Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Chicco Trio Enjoy, használtan megéri 40 e-ért? Multifunkciós fórum

Chicco Trio Enjoy, használtan megéri 40 e-ért? Multifunkciós (beszélgetős fórum)


6. eszti.d (válaszként erre: 5. - Kimni)
2011. okt. 21. 14:44

köszi, a lehetőséget, most jött a hír a férjemtől, hogy már nincs szükségünk babakocsira...mert megvettük. Ezer bocs, sokat vacilláltunk rajta, este abban maradtunk ez a No1, még körbekérdez a cégnél info ügyben és ha okét mondanak megveszi...biztos sikerül neked is eladni

szép hétvégét!

5. kimni (válaszként erre: 3. - Vberni01)
2011. okt. 21. 14:09
A fogantyúja állítható, még oldalra is lehet dönteni, minden irányban, összesen 8 féleképpen. Csak nem lehet átrakni az egész váz részével, hogy elölről vagy hátulról nézze a babát, az fix egyedül. És nem lehet külön magasságot állítani, de a fogantyúval valamennyire lehet (a férjem 190cm és nem volt baja vele). Sok apró dolgot tud ez a kocsi, amit más nem és nagyon jó minőségű, a Chiccoban meg lehet bízni és ezt kell megfizetni.
4. kimni (válaszként erre: 1. - Eszti.d)
2011. okt. 21. 14:06
Megnéztem a képeket, teljesen ugyanaz a ct01, mint az enjoy (a vázuk, a kerekük, csak újabb verzió).
2011. okt. 21. 14:05

Nekem van kis és nagy kerekű babakocsim is. A kicsi jobban megérez minden úthibát. De ahogy néztem a babakocsiról a képeket a fogantyúja érdekes.... Nekem mindegyik babakocsimon egy váz van, amit lehet állítani, ahogy én, vagy apa akarja. Ennek olyan mintha csak egyféle dőlési szöge, magassága volna....


Másfajta babakocsit (nekem Bogus7 van) újonnan lehet venni ilyen felszereltséggel! Mi 43000 Ft-ért vettük, tehát 40 000-ért ez szerintem drága. (hiába 100 000 az új ára)

2011. okt. 21. 14:02
Nekem chicco trio ct01 van, mindennel, amit itt írtál (az enjoyt nem ismerem) és 30-ért szeretném eladni, éppen most akarom feltenni a vaterára. Ha jól sejtem, lényegében ugyanaz az enjoy is szerkezetileg és nekem semmi bajom nem volt a babakocsival. 2 gyereket szolgált ki. A göröngyösebb aszfalton sokszor egyedül tologattam a gyerekeimet benne, mert a peg peregosok meg a többiek nem jöttek velem, mert nagyon rázta a gyereket a kocsiban a göröngy... a kocsi pont 5 éves különben, 1 éve már a tárolóban áll, szépen letisztítottam, kimostam hozzá mindent. Érdekelnek a képek? (a mózeshez még van egy autóbakötő öv is, amit külön kellett megvenni) Nagyon érdekes színe van, farmer és piros színű, unisex. És esernyőre csukható, nagyon könnyű és pici. Amúgy szerintem megéri 40-ért is, amit írtál (újonnan 130-150 ezer).
2011. okt. 21. 13:52
Hordozó+mózes+sportrész+lábzsák, esővédő, pelenkázó táska. Mi a vélemény a kocsiról? A kis kerekekkel a téli, havas utakon hogy lehet közlekedni (város, esetleg rövid kirándulás)? Ki szereti, ki nem és miért. Könnyű a kocsi (a többihez képest)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook