Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Chicco Go kenguru - Használtok ilyet? Mi a véleményetek róla? fórum

Chicco Go kenguru - Használtok ilyet? Mi a véleményetek róla? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 30. 11:09
Wilkinek bébihordó a neve
2011. szept. 30. 11:08

ez olyan, mint a manduca, csak tudod előre is ültetni és olcsóbb, csak bonyolultabb a felvétele:


[link]

7. b-zs (válaszként erre: 5. - Bettiletti)
2011. aug. 4. 07:36
Nem egészséges, ha előre néz a baba, főleg, ha fiú, mert komoly problémák jelentkezhetnek náluk később. Hidd el, nem is akarnak annyira előre nézni, de oldalra is csatolható a hordozó, úgy jobban kilátnak, no meg hátra, bár akkor húzza a hajam:)és már annyira mászik, hogy vigyázni kell, mert képes a 9 hónapos nagyfiam még a hordozóból is kimászni, így én elöl használom:)
6. b-zs (válaszként erre: 4. - Bettiletti)
2011. aug. 4. 07:33
Nekem 3 gyerekem van, én nagyon szeretem a csatos hordozót! A legkisebbet kiveszem az autóból, felcsatolom, és már mehetünk is boltba, dokihoz, kirándulni, bárhová! A másik két kezem pedig szabadon van, így a két nagyobbra is könnyebben figyelek. Sétálni babakocsival járunk, hosszú időt nem szeret tölteni benne a legkisebb. Nemrég nyaralni voltunk, ott is nagy hasznát láttam, mikor unja már a babakocsit, ki akar szállni, de mégsem kézben kell cipelni, hanem fel van csatolva, neki is és nekem is könnyebb! 4 hónapos kórtól lehet használni, de van, amit újszülött kórtól. Én nem bántam meg, hogy megvettem, ha már nem kell, eladom, mivel még most kezd népszerű lenni, hamar elviszik. Láttam a nyaralásunk során egy apukát, rá is fel volt csatolva a picurjuk, nagyon jól néztek ki!
2011. aug. 3. 20:53

Ismerem, a Manduca is ilyen, de ez nekünk nem jó, mert nem tud benne előre felé nézni a baba. :(

Sokkal jobb lenne, de így szinte "nem ér semmit" abból a szempontból, amire, amiért nekem kellene.

2011. aug. 3. 20:19

köszi


meg fogom nézni


nem gyakori használatra akarok venni, csak nagy ritkán, akkor is rövid időre

3. b-zs (válaszként erre: 1. - Bettiletti)
2011. aug. 3. 18:50
kengurut ne vegyél! Nem egészséges! Csatos hordozó! Nekem Liliputi van, nézd meg a honlapjukat, olvasd el, miért nem jó a kenguru!
2011. aug. 3. 18:46
jó, de a babybjörn sokkal jobb!:o)
2011. aug. 3. 18:44
:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook