Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Celeb vagyok, ments ki innen! fórum

Celeb vagyok, ments ki innen! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2008. nov. 15. 19:13
Én is lemaradtam róla,pedig meg akartam volna nézni.De ahogy olvasom balhés adás lehetett!!!!Mondjuk ez várható volt.
2978. linksys (válaszként erre: 2977. - Gerna)
2008. nov. 15. 19:11

Ez jó kérdés!Lehetett volna ezt később is levetíteni és kivágták volna belőle az oda nem illő részeket.Vagy ha (mint ahogy láttuk ma) ilyen rosszra sikeredett volna, akkor megismételték volna míg nem lesz szalonképes.


Lehet, hogy ezzel az élő műsorral azt akarták éreztetni, hogy igazi élő valóság show.Ja és a sok SMS amit adás alatt küldtek? Azok is hozzátartoztak az élő műsorhoz, + pénz.

2977. gerna
2008. nov. 15. 19:06
Amúgy miért kellett ezt élőben megcsinálni? ez volt a varázsa a műsornak?
2008. nov. 15. 19:03

Hát nem bánom hogy vége...

Pedig néztem

2975. linksys (válaszként erre: 2971. - Monika0104)
2008. nov. 15. 19:00

Volt a többieknek is véleményük, csak nem akartak különösen belebonyolódni a témába.Jobbnak látták, ha Gjonival nem állnak itt is össze vitatkozni.Hmm...Gjonit lagalább 3x megmutatták,amikor leesett a székről. :DD.


De, hiszen azért adták nekik a bort, hogy műsort tudjanak belőle csinálni, ha jól becsípnek.Legyen kin nevetni.És egyben (lehet, hogy több mindenben is) Lilunak igaza volt-ezek az emberek biztosan nem fognak egymással tel. számot cserélni....


Pákó az minősíthetetlen volt.Először meg kellene neki tanulni pl. a magyar nyelvet helyesen és csak utána kellen használni egyes szavak pl. a kocsog szót.Tudja Ő, hogy az mit is jelent valójában?


Natasának élő műsorban olyan valamit mondott, amikor Nat. a csokit hiányolta, hogy:--kapd be a csokimat--, vagy hasonló!


Lilu gyorsan igyekezett elterelni a szót más felé, de lehetett hallani.

2974. Joys
2008. nov. 15. 18:56

Úgy gondolom, Lilu rosszul vezette ezt a műsort, neki is része van abban, hogy ez a találkozó majdnem botrányba fulladt. Egyesek túlbeszélték magukat, mások alig jutottak szóhoz, vagy nem is akartak..

Lilu képtelen volt kézben tartani ezt a félre sikerült nosztalgia találkozót.


De az igazi baj itt jelentkezett csak igazán: a széthúzás, a meg nem értés, egymás lebecsülése..


Ezeket az embereket egy világ választja el.

Szomorú.

2973. gerna (válaszként erre: 2972. - Linksys)
2008. nov. 15. 18:55

Nem kell egy effajta műsornak a nyáltól csöpögni, de még a teljes egyetértéstől sem. De ha valaminek VÉGE van, próbálják már valahogy normálisan lezárni. Ma még sikerült tovább gerjeszteni az indulatokat.


Szőke András: rendesen szurkoltam, nehogy ő nyerje meg a királyságot. Legalább ez bejött (nekem)

2972. linksys (válaszként erre: 2969. - Badonyimariaeva)
2008. nov. 15. 18:49

Ne bánd, semmit sem vesztettél.Ha bicska lett volna náluk talán még azt is kinyitották volna.


Őszintén szetenék ezek után végignézni egy olyan szériát (nem konkrétan dzsungelosat) relativi sho., ahol mindenki mindenkit szeret és mindenki egyként kiáll a másik mellett.Az hogy nézne ki?

2008. nov. 15. 18:45
Minősithetetlen volt ez a társaság. Én az elején azon akdtam ki, hogy a Pákó beszélt mindig, más szóhoz sem jutott. Akkor csendesedett el amikor a Lilu rászólt azután meg szinte mindig Gjoni beszélt a többiek nem igen vettek részt a műsorba ezzel jelemezték magukat mit gondolnak a másikról. A Gjonin az Andin kivül a többieknek nem igen volt véleményük semmiről.
2970. linksys (válaszként erre: 2966. - Gerna)
2008. nov. 15. 18:45

Igen igyekeztek a mai műsorban mindent megtenni, hogy öszeugorjonak.Már eleve az eslő bejátszást azzal kezdték, hogy a legkritikusabb és legirritálóbb dolgokat mutatták meg.


Lehetett volna egy kicsit barátságosabb is a kezdet, és ez utána rányomta a hangulatot az egész adásra.(kinek tetszik az, ha azonnal negatív fényben tüntetik fel, még ha voltak is hibái, hiszen hiba nélküli ember nincsen)


Kristóf is jól beválaszolt Gjoninak....Rippel tette a legjobban azt hiszem talán egy mondatot szólt összesen.


Jócskán kiábrándultam ebből a csapatból, azt hittem felnőttebb emberek ahhoz, hogy ha a műsor ideje alatt nem is jól jöttek ki egymással, de utána azért nem dobálják egymást sárral!


Még ,ha ezt a produkció készítői így szerették volna is.Most megérdemelték volna, hogy egy hangulatos estét eltöltsenek valahol egy étteremben és elbeszélgessenek egymással mint ember az emberrel.


És rájöjjenek, hogy attól függetlenül, hogy ki mit csinál a magán életben, attól lehet ugyan olyan érdemes ember mint akinek pl. kitüntetések díszítik a falát.


Az azért jó beszólása volt Natasának, hogy megjegyezte őneki is vannak érdemei otthon, de soha nem hozta fel és nem szándékozott vele dicsekedni. :((((

2008. nov. 15. 18:38
Kár,hogy lemaradtam,csak a végét láttam!
2968. gerna (válaszként erre: 2967. - Bluelake)
2008. nov. 15. 18:36
Nekem Szőke... ha elvállalta, most már vége, ne szenvedjen annyira.
2967. Bluelake
2008. nov. 15. 18:33
Úristen ez rettenetes szánalmas volt. Az egész 2. széria gáz volt, de ez volt a pont az i-n. ÉS ezért még pénzt is kapnak? Hát nem nagy jellemek. Gabika meg Linda és Oszkár szórja legjobban a szemem még mindig.
2966. gerna
2008. nov. 15. 18:28

Hát ebben a műsorban nemcsak Lilu ruhája volt GAS :(

Összeugrott a társaság? mindent megtettek érte, hogy így történjen (a mai músorra gondolok).

2965. Joys (válaszként erre: 2963. - 92c8ab1dcc)
2008. nov. 15. 18:11

Igen, ahogy hallgatom és nézem őket, ez a társaság részben még most is széthúz.

Elég szomorú.


Djoni egy megosztó személyiség.

2964. linksys (válaszként erre: 2962. - Martian)
2008. nov. 15. 18:11

Nem is tudok mit mondani ezekre az emberekre.....Mindenki mindenkit ki nem állhatott??? Ez a viselkedés tükrözné a magyar hírességeket, ha mondjuk összezárják őket hét hétre?


Hol volt közben Szőke?? Lehet, hogy el akart menni, csak közbe figyelmezteték, hogy ha nem marad, akkor nem kapja mega pénzét, mert a szerzősben az is bele van foglalva, hogy meg kell jelenni bizonyos műsorban azRTL-en...


Na, azért Lilu sem unatkozik,kapja ő is Gjonitól a válaszokat..-kóstolgatja (ahogy most mondta)

2008. nov. 15. 18:05

Hát érdekes csapat....

a gjoni most is gusztustalan, mint volt..

2962. Martian
2008. nov. 15. 17:47
ez a társaság förtelem :(
2961. linksys
2008. nov. 15. 17:23

Nemrégen kezdődött a "közös összejövetel" Liluval, elég széthúzó a társaság.Pákó csak azt hajtja mindenre, hogy: kocsog! Már szóltak neki, hogy jól van.Oszkár hozza a formáját és nem ereszkedik le senki szintjére.


Szőke meg úgy nézem felkapta a vizet! Abban nagyon igaza van, hogy itt is most és a dzzungelban is kényszerből vannak-voltak együtt.

Nem tudom azt bevágják-e nekik,amikor Lilu azt mondta, hogy Andi meg Gjoni között kialakulóban van valami....


Micsoda különös társaság, azt hittem, hogy az ember társas lény, de ahogy itt elkezdték az egymáshoz való viszonyulást...,hmmm...

2960. Bluelake (válaszként erre: 2958. - Joys)
2008. nov. 15. 15:32
Ez is igaz. Fábry maradhat itthon:D
2959. az álarcos (válaszként erre: 2956. - F1d270b7f4)
2008. nov. 15. 10:46
Hú, eddig sem tolongtak a válaszadók, pedig engem is érdekelne. Barátnőm egy barátnője zenei szerkesztő (volt) egy tévénél, megpróbálom becserkészni.
2958. Joys (válaszként erre: 2951. - Bluelake)
2008. nov. 15. 10:26

Vágó és Fábry ott is összeugranának, mert veszett politikai ellenfelek..

Legutóbbi éles vitájuk nyomán a kapcsolat alaposan megromlott köztük.

2957. fda58604ed (válaszként erre: 2956. - F1d270b7f4)
2008. nov. 15. 07:59

Talán próbálkozz a műsor hivatalos oldalán.


[link]

2008. nov. 15. 05:26

Sziasztok!

Kis segítségre lenne szükségem:

Egy szám címére lennék kiváncsi, mégpedig akkor szólt a műsorban, mikor valaki kiesett, és a piros szőnyegen ment a pakkjával fel a Balázsékhoz! Nagyon tetszik az a régi pörgős szám!

Előre is köszönöm a segítségeteket

2955. linksys (válaszként erre: 2951. - Bluelake)
2008. nov. 14. 22:21

Anettka is mostanában egy kicsit csendesebb üzemmódon van.Fábry dumája miatt megőrülnének a többiek, de lehet, hogy úgy járna mint Szőke A., hogy pár nap után magába fordulna.


Szőke is itthon amikor a tv-ben szerepelt, akkor mindig bohóckodott, ott meg 90%-ban komoly volt.

2954. linksys (válaszként erre: 2952. - Icus)
2008. nov. 14. 22:03

Vágót azért gondoltam, mert ő vlójában nem igen toleráns ember, de elég jól vezeti a műsort, mármint vetélkedőt.Itt ideje és alkalma lenne egy másik típusú dolgot is kipróbálni.Kíváncsi lennék, hogy mit hozna ki belőle a dzsungel még akkor is, ha neki nem kellene ott nélkülöznie a celebek között.


Marsi A. nem épp egy szórakoztató személyiség, inkább mondanám, hogy első ránézésre egy kicsit mindig az az érzésem, hogy búskomor.

2953. Icus (válaszként erre: 2951. - Bluelake)
2008. nov. 14. 19:53
Na Fábryra én nem lennék kiváncsi:( Inkább érdekelne, az "igazi macsó" színészek ,mit kezdenének ott. Mert nagyon úgy néz ki, hogy a csajok vitték a pálmát:))
2952. Icus (válaszként erre: 2934. - Linksys)
2008. nov. 14. 19:48

Miért pont Vágót akarod műsor vezetőnek? Ő szerintem nem lenne jó:(

Én Betenném Marsit is, frászt kapok tőle:( Bár szerintem ő végig csinálná a feladatokat:) Nem tudom, Ilonka néni mit csinálna ott? És a rengeteg vakolat nélkül, hogy nézne ki reggelente?:)

2951. Bluelake (válaszként erre: 2934. - Linksys)
2008. nov. 14. 19:37
Meg Anettka! Bár Fábryt is megnézném milyen valóban!
2950. Joys (válaszként erre: 2949. - Linksys)
2008. nov. 14. 16:43

Egyáltalán nem írsz hülyeségeket, mindannyian hibázunk, nem nagy dolog.

..és e hasábokon a tévedés joga is megillet mindenkit.

Úgy ám!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook