Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Célkitűzéseinkhez hogyan jutunk el fórum

Célkitűzéseinkhez hogyan jutunk el (beszélgetős fórum)


4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Szivárványlepke)
2015. ápr. 25. 16:40

Jobb lenne, ha konkrétumokat írnál, talán jobb tippeket tudnánk adni.

Egyébként egyetértek, én is fontossági sorrendet állítanék fel, ill. nem tudjuk, hogy az egyik cél megvalósítása kapcsolatban van-e egy másikkal.

Pl. ha elvégzel egy iskolát, jobb munkahelyet kapsz, stb.

3. syria (válaszként erre: 1. - Szivárványlepke)
2015. ápr. 25. 16:07

Röviden: kitartással. :)

Hosszabban: amikor egyszerre túl sok feladat, tennivaló kerül elém (természetesen mindegyik fontos), akkor mindig azzal kezdem a „támadást”, hogy a legkevesebb időt, energiát igénylő feladatot oldom meg. Ezzel a technikával látványosan csökkennek a teendők, és nő a sikerélmény is: lám, mennyi mindent elvégeztem. :)

2015. ápr. 25. 15:25

Semmi konkrétum, így nem nagyon lehet tanácsot adni!

Legfeljebb annyit, hogy a fontossági sorrendet felállítani nagyon lényeges!

2015. ápr. 25. 14:30

Sziasztok!


Azt hiszem nagy fába vágtam a fejszém és el kellene egy kis segítség, a véleményetek.Sok jó dolgot, célt kitaláltam magamnak, de nem jutok ötről a hatra.Egyszerűen nem tudom részekre bontani, határidőt kitűzni mellé, nem látom az egészet egyben. Sok mindent szeretnék, és nem tudom melyikkel kezdjem el melyik következzen a másik után. Ti hogy csináljátok? Köszönöm mindenkinek, aki ír valamit nekem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook