Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Cherryshares (cherry shares) Hol az átverés? fórum

Cherryshares (cherry shares) Hol az átverés? (beszélgetős fórum)

7. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 6. - Szántó Gábor)
2010. dec. 11. 20:07

Igy legyen ötösöm a lottón :D

Sajna, akinek nincsenek milliárdjai, és baromi jó kapcsolatai, az kénytelen dolgozni :D

2010. dec. 11. 10:09

Megszűnt a buli.


Éreztem, hogy decemberben karácsony előtt nem szabad befektetni semmibe mert sorra dőlnek be.

Ezt megúsztam, pedig majdnem beraktam nagyobb összeget.


Remélem lesz valami stabil buli januártól, mert ez az évi 7% kamat amiket reklámoznak mindenhol az nagyon gyenge...

2010. nov. 13. 23:31

Sztem hogy meddig marad fent, csak a jóisten tudja.

Most van valami új, de ha agyonütnek se jut eszembe a neve... én egy fillért nem tennék bele, az tuti.

4. Szántó Gábor (válaszként erre: 2. - 57aa4ea1e8)
2010. nov. 13. 23:07

Lehet, sőt biztos, a kérdés inkább az, hogy mennyi ideje lehet hátra, mert kb. 2 éve van a piacon és az nagyon hosszú idő és elég biztató jel a többiekhez képest...

A kérdés ez esetben inkább az, hogy bírni fogja e még fél vagy akár 1 évig, mert addig még szép hozamokat tudna nyújtani.

Persze az lenne a legjobb, ha egy hasonló cég 5-6 hónapja lenne a piacon és tudni lehetne azt, hogy legalább 1 évig maradni is fog.

Ha valaki tud ilyesmi értékes infót, akkor megnézném és regisztrálnék alá/hozzá.


ui: ajánlást csak privát üzenetbe szabad írni, véleményt persze lehet nyilvánosan.


Gábor

3. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - Szántó Gábor)
2010. nov. 12. 17:32
Nem szabad elhinni!
2. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 1. - Szántó Gábor)
2010. nov. 12. 13:34
Az összes ilyen bedől, csak idő kérdése. Nem is értem, miért hiszi ezt még el valaki? Mind egy kaptafa, csak a szöveg változik.
2010. nov. 12. 12:48

Sziasztok!



Kinek mi a tapasztalata a Cherryshares-ről?

- megbízható?

- tönkre fog menni mint a 7daywealth? Mekkora a kockázat?

- más elven működik mint a 7daywealth?

- jól és precízen fizetnek?


(főleg azok tapasztalataira lennék kíváncsi, akik benne is vannak)


Üdv,

Gábor

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook