egy cicás nő.

Persze attól függ mennyire cicás...

kinek mi a cicás? :)

Szóval én nem tartom szépnek a nagyon cicás öltözködést, és azt nem értem,h. pl. egy faiatal lánynak mért kell agyonsminkelnie magát, nagyon sok olyan bnőm van/ volt, akik mindig puccba vágták magukat, tonna smink volt rajtuk, mégis, ha szolídak voltak sokka szebbek voltak!

Szerintem a cicás lányoknak is ezt kéne belátniuk, h. nem kell tonna smink meg 10centis műköröm, ahoz ,h. szépek legyenek!

Amúgy meg előítéletei midenkinek vannak, sztem ezt az is nagyon jól tudja, aki cicásan öltözködik!


Nem egyszer, még mikor fiatal lány voltam ( nem mintha most 24évesen öreg lennék :)) szóval még amikor nem volt gyerekem, akkor sokszor éreztem magam hülyén egy adott társaságban, mert azok a lányok vissza fogottabban öltözködtek...

Úgyhogy sztem, ha valaki "úgy" öltözködik, akkor tudja,h. néhány ember lefogja őt nézni...:(

80. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 78. - 2a033963fa)
2009. szept. 18. 12:44

Igen, ez igaz! :D

De én csak annyit nem értek, miért kell mindenkit rögtön, első látásra elítélni...persze az is igaz, hogy mindenkinek vannak előítéletei, de szánom azokat az embereket, akik külső alapján ítélnek és csak azért, mert valaki ad magára, csinos (mondjuk magassarkú, miniszoknya és valami csillogó blúz, top), műkörme van (mert mondjuk az övé soha nem nőtt meg, töredezett stb.) és hosszú, szőke haja, egyből elkönyvelik k.-nak vagy valami hasonlónak...

Már ne haragudjatok, én 18 éves vagyok de így is olyan nagy hülyeségnek tartom az előítéleteket...Hát miért ne érezhetné egy okos nő magát úgy boldogan, ha cicásan öltözködik??

:)

79. 24af5bf008 (válaszként erre: 78. - 2a033963fa)
2009. szept. 18. 12:42

Ha valakinek ez esik jól, az is gáz! :D

Najó, nem leszek ilyen gonosz...

A kicsik, majd kinövik, a nagyok meg már kinőhetnék! :)

Az a baj ezekkel,h. nem veszik észre magukat, szegények....:(

2009. szept. 18. 09:36

De igen,gáz,mert nem egy tiniről hanem egy felnőtt nőröl van szó.Ha te munkaadó lennél felvennél egy olyan jelentkezőt aki hello kitty-s körmökkel jönne hozzád,és annyit mondana:szupcsika lenne,itt dolgozni! :):):)

Nem hinném...

16-18 évesen ez még elmegy,de 25 évesen már nem hinném.

77. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 76. - 2a033963fa)
2009. szept. 18. 05:51
Kérdés, kinek mi a gáz?!?...mert ha az ismerősöd úgy beszél, neki bizti úgy esik jól, és neki nem gáz.
76. 2a033963fa (válaszként erre: 75. - 24af5bf008)
2009. szept. 17. 23:54

Érdekes,mert amúgy az én párom is megnéz egy csinos nőt akin magassarkú,miniszoknya stb van,de rajtam meg ugye nem nagyon szereti.Na nem is tudom miért :):):) bár soha nem szólt rám,meg nem szól bele,csak ha együtt vásárolunk akkor a sportosan elegáns cuccok felé terelget:D Én mondjuk szinte minden stílust szeretek,csak a magassarkút untam már meg nagyon. :)

Szerintem is más az igényesség,és más a k.rvaság.Nekem van ismerősöm,hello kitty körmökkel jár,kedvenc szavai:szupcsi,szolcsi,váscsi stb ez azért már gáz...

75. 24af5bf008 (válaszként erre: 74. - 2a033963fa)
2009. szept. 17. 21:14

Az én férjem is ilyen volt, nem szerette,ha kihívó cuccokban járok, azt mondta,h. úgy jövök neki be a legjobban, ha tornacipő, farmernaci, meg egy sima fehér poló van rajtam.

Amikor elmentünk vhova, szerette, ha nőiesen öltözködöm, és nem kihívóan, vagy k-vásan! Nagy különbség van azért a kettő között.

Én mindig is nőiesen öltözködtem, de arra mindig ügyeltem, h., ne nézzek ki, úgy, mint egy hp! :))

Szerintem írtam már,h. nekem is van műkörmöm, járok rendszeresen fádrászhoz, medikűröshöz, stb. de az más, más az igényesség, az ápoltság, a nőiesség, és az,h. rózsaszín cuccokban járok, 10centis karmokkal, feltöltött szájjal és mellekkel, az nekem és szerintem sok férfinak is közönséges.

Az "olyanokat" egy férfi sem fogja hosszú távon megbecsülni vagy értékelni, lehet okos, értelmes a csaj, csak akkor meg azt nem értem,h. ha valaki okos és értelmes, akkor mért akar így kinézni???

2009. szept. 17. 20:17

Érdekes ez a téma.Én szeretek öltözködni,turi,kínai,márkás-nekem mindegy csak szép legyen (meg ne nagyon drága) és én is azt gondoltam hogy a pasik azokra a csajokra gerjednek akiken magassarkú van,szoknya,kivágott top stb.

És mégis...mikor először elmentem a párommal vásárolni,és neki egyik ruha se tetszett,mérgemben azt mondtam : oké akkor válassz te.Egy picsás cuccot sem választott nekem,és nem féltésből vagy féltékenykedésből.Szépeket választott,meg is vettem,de nem volt plázacicás,nem volt sem miniszoknya benne,se cicimutogató felső.Szerintem nem is szeretik az ilyen csajokat a pasik,csak mutogatni (egy darabig aztán lapát) nekem minden cicababa ismerősöm egyedülálló,elég rég óta...

2009. szept. 17. 20:10

Az pasimnak én is inkább tréningben "jövök be":)), habár mikor magamra öltök egy szexy rucit, azzal is az őrületbe tudom kergetni...;) Szóval szerintem mindegy, hogy miben vagyok, amíg szeret én kíván...


A pasik márcsak ilyenek...elítélnek a hátad mögött, de mikor beszélgetni kezdenek komoly témákról egy cicababával (akinek ész van a fejében!!!, persze...olyan is van!!!), leesik az álluk, szerintem...mert nem mindenki, aki csinos, szép és mondjuk műkörme meg hosszú szőke haja van, sülthülye, vannak köztük igazán jó arc, intelligens lánykák is és az lenne a legjobb, ha ezt mindenki (nem cica) elfogadná!:)


Ja és a barátom párszor már le babázott, cicázott, tündibündizett, de engem nem zavar, mert tudom, hogy ezzel csak a csinos külsőmre utal, nem pedig az észállományomra. Azzal tisztában van, nem is szokott vitába szállni velem... ;DDD

2009. szept. 17. 19:41

Egyetértek! Azért remélem, hogyha odakerül a sor, hogy beköttetem a fejem, az is indok lesz leendő férjemnél, hogy "jó nő" vagyok és nemcsak az, hogy látja bennem a jövőbeli jó anyát. :))


A kibeszéléses dolgot nagyon ismerem én is, hisz világ életemben fiúkkal lógtam és barátkoztam, sajnos így mindenbe beleláttam és többet tudok már róluk, mint amennyit kellene. :)))

71. 24af5bf008 (válaszként erre: 70. - 60f38ac606)
2009. szept. 17. 19:34

Szerintem amúgy a pasiknak "ezek" a nők, csak "arra" kellenek, nem hinném,h hosszú távon szívesen elvennének feleségül egy olyan csajt, akinek iq-ja 0, csa nyafog, meg kelleti magát és nincs másra agysejtje, csak a szolira, meg a körmösre.

Amúgy sztem ezek között is van olyan, aki nem igazán ilyen, csak mondjuk inkább játssza a hülye p.-t, mert,h. az tetszik a pasiknak!

Szóva nem hinném,h. a férfiak sokat gondolnának egy ilyen csajról, lehet,h. elvannak velük egy darabig, meg mutogatják őket, de semi több.


Az én férjem baráti társaságát elég jól ismertem, együtt nőttünk föl, sokszor tárgyalták ki elöttem a nő ügyeiket, mert én már "csapattag" voltam, és aki ilyen "cicababa" volt és a találkán csapták neki a szelet, meg dícsérték, azt a háta mögött úgy lehordták meg kinevették,h. csak na! :))


Az igényesség az számít,h. legyen egy nő igazi nő, szép és természetes, de ne agyoncicomázott és közönséges!

2009. szept. 17. 14:34
Meg ez a hülye "jelen" beleépítette a pasikba ezt az egészet, olyan mintha a pláza vagy hasonszőrű társaik építenék az ízlésüket. Hányszor mondta, hogy miért nem veszek olyan kis testnadrágokat, amik most futnak, mert kényelmesek (na persze, azért mert kényelmesek... :D ), vagy miniszoknyát. De mikor meglátott farmerban meg egy sima, "come on boys"-os feliratú (turis!) pólóban ölben cipelt be a szobába, mert neki "ez nagyon be jön", és ennél nem is kell jobb... Erről ennyit! :))
69. 24af5bf008 (válaszként erre: 68. - 24af5bf008)
2009. szept. 17. 14:16
bocs,l nem kihízó, hanem kihívó :P
2009. szept. 17. 14:15

Hát, igen, érdekes a "cicababa" kifejezés...

Sosem éreztem magam annak, a volt férjem, mégis sokszor cicámozott engem is, amitől a falra másztam.

Viszont én is oda figyelek a külsőmre, van műkörmöm(igaz, mióta kisfiam van, azóta pici) , járok fodrászhoz, pedikűröshöz, stb, szeretek vásárolgatni, most már főleg a fiamnak. :))

De ettől még senki sem lesz szeritem cicababa, a cicababa szó úgy híresült el, mint ha vkit lek..váznának .

A cicababák szerintem olyasmik, mint a plázacicák, a fiatal buta libák, akiknek a viselkedése kihízó, butácska, stb.

Ezekből pedig egyre kevesebb van, szerintem. :))

2009. szept. 17. 13:37

Engem már ettől a szótól is kiráz a hideg. Barátom eleinte cicamicának hívott, néha babának, mert előttem olyanokkal volt és azt mondta, simán tudna belőlem is kreálni egyet egy óra alatt. De leállítottam és nemrég azt mondta, örül, hogy megismert, mert amúgy még mindig a cicákat hajtaná. Hát... azért még mindig haragszok rá... :D


Az a baj, hogy a pasik nem úgy látják ezt mint mi. Nekik tetszenek azok az egyennők, hisz nekik vannak végülis, vagyis legalább a szemüknek. Ritka az, aki értékeli, hogy saját stílusunk van, de lehet találni ilyet!

2009. szept. 12. 10:56

Én is cicababa lennék, csak mert hosszú szőke hajam, műkörmöm és (néha) barna bőröm van?

Mert szeretek csinosan öltözködni, buliba járni de nem pasizni??

Huuhh... :DD

Ennyi, és máris cicababa lennék?? :)))

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook