Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cenzúrázott egészség fórum

Cenzúrázott egészség (beszélgetős fórum)


2009. febr. 8. 14:33

Anno én is megvettem a könyvet. Sok igazság van benne, de nem értek minden szavával egyet.

Én hasonló szereket kb.15 éve használok. Szerintem ezeket forgalmazza ő is, csak csomagban.

+ máshonnan még tett hozzá. Nem hiszem el, hogy jobbak ezek a készítmények, mint bármelyik más.

A családom egészségi állapotán észre lehetett venni a javulást, nagyon ritkán vagyunk betegek.

Sok jótanács van a könyvben, ami tetszik azt hasznosítom is.

25. winny (válaszként erre: 1. - Eva7)
2009. febr. 7. 18:38

Igen.

Egyetértek vele! DE! Nem hiszek abban,hogy az általuk forgalmazott C vitamin mindenre jó.Már csak azért sem mert mit mond a doki?A betegség oka a hiány!

A szervezetünknek szüksége van a C vitaminra és még nagyon sok más vitaminra is!

Nyomelemekre és vízre!

Egészséges ételekre!

2008. okt. 28. 08:20
n,mlbénblnvpbgvpőcvcóvghücnllllllllllkkjjjjjiuuzbbbbbbbbbbbbbbbbbbrgruhi
2008. jún. 25. 09:13
Én is szedem, de néha egy két hetet kihagyok. Valahogy attól félek, hogy hozzászokik a szervezetem és ha egyszer nem lesz lehetőségem szedni, akkor beteg leszek. Amúgy sok változást én sem éreztem. Azt viszont tudom, ha jön a nátha a torokfájás, akkor egy két csomagot bedobok és már nem is vagyok beteg. Most hogy belegondolok, kb másfél éve (akkor kezdtem el szedni), nem is voltam orvosnál... pedig előtte mindent elkaptam.
22. syria
2008. jún. 5. 12:06
Annyi változást csináltam, hogy február óta visszaálltam az alapvitaminra, és csak heti 5-ször szedem be, a szombat-vasárnapokat kihagyom, így spórolni is tudok egy kicsit. A hatása így is megvan. Itt van a parlagfű szezon, s gyógyszer nélkül is tünetmentes vagyok. (Na jó, néha hapcizok egy hatalmasat.) Mióta szedem, azóta nem voltam beteg, de még náthás se.
2008. máj. 22. 10:24

Sziasztok!

Én tavaly februárban olvastam a dr. Lenkei könyveit.

Akkor már majdnem 1 éve nögyógy. gondokkal/gomba/küszködtem ,hol elmúlt, hol visszatért.Már majdnem többször látott a doki,mint az uram.Márciusban elkezdtük szedni az alap vitamint.2 hét múlva semmi bajom nem volt és azóta sem, pedig eltelt több mint 1.év.Ezenkivül cytológián hpv. gyanú jött ki.Azóta ez is negativ!Nem beszélve arról, hogy a gyerekeim nem voltak betegek amióta szedik a C. vitamint.

Időközben az alap vitaminjáról áttértünk a Vitaminkirály termékeire, amik ugyanazok, mint az övé csak kicsit olcsóbbak, ami nem utolsó dolog azért.Én rá szavazok.

2008. ápr. 8. 12:14
Igen olvastam.S, amióta gyerekeim szedik a C-vitamint nem voltak betegek.Ez Január elseje még csak náthásak se voltak.Igaz,hogy már előtte is szedtünk más fajtát csak az nagyon drága volt.
19. syria (válaszként erre: 17. - Evelin22)
2007. okt. 26. 11:26

2006. október közepe óta szedem a közepes vitamint. A legelső változás az volt, hogy a vizeletem színe, szaga megváltozott.

Akkor már hónapok (kb. nyár) óta volt a jobb vállamban állandó ízületi fájdalom. A 3. naptól a fájdalom észrevehetően csökkent, majd néhány nap múlva végleg eltűnt.

Éveken át kezelték Roaccutannal a rosaceámat, az eredmény 95%-os lett, ami alatt azt értem, hogy a kezdeti, kiterjedt gyulladás elmúlt, de a tünetek jelentősen enyhébb mértékben azért jelentkeztek. A vitaminszedés elkezdése után pár héttel a tüneteim látványosan csökkentek, mostanra majdnem teljesen meg is szűntek.

Mióta szedem a vitamint, elmaradtak az azelőtt az egyik pillanatról a másikra rám törő ólmos fáradtsági rohamok.

Allergiás vagyok a parlagfűre és a feketeürömre, de a Telfastot még a szezonban abbahagytam. Ha a teszt nem mutatja ki október 13-án, akkor nem is tudok a betegségről, annyira nincsenek tüneteim.

Lecsökkent az alvásigényem, 4-5 órai alvás után sem vagyok fáradt. Ugyanakkor alvászavarom is van, mert ha 2-3 órai alvás után felébredek - ami sajnos gyakran előfordul - nem tudok ismét elaludni, ez az egyetlen kellemetlen hatás, amiről beszámolhatok.

18. szimba
2007. okt. 26. 10:19

igen


vitamint is szedtem (alapot), de nálam nem volt semmi hatása

17. evelin22 (válaszként erre: 16. - Syria)
2007. okt. 26. 10:16

a kezdetekkor minden átmenet nélkül hozzá szokott a szervezeted?

Azóta is érzel még + pozítiv változást?

16. syria
2007. szept. 7. 10:25
Olvastam, hatására 2006. decembere óta szedem a vitaminokat. Több területen tapasztaltam jelentős, pozitív változást.
15. Orsy27
2007. szept. 5. 10:45
Én is olvastam a könyvet, és hallgattam is Lenkei előadását! Nagyon jó! Szedjük az alapcsomagot, a családban többen is szedik már legalább 2 éve. Nagynénémnek tavaly nyitott szívműtétje volt. Az orvos azt mondta 2 héttel a műtét után, hogy nohát, milyen hamar felépült, köszönje a Lenkei-féle vitamincsomagnak! Ezt az orvos mondta! Azóta sincs semmi baja.
14. NOA
2007. szept. 4. 12:13

Olvastam és hallgattam Lenkei előadását is.

Aki teheti menjen el és készüljön fel rá, hogy hihetetlen jókedvre deriti a humorával.Végig nevettük az egész előadást,úgy gondolom nagyon tanulságos és sok igazságot foglal össze bizonyitoékokkal.

A vitaminjait én kicsit túkapásnak gondolom,de szedenk nagy dózisúakat mát öt éve.

2007. szept. 3. 20:06
Még nem, de le fogom olvasni.
2007. szept. 3. 19:44
Igen, és nagyon tetszett. Utána az élet is igazolta valamelyest: szegény apámnak enyhe gyomor vérzése volt. Kapott is rá olyan gyógyszert, amitől kettős látása volt, és hallucinációi. De még jól járt, mert a betegtájékoztatóban az is volt a mellékhatások között, hogy "agybénulás". Nem semmi.
2007. szept. 3. 18:46
Igen, és nagyon örülök, hogy valaki felvállalta, hogy a mai egészségügyben mit művelnek az emberekkel - már aki hadja magát.
10. Mókica (válaszként erre: 8. - Fitness)
2007. szept. 3. 18:37
szintén;)
2007. szept. 3. 18:19
Igen, de eléggé reklámízűnek éreztem, ez zavart kissé.
2007. szept. 3. 18:11
Igen, és ennek hatására, már vitaminokat is szedtem :)
2007. szept. 3. 17:16

olvastam. akkor tetszett, és el is hittem.

aztán ha az ember gondolkodik, emésztgeti a dolgot, akkor már felmerülnek benne bizonyos kételyek.

szóval szerintem nem szentírás, bár biztos van amiben igaza van. érdemes elolvasni, gondolatébresztő olvasmány!

2007. szept. 3. 16:46
Én még tavaly olvastam.Jó kis könyv,felnyitotta sokmindenre a szemem.Ja,és az sem utolsó szempont,hogy nem hagyok feleslegesen sok-sok ezrest a gyógyszertárba.
2007. szept. 3. 16:41
Igen, és meg is vásároltam.
2007. szept. 3. 16:12
Igen és tuti hogy igaz!minden szava!!!
2007. szept. 3. 15:59
igen olvastam... nagyon durva és szerintem igaza van!
2. eva7
2007. szept. 3. 15:53
Minden szavát elhiszem!Ugy gondolom,már számtalan tudós találta meg a rák ellenszerét is,csak azokat már "eltüntették"...
1. eva7
2007. szept. 3. 15:49
OLVASTAD A CENZURÁZOTT EGÉSZSÉG c.KÖNYVET?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook