Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Choragon injekció után melleim fájnak, mennyi lehet a HCG szintje egy adagnak? fórum

Choragon injekció után melleim fájnak, mennyi lehet a HCG szintje egy adagnak? (beszélgetős fórum)


20. rlibertas (válaszként erre: 19. - Pocak25)
2011. márc. 4. 10:25
Nem adom fel, de nekem már 6 hó closty choragon, és cisztám is lett közben műtötték is azt, egyébként meg most épp 2 éve hogy próbálkozunk.
19. pocak25 (válaszként erre: 18. - Rlibertas)
2011. márc. 4. 09:55
Sajnálom . Ne add fel nekem 15 hónap után és 6 hónap closti meg choragon után sikerült. És volt elötte egy HSG-m is. sok sikert, ugyis sikerül!!!
18. rlibertas (válaszként erre: 17. - Rlibertas)
2011. márc. 4. 09:23

Hát nem kellett reggel tesztelni, mert megjött.:(

egyszer csak sikerül majd.

17. rlibertas (válaszként erre: 16. - Pocak25)
2011. márc. 3. 09:58
köszi!még semmi, ma 28. napom van, de 29, 30-ra szokott megjönni, még várok, holnap tán tesztelek 1-et így 1 nappal kevesebbet kell nagy izgalomban kivánsian lennem.
16. pocak25 (válaszként erre: 13. - Rlibertas)
2011. márc. 3. 07:56
Na mi a helyzet??? Kiváncsi vagyok nagyon, és szoritok.
2011. márc. 2. 15:20
Ja és a nem vártkor ugyanúgy fájt a mellem, mint mindig.
2011. márc. 2. 15:20

Én is kaptam choragont, de igen, van benne hcg, és igen fájhat tőle a melled, de kb 10 nap alatt ki is ürül, úgyhogy nem attól fáj már szerintem. Lehet, hogy sikerült:)


Nekem mondjuk a terhességi mellfájás később kezdődött, kb az 5. hét után, a nemvártkor én meg voltam győződve, hogy megjön, de aztán nem jött:)

13. rlibertas (válaszként erre: 12. - Pocak25)
2011. márc. 2. 13:45

Szia!

Én sajnos nem remélek, mert nekem egyre jobban kitolódika ciklusom, ami 28 napos volt.Lett 29, aztán 30 legutóbb 31. nap reggel jött meg, mindhárom alkalommal azt hittem tuti babás vagyok, holott a teszt negatív volt.Aztán nem hazudott a teszt, csak ilyen sokat késett.Úgyhoyg nekem még várni kell pár napot.Minden alkalommal fájt is a cicim, mégsem lett baba.:(

ezért nem is merek már remélni semmit.Pedig análkül nem megy.


Ezért kérdeztem, tudja e valaki mekkora a hcg mennyisége a szuriban, lehet akkora adag, h. fáj tőle a cicim, és a 15 napos esetleges terhesség alatt még nem termelődik annyi hcg, h. fájjon is?

2011. márc. 2. 12:46
Az nagyon jo, mert a szuri után elvileg 14-15. napon meg kell jönni, vagyis nekem mindig igy volt. Amikor már a 15. napon nem jött meg akkor már tudtam 100% hogy terhes vagyok.Nekem is furi volt a cicifájás is.
11. rlibertas (válaszként erre: 9. - Pocak25)
2011. márc. 2. 12:13

Én a 12. napon kaptam, most a 27 vagyok, azaz 15 nap.

Nekem egész konkrétan az egész mellem de főleg a mellbimbó körül meg beül mintha az egészet áthatná, de semmi feszülő érzés vagy ilyesmi.Ill. ma meg már szinte semmi.

2011. márc. 2. 10:53
Én a 16. napon kaptam, és 32. napon teszteltem pozitivat.
9. pocak25 (válaszként erre: 8. - Rlibertas)
2011. márc. 2. 10:52
Nekem is megduzzadt, de nem vészesen és nem is az fájt hanem oldalt mintha izomláza lenne. Érdekes volt. Hány napja kaptad a szurit?
8. rlibertas (válaszként erre: 7. - Pocak25)
2011. márc. 2. 10:37

Szóval neked meg akkor fájt, mikor terhes lettél, nekem most peteérés után fájt, egész eddig 2 héten át.

De meg is duzzadtak nőttek a melleid? mert az is más, mint mikor fáj, mármint hogy attól fáj e af eszüléstől vagy amúgy megnövés nélkül fáj.

Na mindegy, persez ahányan annyi féle kéeppne reagálunk.

Csak nem tudom tényleg lehet a szuriban nagyobb a mennyisége a hcg-nek ezért fájt tőle.Lehet most kevesebb, mégha baba is van.

2011. márc. 2. 10:32
Amugy nekem fájt végig amikor terhes lettem, és fel is tünt hogy soha nem szokott, pedig 6 honapig kaptam a choragont.
6. pocak25 (válaszként erre: 3. - Mrs_soprano)
2011. márc. 2. 10:30
HCG van a choragonban is , és rá is van irva, hogy 10 nap még kiürül. Én is ezt kaptam.
5. rlibertas (válaszként erre: 2. - Anne33)
2011. márc. 2. 09:38

igen, nekem nem fájt aza első babámnál.De most mióta kaptam tüszőrepesztőt, nem első alkalom, szokott fájni.De elmúlik mire megjön, pedig a hcg-től van majdnem.Ezért gondolom, hogy a szuritól fáj,és ha lenne baba, akkor is kéne fájnia.

Persze akár lehet nekem tök más is, csak kérdezem.

4. rlibertas (válaszként erre: 3. - Mrs_soprano)
2011. márc. 2. 09:36

én úgy tudoma tüszőrepesztőben a terhes nők vizeletéből nyert HCG van ez segíti a tüszőrepedést, aztán megnöveli a progeszteron szintet is, ami kell ugye a beágyazódáshoz stb.így aztán 2x-en is jó ha kapjuk.

Nem jól tudom?Ezért is kell várni a terhesséi teszttel, mert kb 10 nap míg ürül, azaz nm azt mutatja ki a teszt hanem ha nekem valóban van hcg-m mert baba van akkor már azt.

2011. márc. 2. 09:29

A HCG csak terhesség alatt termelődik, a tüszőrepesztőben nem az van.a HCG(human chorion gonadotropin) nevű hormont a baba jelenléte miatt termeli a szervezeted.ha HCG van, peteérés nincs...

ha megtermékenyült a petesejt kb 2 hét kell míg kimutatja a teszt, ami ált mensi idejére esik, de előtte 2-3 nappal már pl a Gabriel kimutatja.nagyon halvány csíkkal de kimutatja.ilyenkor ha indokolt akkor szedned kell sárgatest hormont(progeszteron--->Duphaston,Utrogestan)én az utóbbit szedtem az első trimeszter végéig, míg a köldökzsinór át nem veszi a baba ellátását.

2. Anne33 (válaszként erre: 1. - Rlibertas)
2011. márc. 2. 09:23
Nem feltétlenül kell fájni a nemvárt előtt terhesség esetén, ez változó. Kinél hogy.
2011. márc. 2. 09:10

Choragon tüszőrepesztőt kaptam, ami után máris másnap elkezdtek fájni a melleim(nekem nem szoktak, menstruáció előtt sem) a doki azt mondta a progeszteronszinttől érzékeny.

MOst már kezd elmúlni a mellfájás most a menstruáció határán járok.Ha terhes lennék akkor kellene most is fájnia mert akkor lenne HCG-m nem?

Vagy ez a choragon HCG szint sokkla magasabb volt annál, mint ami a terhesség legelején van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook