Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » CEWE minőségi hibás fotók? fórum

CEWE minőségi hibás fotók? (beszélgetős fórum)


2013. jún. 3. 21:28
kukucs
2013. jún. 3. 07:06
Ma kell felhívnom őket. Valaki még?
2013. jún. 2. 22:58
valaki még?
2013. máj. 31. 20:46
Már nem dolgoztak. Ma 16-ig voltak, én 17h-kor vettem át a fotókat. Friss még. Legközelebb hétfőn tudok telefonálni, de biztos megmondom nekik,hogy el se postázzák az új adagot, ha az is olyan.
2013. máj. 31. 20:26

Ha időt álló fotókat akarok előhívatni, sosem választanám őket. Láttam ismerősöknél az általuk nyomtatott képeket, ahogy pár év után erőteljesen fakultak. Nem tudom, most milyen fotópapírral dolgoznak, erre még az ügyfélszolgálat se válaszolt nekem mail-ben.

Én egy bejáratott oldalt használok, a városban van átvevőhely (ingyenes így a szállítás), és a legjobb minőségű, kodak papírt használják. Meg is látszik így évek múltával is a képeken. Minimum 1500 képet rendeltem már tőlük.


Cewe-től csak naptárakat rendeltem, azok jól sikerültek tényleg (mert marhára odafigyeltem, hogy min 300 dpi-t hozza a végeredmény), bár azoknál nem teltek el még évek.

7. bd55e3f068 (válaszként erre: 5. - Tehénajégen)
2013. máj. 31. 20:23
Fel kellett volna őket hívni egyből, hogy gond volt, vagy legalább írni nekik. Az utóbbit még megteheted.
2013. máj. 31. 20:19

Én rengeteg képet rendeltem már tőlük, csináltattam karácsonykor egy rakás naptárat, egyikkel se volt még gond.

Most rendeltem fotókönyvet is.

5. tehénajégen (válaszként erre: 2. - Bd55e3f068)
2013. máj. 31. 20:15
Szerintem hamarabb kinyomtatják és postázzák, mint megérkezik a panaszom. Elvileg kedden jön az új adag, és kedden viszi a fotós a rossz minőségűt vissza. Vagyis az újat meghozza, a rosszat meg visszaviszi. Majd akkora megyek amikor jön és posta fordultával visszaküldöm az új adagot is :D :D
2013. máj. 31. 20:03

Ez borzasztó :( Nem számítottam erre.

De már nem is volt időm megvárni, hogy milyenek lettek a képek, el kellett küldenem a következő adagot is nyomtatásre, mert lejárt volna az akció.

De erre nem számítottam. :(

2013. máj. 31. 19:53

Nem akarom a kedvedet venni, de én is nagyon megjártam velük.

Neten adtam le a megrendelést, az Auchan-ba mentem átvenni. Minden kép más nagyságú volt. Panaszt tettem, természetesen, fel is hívtuk őket és azt a választ kaptam, hogy nem az számít, hogy 10*15 cm lett bejelölve, hanem a fájl mérete, azon nem tudnak változtatni. Nem kértem, nem fizettem ki, nem adtak kedvezményt, vagy valami. Így azóta is itt van pendrive-on a kb 150 db kép, nincs egy partner, akivel meg tudnám csináltatni, jó áron.

2013. máj. 31. 19:44
Szerintem ha már egy adagot javítani kell, valószínűleg a másikat jobban ellenőrzik.
2013. máj. 31. 19:40
Rendeltem akcióban prémium minőségű fotókat. Amikor átvettem volna, észrevettem hogy minden fotó felülete sérült. Visszaküldetem a fotókat, várom hogy oldják meg a problémát. Viszont egy másik adagot is rendeltem (majdnem dupla annyit), amit a jövő hétre várok. Mit csináljak? Mi van ha az is minőségi hibás? Majdnem 300 db fotó az első és a második rendelés együtt. Nem gondoltam, hogy ilyen történhet. Először rendeltem fotót a CEWE-től, szerintem utoljára is...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook