Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Cherry Slim...egy újabb átverés, vagy van némi remény? fórum

Cherry Slim...egy újabb átverés, vagy van némi remény? (beszélgetős fórum)


1 2
33. Csilla99 (válaszként erre: 32. - Zalakriszti)
2012. nov. 21. 08:36
hoodia... Majd ajánlom a takarítónőnek. Nem sok 90 nap alatt a 22 kiló? És hogy működik? Nem vagy tőle éhes, és egész nap nem eszel?
2012. szept. 13. 23:39
Sziasztok mi hoodiával fogyunk az nem ilyen drága de hatásos én 3hó alatt 22kilót fogytam tőle!
31. Edusch
2010. máj. 26. 17:13

Nah én már olyant kaptam, hogy nem is 1, hanem 2 kilót fogok 1 éjszaka alatt lefogyni, főleg akkor, ha előtte telezabálom magam 8-10 hamburgerrel, utána meg folytásnak rányomok egy fél puncstortát, 2 liter kólával.:)))))) Ez volt a tegnapi levélke tőlük. A mai meg " add meg a férfiasságodnak, ami jár neki " vagy vmi hasonló szöveg. Pff hát nő vagyok. :)) Ez legalább nem jött be nekik :))

Egyfolytában kapom én is ezeket a baromságokat.


Jah a cég szlovák székhelyű, szal a magyar fogy védelem, nem tom tud-e vmit csinálni. Max politikai botrányt lehet kavarni ebből is, de ez sztem nem éri meg, mert a saját naívságunk-hiszékenységünk (vagy csak reményvesztett elkeseredésünk) áldozatai vagyunk. Én is.:P

30. Csilla99 (válaszként erre: 28. - Kisrova)
2010. máj. 25. 18:22
Ja, sürgősen változtass E-Mail címet!
29. Csilla99 (válaszként erre: 28. - Kisrova)
2010. máj. 25. 18:22

Hát szerintem ez egy teljesen tipikus történet. Nekünk, magyaroknak annyi vacakot el lehet adni, és ráadásul még hülyének is néznek. Teljesen fel vagyok háborodva, hiszen itt minden a pénzről szól. Mind rajtunk akar meggazdagodni! Üssed a vasat, ne add fel, de ne teregesd ki a kártyáidat! Ha elmondod neki, hogy mit fogsz tenni, akkor holnap már lehet, hogy meg sem találod őket!

Vissza a takarítónőhöz: még mindig él... és pont akkora, mint a múlt hónapban...

2010. máj. 21. 08:53

Sziasztok!

Olvasom a hozzászólásotokat, és én is nagyon jókat nevettem. Kissé hosszú lesz a történet, de szívesen megosztom veletek.

Én voltam az a hülye, aki kipróbáltam! :)))

Illetve megrendeltem, és ami fontos: március 3.-án ki is szállították. Kifizettem a számomra tetemes összeget (16.680) és mint az őrült, gyorsan elkezdtem. Valami nagyon furcsa volt az egészben, ezért írtam e-mailt az ügyfélszolgálatnak, hogy mondják meg milyen ízűnek és színűnek kell lennie a cherry slimnek. Elmondták, hogy cseresznye ízű, és rózsaszín a folyadék. Mindjárt rá kellett döbbennem, hogy vagy a termékkel vágtak át, vagy romlott a szemem és színvak lettem, vagy az ízlelő bimbóm mondta fel a szolgálatot. Az enyémnek se színe, se íze, se bűze, se....

Másnap felhívtam az ügyfélszolgálatot, és telefonon elmondtam mi a nyűgöm. Nagyon kedvesen közölte a hölgy velem, hogy semmi baj, valami probléma történhetett, nyugodtan küldjem vissza, csak ügyeljek arra, hogy a mellékelni való nyomtatványt helyesen töltsem ki. Na nem vagyok hülye, de be kellett mennem a bankba az egyik ismerőshöz, hogy segítsen, mert olyan információkat kértek a bankszámlámról (mondván,hogy utalni fogják a pénzemet), hogy azt sem tudtam hol keressem. Lényeg, hogy március 8.-án postán feladtam a két üvegcse vizet nekik. Most május 21. van, és a pénzemet nem is láttam azóta. Hetente 1-2-szer felhívom őket, hogy vajon mi történt, hol az utalás, stb.

Közölték velem először, hogy postán fogom majd megkapni, mert nem álltak még át az utalásra (mondom ez még március), és sajnálják. Végül is eljutottam odáig, hogy március 25-e környékén már látta a hölgy a számítógépén, hogy elküldték nekem a pénzt. Vártam. Semmi. Utána közölték velem, hogy kérdezzem meg a postást, hátha a postán van, vagy ott keverték el. Természetesen megtettem, de tudtam, hogy ez nem lehet. 12 éve lakom ezen a helyen, soha nem tűnt még el sem levelem, sem pénzem. Jól ismerem a postás hölgyet is. Szóval ezt is kizártam. Ezt követően ismét hívtam őket, persze eltelt kb. 1-2 hét, és közölte a hölgy, hogy igen, látja a gépen, hogy tegnap adták fel. Én megkérdeztem, hogy még hányszor fogják feladni, mire én megkapom.

Na nem szaporítom tovább, eljutottunk a mai napig. Kb. fél órája hívtam őket. A hölgy megint kedves volt, én már nem annyira. Ismét látta a gépen, hogy elküldték a pénzt. Érdeklődjek a postán. Ha ott nincs, akkor talán június 2. hetében megkapom. Nekem ez egy kissé ellentmondásos. Már márciusban, áprilisban is látták a gépen, meg most is elküldték...????

Lényeg, hogy elég hülye stílusban, de közöltem a hölggyel, hogy amennyiben június 8-ig nem érkezik meg a pénzem, a Fogyasztóvédelemhez fordulok, és a rendőrségen is megteszem a feljelentésemet.

Nem az egyedüli vagyok, akit totálisan átvágtak, hülyének néztek, és visszaéltek azzal, hogy emberek nincsenek megelégedve magukkal, ne adj isten nem tudják elfogadni önmagukat (én is ezek közé tartozom). Persze én voltam a hülye, mert bedőltem, de már annyi mindent kipróbáltam, és egyszerűen nem használt semmi.

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy honnan szerezték meg az e-mail címemet? Ugyanis egyfolytában jönnek az üzenetek, hogy mit próbáljak ki. Vad idegen emberektől kapok olyan hazugságokat tartalmazó e-maileket, amit le sem tudok tiltani.

Szóval vigyázzatok. Ez mind bóvli, és átverés. Sajnos saját tapasztalat.

27. 50d58f7a2d (válaszként erre: 25. - Csilla99)
2010. ápr. 7. 20:22
Nagyon köszi a választ!! Jól kiröhögtem magam (tényleg rég nevettem ilyen jót).
26. Edusch (válaszként erre: 25. - Csilla99)
2010. márc. 14. 16:22

ha akarod, elküldöm a maradékot (ingyééé) csak meg ne hajjá tőle..:))

Írj egy címet priviben és 16-án dobom a postára..


A 125 vagy 130 szinte tökmindegy...én is voltam 114 , meg 117, meg 124 is.... b-ik 1 felet olyankor már.

25. Csilla99 (válaszként erre: 16. - 50d58f7a2d)
2010. márc. 13. 11:50
Na, sziasztok! Képzeljétek, a takarítónő még él! Kb öt kilót fogyott 1 hónap alatt, azt állítja, hogy sokkal jobban érzi magát, több az energiája, de szerintem ugyanúgy fújtat, mint annak előtte.(most 125 Kg). Mutatta a hasát is, már nem annyira lóg rajta a háj, de állandóan újra-rendel a csodaszerből, és boldog, hogy végre ennyi is lement róla. Még mindig nem merem kipróbálni. Hiába. Nem lehet elkerülni a sportolást és egy kis /(hatalmas) odafigyelést az étkezésre.
24. Edusch
2010. márc. 12. 18:35

Van valami fogalmam a fogyókúrákról, 117 kilóról fogytam 57 kilóra 2 év alatt kb.


:), nah én látni akartam, mi is ez. Meg is rendeltem a legkevesebb adagot, ami olyan 5-6 ezer FT-körüli áron volt. E helyet jött a postás 14.000.- csomaggal. Már ez maga egy ....de mindegy...gondoltam, nagyon kivácsi voltam.

Minike orvosságos barna üveg, egy rossz minőségű nyomtatott szöveggel az oldalán, mikroszkópikus, elmosódott, sűrű betűkkel, több nyelven. Leírás, tájékoztatás, számla semmi - természetesen -, csak valami hevenyészett szlovák vagy cseh-ből fordított "részletezése", hogy mit fizettem ki. Számlának nem nevezhető, sem tartalmilag, sem formailag.

Az íze leginkább a vízzel higított gyümölcsös parfümre emlékeztet, ha véletlenül került már a szádba parfüm.(a romlott fajtából) :)) A víz íze különösen kiérződik.


Tehát akinek problémát jelent ezreket kidobálni az ablakon, az nagyívben kerülje el ezt a marhaságot.:)) Inkább rakjál tüzet a 14000 Ft-ból és szippantsd be a füstjét, hátha az jobban fogyaszt.:))


Azóta kaptam mégegy termékről e-mail-t ugyanezzel a szöveggel, hogy 7 nap alatt 7 kiló fogyás, meg hasonló baromságok. Valami ananászos marhaság az meg.:))

2010. márc. 12. 11:54
Sziasztok, rendeltem Cherry Slim-et, nagyon keseru, ma tartok a 8dik napnál, már 3kg-ot lefogytam, igaz, nem az amit a reklámban írnak (ki az a hulye aki ennek bedol) de én elégedett vagyok, még 8 kg és ujra az eskuvoi versenysulyomnál leszek:)
2010. márc. 10. 11:15

Sziasztok!

Az e-mailt én is megkaptam s elgondolkoztam. Olvasgattam, amit eddig írtatok, hogy valaki már kipróbálta s állítólag savanyú. Csak józan ésszel gondolkodva cherry = meggy ami a valóságba sem édes, s ha annyira savanyú érthető a szlogen is, hogy sokat eszel még is fogysz. Mert addig enne az illető, míg el nem múlik a savanyú érzés. Nekem ezzel nem sok gondom lenne, hiszem a teát is jó citromosan iszom.

Az, hogy mennyire hatásos vagy nem az csak akkor derül ki, ha páran kipróbálják.

Ott a gyors diéta abba se hittem s gyűjtöttem rá pénzt kipróbáltam s tényleg működik 10 kilót is leadtam. S nem tornáztam s zöldség leves levét se ettem, ami előírás még is sikerült egy kis odafigyeléssel. Ám sajnos mára ez a 10 kiló visszajött :( sok rossz dolog történt velem mostanában. Az a diéta is azt ígéri, mint a többi, hogy egy kilót se szedsz vissza fel, na persze igaz lenne, ha mindenre odafigyelsz s soha sem csábulsz el egy kis nasira. Ráadásul mikor a siker örömére megakartam ismételni már nehezen ment egyszerűen hányingerem volt a portól. S most keresek másik módot, amit be is tudok tartani akármi jön közbe. Nem rég ért véget a gyakorlatom s összevissza étkeztem mikor volt időm. Mikor este értem haza késő este vacsoráztam s tessék itt az eredménye. Visszajött az a sok kiló. Sok mindent próbáltam már, eddig csak egy volt sikeres.

Egy próbát ez is megérne. Nem akarok hajszál vékony lenni, ha szeretnék se lehetnék, mindenki azt mondja anyámra ütöttem s erős testalkatú vagyok. De engem még is zavar. Látszatra még annyi lehet nem is látszik amennyit mutat a mérleg....

Még is ilyen fiatalon nem lenne szabad ilyen súlyosnak lennem.

Elnézést a hosszú irományért. Ami eszembe jutott leírtam.


Egy próbát megér csak túl drága. De ha ilyen "csodaszerek" nélkül fogynánk az is drága. Mert az egészséges életmódhoz gyümölcsöt, zöldségek kellene fogyasztanunk s eleget mozogni. Be kell látni az egészséges dolgok se olcsók. S ha azt nézzük, az is rengeteg pénzünkbe kerülne.

2010. febr. 27. 11:05

én tuti nem venném meg! Ha valakinek van egy kis esze, megnézi az e-mailt és azzal a lendülettel törli is!!

Akik ilyen hirdetéseket adnak fel, tisztában vannak azzal a ténnyel, hogy aki kövér és tényleg kövér (itt nem 5 kg súly feleslegről beszélek) az nem hogy mindent, de minden pénzét kiadja ilyen szar termékekre, pedig tényleg csak a mézes madzagot húzzák el az ember orra előtt!

20. emokenora (válaszként erre: 19. - Szbea)
2010. febr. 26. 14:44

Pénzvisszafizetési garancia általában úgy működik, hogy neked tutira be kell tudnod bizonyítani, hogy etted, ami elég körülményes szerintem, hacsak nem veszed minden nap videora ügyvéd jelenlétében! Általában szívesen kecsegtetnek ilyennel, de azt nem mondják, hogy milyen bizonyítékkal kell szolgálnod hozzá!

Megszeretni és elfogadni testünket a legjobb módszer szerintem! Ha odafigyelünk ugyis megmondja, hogy mire van szüksége, és mennyire!

Én is nagyon remélem, hogy azért ezt átgondolják az emberek, hiszen, amit orvos ír fel már az is bizonyítottan szívproblémákhoz vezet! Hát akkor egy ilyen ismeretlen eredetű:(

Szép napot:)

19. szbea
2010. febr. 26. 14:19

én is ma kaptam egy ilyen e-mailt, megnéztem az oldalt. Photoshoppal annyi mindent meg lehet csinálni.

ekkora fogyásnál azért maradnia kéne ott "némi" fölösleges bőrnek is!!!!

lehet, hogy ez a kúra működik, de a fotók egytől-egyig retusáltak. Először lefotózták a csini csajokat, majd ebből csináltak túlsúlyost.

viszont azt írják, hogy pénzvisszafizetési garanciát vállalnak. :)))

2010. febr. 26. 11:53

Erről nem is beszélve:

[link]

2010. febr. 26. 11:50

Hatalmas átverés, hogy vesz be valaki ilyet hogy minél többet eszik annál többet fogy???

Arról nem is beszélve hogy jön az ímél mely szerint kapsz egy ingyenes 10 napos kúrát, rákattintasz és ott már csak jó pénzért kaphatsz.Az senkit nem zavar hogy egy fikarcnyi engedélyezési szám sincs az oldalon se?És a szokásos dolgok is lemaradtak a lap aljáról mint pl. impresszum, kapcsolat, jogi bal-bla....

16. 50d58f7a2d (válaszként erre: 15. - Csilla99)
2010. febr. 25. 21:33
hali! Nagyon kíváncsi lennék mi lett a takarítónő sorsa????????????
2010. febr. 8. 10:20
Na, sziasztok! Úgy látom, hogy még senki sem merte kipróbálni ezt a csodaszert. Én ma hallotam róla a takarítónőnktől, aki csütörtök óta szedi a cseppeket, majd meghal olyan savanyú, és azt mondja, hogy már három kilót fogyott. 12ezerért vette, és ez az üvegcse egy hétig elegendő. Jól hangzik, tényleg, de kinek van erre ennyi pénze?
2010. jan. 31. 16:14
Most nem ezért, vagy azért, de ezek a képek, kicsit sem hitelesek. Ha például valaki "3 hónap alatt 72 leadott kiló!" után véletlenül így nézne ki, az igazi varázsló lenne, ugyanis a drasztikus fogyás eredménye szinte kivétel nélkül több kiló logó bőr, ami lássuk be, nem így mutatna a képeken. Legalább erre odafigyelhettek volna a "hitelesség" kedvéért.
13. Re87
2010. jan. 28. 19:19
1hét alatt akár 12kg!Ez igen!Meg azok a photoshopos képek!Esküszöm megrendelem:)
12. Re87
2010. jan. 28. 19:16
Basszus,ez nagyon durva:"Ön minél többet eszik,annál többet fogy"!
11. Mendy
2010. jan. 28. 18:59
Szerintem ez lehetetlen...és ha igaz is lenne, akkor sem merném kipróbálni....ki tudja, évekkel később mit okoz.
2010. jan. 28. 18:56

A gyakori kérdések.hu-n ezt olvastam róla:


ez egy vacak. A kolléganőmmel megvettük, és semmit sem használt, felesleges pénzkidobás. Szerintem heti 2-3 alkalommal kezd el tornázni, mozogni és 17 után ne egyél max gyümölcsöt, a szénhidrát fogyasztásod pedig mérsékeld.


A válasz megírásának időpontja: 2009-07-03 18:29

2010. jan. 28. 18:52
Keress rá, már van róla fórum, kb. 2 napos...
2010. jan. 28. 18:46
Ma kaptam e.mail.-be tájékoztatót róla.Nem tudom ismeritek-e,vagy valaki használja is már talán?A le írásban eléggé "elhúzzák a mézesmadzagot",de hogy tényleg ennyire jó lenne,pláne,hogy rövid idő alatt ennyit lehetne fogyni tőle nem hiszem.
2010. jan. 28. 13:57

némi remény:))ez aranyos volt.

minden csodaszer nélkül is van remény...

egyszerüen csak akarni kell....

2010. jan. 28. 12:54

Olvastátok a "Vallomásokat"?

Kész kabaré. A fotókról már nem is beszélve...Én 44-es ruhákat hordok, de azárt közel sem vagyok akkora, mint az első "előtte" kép modellje. De az "utána" képen sem egy normál, 38-as méretű nő van ám...

Biztosan van, aki bedől ennek, de remélem, csak kevesen.

2010. jan. 27. 16:00
Én is megkaptam az e-mailt, úh szerintem átverés, de tény hogy elég kecsegtető... de ennyi pénzért... hát nem is tudom, talán maradok a szoba bringánál és Rubint Rékánál... meg az állandó pofonnál amit a mérlegtől kapok!
2010. jan. 27. 10:00
Szerény véleményem szerint minden karcsúságra vágyó ember karcsú lenne, ha ennyire egyszerű lenne a fogyás, hogy elég lenne egy csodaszer hozzá :) de jól csinálják, biztos szép pénzeket fognak keresni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook