Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » CH csökkentett diéta és mozgás, hogy jöjjön a baba.... fórum

CH csökkentett diéta és mozgás, hogy jöjjön a baba.... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2013. ápr. 30. 09:57

Sziasztok!

Én 120 g-os ch diétát csináltam. Most sajnos húsvét óta nem tudok visszazökkenni, azóta elég sűrűn bebűnözök. :(

De majd lehet ismét rászánom magam. :)

Illetve nekem a mozgás is nagyon nehezemre esik.

Habár kb 2 hete bicajjal járok dolgozni. :)

Én pco-s és ir-es vagyok.

2013. ápr. 30. 09:52

Én is ezt az utat követtem, most alszik békésen az egy hónapos kisfiam. Egy dologra vigyázzatok: nagyon könnyű átesni a ló másik oldalára, és nem megállni az orvosilag ideális testsúlynál, hanem menni még lejjebb, szinte rögeszmévé is válhat a diéta és mozgás, és észre sem veszi az ember, ha mér benne van. Én így jártam, túl sovány is lettem, a vérzésem elmaradt, hónapokig nem volt peteérésem. Végül már ezt kellett rendbehozni ahhoz, hogy sikerüljön a baba, de a lényeg persze az, hogy megvan:)


Kívánom, hogy TI is mielőbb átéljétek ezt a csodát!

8. Márta82 (válaszként erre: 5. - Veroniks22)
2013. ápr. 30. 09:47

De jó hogy írtál, ez egy jó kis siker sztori ami erőt ad nekünk is.

Gratulálok a babához :)

7. vikucka (válaszként erre: 4. - Márta82)
2013. ápr. 30. 09:46
Mi a problemad? IR, PCOS?
6. Márta82 (válaszként erre: 3. - Agika24)
2013. ápr. 30. 09:46

Szia, gyere-gyere.

Jó kis csapat lesz ez, mert már sokan össze vagyunk szokva, csak mivel ezekkel a dolgokkal eltértünk a másik fórum az eredeti témájától, gondoltuk nyitunk egy másikat is.

Együtt biztos jobb és könnyebb lesz és hamar jönni fog a kisbaba :)

2013. ápr. 30. 09:44
Szia! Én már túl vagyok rajta. Részben ennek köszönhetem a 11 hónaposomat. Sajna a szülés után leálltam a diétával, de tervezem újra kezdeni magamért. Én anno dietetikus segítségét kértem és 180 g CH diétán voltam. Hetente kétszer zumbáztam és így 2 hónap alatt leugrott rólam 6 kg. Utána megfogant a Lányom. Előtte 3 babát vesztettem, így hiszek benne, hogy a diéta és mozgás (is) segített. Sok sikert!
4. Márta82 (válaszként erre: 2. - Vikucka)
2013. ápr. 30. 09:43

Nem baj, addig jó még ez a legnagyobb problémája valakinek hogy hogyan hívjuk a teherbe esést, nekem mindegy hogy hívjuk csak sikerüljön :)

Köszönöm a jókívánságot, remélem hamar sikerülni fog.

2013. ápr. 30. 09:41
Szia, jelentkezek, nyújtom a karom, beállnék a csapatba! :-)
2013. ápr. 30. 09:40

OFF: ilyen szo, hogy babasodas nincs. TEherbe esni, varandosnak lenni, "a kisbabaert rendbe hozni a szervezetet", babasnak lenni, gyermek äldäs stb.


Olyan szep a magyar nyelv. Ettol fuggetlenul szivbol kivanom, hogy mielobb osszejojjon a kisbaba, sikeruljon fogyni, szervezetet helyrehozni.

2013. ápr. 30. 09:34

Sziasztok!

Másik fórumon sokunkban felmerült hogy jó lenne egy ilyen fórum téma, mert nagyon sokat tehetünk a babásodásért ha rendbe hozzuk a szervezetünket.

Várok ide mindenkit aki most kezdi vagy már szaki az életmódváltásban. Aki babásodni akar de még várat magára a dolog. Csapatban az erő, hátha így sikeresebbek tudunk lenni, támogatjuk egymást, ötleteket adunk egymásnak.

Sok sikert kívánok mindenkinek és hogy hamar elérjük a célunkat a mielőbbi babásodást...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook