Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cholesteatoma (gyöngydaganat)! Ismerős valakinek? fórum

Cholesteatoma (gyöngydaganat)! Ismerős valakinek? (beszélgetős fórum)


2013. jún. 26. 14:32
Köszönöm és viszont nektek is :)
2013. jún. 24. 19:52
Remélem hamar rátalálsz egy lelkiismeretes "kukkolóra", aki segíteni fog, ha szükséges! :)))) Jó egészséget kívánok szeretettel!!!
2013. jún. 24. 17:39
Az jó.Ezt örömmel hallom(olvasom :) ) Én most Ausztriában tartózkodok,most itt keresek orvost! Az otthoni "bevált" dokimhoz most nem tudok fordulni! :/
2013. jún. 24. 16:05
Hát kezdetben Bp Szabadsághegy, majd Pataki prof.a Heim Pálban,és amikor "kinőttük" a gyermekkort, és mindenki csak széttárta kezeit hogy, most merre és kihez, akkor egy kedves doktor adott egy telefonszámot, Pécsen kötöttünk ki. Ez idáig nem bántuk meg.Embernek és emberként "kezeltek/ kezelnek" bennünket :)
2013. jún. 24. 15:29
Jézusom,ez nagyon durva! Szegény! És milyen orvosnál jártatok?
2013. jún. 24. 15:13
Igen, folyamatos ellenőrzés szükséges :( Nálunk ez 29 éve / 3 hónapos korában/ jelentkezett először - volt j.o 7; b.o 8 fülműtétünk, az összes hallócsont, dobhártya ráment :(Akkor még kevésbé volt ennyire profi a F-O-G ellátás .Jelenleg tünetmentes. /egyebekben Ő egy örök gyermek - szülési sérült, halmozottan fogyatékkal élő tündér/
3. 5dbd810c99 (válaszként erre: 2. - Teletabby)
2013. jún. 24. 14:54
Uhh,ennyire roncsolódott a hallása? Mondjuk az enyém sem az igazi,észrevehetően rosszabbul hallok a jobb fülemmel.Nekem már 4szer műtötték,először kb. 1 hónapon múlott az életem!Azt mondják ez egy állandóan kiújuló betegség,most újra fel kell keresnem az orvosom,mert valószínűleg kiújult :(
2013. jún. 24. 14:36
Már felnőtt korú gyermekem szenvedett/szenved ebben a betegségben, mindkét oldali fülműtétek sorával :( Végeredménye súlyos halláscsökkenés, hallókészülékek többfajta tipusa, jelenleg fél éve /Pécsett műtötték/ BAHA készülékünk van, mellyel azt mondhatom,hellyel-közzel elfogadható a hallása, ill. lényegesen javult az életminősége. Azért min. 3 havonta contoll szükséges, és folyamatosan szívják, tisztítják mko. fülét :((((
2013. jún. 24. 14:09
Sziasztok! Igazából azért hoztam létre ezt a fórumot,mert én ebben a betegségben szenvedek jóformán születésem óta,és jó lenne beszélni olyanokkal,akik hasonló cipőben járnak,esetleg tapasztaltabbak,stb,de eddig sehol nem találtam senkit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook