Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Chuleevandevi szerek fórum

Chuleevandevi szerek (beszélgetős fórum)


2014. máj. 12. 05:52
Nekem sajnos az arcomra, orromra használt készítménynek semmi hatása nem volt.Szerintem nem jelent végleges megoldást.
2013. dec. 3. 23:24

Üdv!


Nekem nem találtak bogarat. :)A seborreám miatt kihullott hajam kinőtt, erős és fényes lett, a hajhullás megállt.

Viszont sajnos ha nem használom a tonikot+sampont, pár hónap múlva kezdődik minden újra. (Mondjuk erre figyelmeztetnek a honlapon, csak reménykedik az ember...)

2013. febr. 9. 13:30
sziasztok:) nálam is találtak demodex atkát.Én most kezdtem el használni, egyenlőre még csak jobban hullik tőle a hajam, majd kiderül mi lesz tovább. Eléggé drága, ahhoz hogy első hónap után is megvegyem, ha nem használ, 20.000et fizettem a 4tonikért +1 sampon. Bízom benne, hátha megállítja már végre valami a hajhullásom.Mindenképp írok a fejleményekről.
2011. jún. 22. 13:08

Sziasztok!

Én egy vidéki fodrász vagyok és nekem is csak jó tapasztalataim vannak erről a kozmetikumról. Számos vendégem panaszkodott hajuk állapota miatt, mert hullik ,kopaszodik és egyetlen készítmény sem segít….Utánanéztem,hogy mi lehetne a megoldás. Ekkor találtam rá a Chuleevandevire. Kipróbálta a férjem és használt. Utána már a vendégeimnek is ajánlottam. Minden vendégem elégedett vele. + Budapesten ingyenes hajvizsgálattal tudják szűrni a demodex atkát is. Úgyhogy igen, hatékony szer.

2011. jún. 20. 14:11

Szia,

Nekem sikerült kinöveszteni a hajam, a Chuleevandevi az egyetlen szer, ami nem tartalmaz semmilyen vegyi anyagot, és képes a hajsejtek osztódására. Nekem a minoxidiltől rengeteg hajam kihullott, amikor abbahagytam a kezelést. Ettől nem hullott ki utána sem és megmaradt a sűrűsége.

Sok sikert neked

2011. márc. 8. 18:07
valaki? bárki?
2011. márc. 1. 16:57
senki?
2011. márc. 1. 06:56
Ki hallott már róluk? Ki próbálta? Kinek használt, vált be? Előre is köszönöm a válaszokat!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook