Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Cellulóz hőszigetelés-Van valakinek tapasztalata? fórum

Cellulóz hőszigetelés-Van valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)

2021. ápr. 7. 19:09

Nálunk ma voltak a Profipur-tól nagyon meg vagyunk elégedve velük a Naplómban teszek fel képet magáért beszélnek nagyon kedvesek és minden a megbeszéltek szerint ment .

Köszönöm azoknak akik ajánlották 😊

2012. aug. 6. 16:52

Valmelyik természetfilmesen, azt hiszem házfelújítós műsorban láttam ilyent. Ezzel töltötték ki a gyorslakóház fala közötti rést. Persze haház, vagyis inkább pozdorja..

Ha ott jó volt a teőnél is lehet jó.

Nekünk a salakgyapotot ajánlották, de nincs még kész.

3. HViki (válaszként erre: 2. - Paki1968)
2012. aug. 6. 16:07

Nálunk ilyen van, de mi egyből ezt rakattuk be, ezért nem tudom, hogy más hőszigeteléssel milyen lenne.

Télen biztos, hogy nem hűl gyorsan, sose fáztam. Nyáron meleg van, de lent is, nemcsak a tetőtérben.

Mi nem bántuk meg. Amire esetleg érdemes figyelni, hogy jó tömören fújják be. Az én párom végig fent volt és bizony mikor 1-1 szakasztól tovább akart menni, mindig megnézte elég tömör-e.

2012. aug. 6. 15:58
Szeretnénk ilyen befúvásos hőszigetelést a tető alá. Kint voltak árajánlatot adni. De nem tudjuk érdemes-e megcsináltatni. Kérem, aki már megcsináltatta, írja meg mik a tapasztalatai, érdemes volt-e, elviselhetőbb lett-e nyáron a tetőtérben e borzasztó meleg?Vagy nem hűlt ki télen olyan hamar?
2012. aug. 6. 15:58
Cellulóz hőszigetelés-Van valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook