Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Channeling fórum

Channeling (beszélgetős fórum)

2009. febr. 5. 15:51

Sziasztok!

Én ott voltam az októberi channelingen, és nem bántam meg. Sokat foglalkoztam a témával, előtte is, utána is. Sok mindent elolvastam, meghallgattam, megnéztem, nem csak ezt a két angol pasit. Véleményt is rengeteget hallottam már pro és kontra.

Szerintem nagyjából az a lényeg, mint mindenben, hogy nem vagyunk egyformák (szerencsére), a spirituális fejlettségünk sem egyforma, így mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy mi a jó neki.

Pl. hogy megéri-e kifizetnie egy nagyobb összeget egy ilyen hétvégére, kap-e annyit egy ilyen eseménytől, hogy utána azt tudja mondani, hogy nem bánta meg, sőt örül, hogy elment. Mert ha igen, akkor remek, nincs semmi gond ezzel.

Sok olyan véleményt is olvastam, hogy amellett, hogy drága, hülyeség is, nem hiteles és nincs garancia arra, hogy tényleg közvetítés történik Nem csak Lee-vel és Storyval kapcsolatban vannak ilyen vélemények, említhetnénk a tavalyi Tóbiás channelinget, vagy a számos magyar közvetítőt.

Garancia semmire nincs, el kell menni és meg kell tapasztalni a hitelességet (vagy az ellenkezőjét).

Aztán ott van az is, hogy ami jó az egyik embernek, nem biztos, hogy a másiknak is az. De ami nem jön be nekem, az még nem biztos, hogy értéktelen, hogy átverés, hogy felesleges, stb. csak nem az én energiám, nem az én utam. Attól az még másoknak adhat nagyon sokat, hatással lehet a gondolkodásra, az életére, a lelki-szellemi fejlődésére.


Szóval szerintem a lényeg az, hogy mindenki maga tudja (jó esetben), hogy neki mi a jó, és ne szóljunk le valamit azért, mert nekünk nem tetszik. Szerintem :)

2008. okt. 15. 13:59

Szia(sztok)



Nem lehúzni akarom őket, de el kell mondanom.

A minap voltam az előadásukon.

Kidobott pénz volt!


Amit ők csatornának hívnak, az nem más mint vezetett meditáció. Egy vezetett meditáció során mindenki a saját energiáit hozza le, és CSAK ettől függ a meditációval kapcsolatos élménye.


Amikor beszéltek semmi konkrét vagy használható információt nem mondtak. Azokat az általánosságokat amiket mondtak, azt bárki megszerezheti pár ezoterikus könyv elolvasásából.


Az előadásuk során sok kérdés hangzott el, de volt 2 aminél nagyon kilógott a lóláb. Az egyik kérdésnél (ami a fenntartható fejlődésről szólt) a válaszaik teljes mellébeszélések voltak, és a kérdére gyakorlatilag semmilyen választ nem adtak. A másiknál (ami energetikával kapcsolatos volt) pedig összevissza beszéltek. Pár percen belül egyikük meghazudtolta a másikat.

Ezenkívül az elhangzott sok kérdés egyikére sem adtak konkrét választ, csak álltalánosságban beszéltek.


Az előadások során gyakorlatilag semmilyen "közvetítés" nem volt.


Beszéltem ott lévőkkel és volt aki nagyon pozitív élményeket kapott, csak azt nem vette figyelembe, hogy ezt egy vezetett meditáción kapta. Menjen el bárkihez, aki tud vezetett meditációt irányítani, és hasonló élményekben lesz része.


A VEZETETT MEDITÁCIÓ SORÁN A VEZETŐ NEM KÖZVETÍT, CSAK ASZISZTÁL!

Bárki képes rá, és nyugodtan nevezheti channeling-nek, vagy akár hófehérkének is!


Szóval tanácsom.

Ha vezetett meditációt akarsz akkor menj el!

Ha közvetítést, vagy komolyabb ezoterikus információt, akkor keress mást!

2. Deer
2008. aug. 26. 09:50
Senki? :(
1. Deer
2008. aug. 22. 15:12

Sziasztok!

Mostanában lépten-nyomon ebbe a témába botlok. Mondhatnám, hogy véletlen, de véletlenek ugye nincsenek :)

Vannak fenntartásaim, ezért szeretnék tájékozódni kicsit. Ti hallottatok már erről, és ha igen, mi a véleményetek? Esetleg voltatok is már ilyen közvetítésen?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook