Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ceglédi gyermekorvost keresek. Tudtok ajánlani? fórum

Ceglédi gyermekorvost keresek. Tudtok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 2. 17:47
Dr Lénárd Béla nekünk tökéletes sok éve. Türelmes és figyelmes,mindig elérjük,ha szükség van rá.
7. ee7835cc73 (válaszként erre: 6. - Zita-anyus)
2011. máj. 12. 15:23
Hát teljesen más az biztos.Nekem is volt férfi dokim és most már nem is mennék férfihoz.Sokkal alaposabb és nem vizsgál olyan durván mint egyes férfi dokik.Mindent meg lehet vele beszélni és tényleg nagyon jó orvos.Sőt,még az utcán ha találkozunk akkor is megáll és váltunk pár szót,érdeklődik hogy vannak a gyerekek,velem minden rendben van-e stb...
6. zita-anyus (válaszként erre: 5. - Ee7835cc73)
2011. máj. 12. 11:30
Róla már sok jót olvastam.Csak nem tudom mennék e nő nődokihoz,még csak férfiakkal találkoztam,bár ki tudja,lehet megértőbb mint egy férfi!
5. ee7835cc73 (válaszként erre: 4. - Zita-anyus)
2011. máj. 11. 20:44

Szőlősről sokan járnak a mi dokinkhoz meg több ismerősöm,kolléganőm is lakik ott.

Nőgyógyászt meg én egy nőt tudok ajánlani akihez én is jártam,ő Dr. Bihal Gabriella.Közvetlen,jópofa és nem mellesleg nagyon jó UH-os és nőgyógyász is.Azt sajnos már nem tudom megtapasztalni hogy milyen szülész mert lemaradt a szülésemről és már több tesót nem tervezünk.De eddig a legtöbben csak dicsérték.

4. zita-anyus (válaszként erre: 3. - Ee7835cc73)
2011. máj. 11. 19:48

Maglódról költözünk Szőlősre.Mivel kint nincs gyerekorvos,így Ceglédre fogunk bejárni.Barátságos,kedves,gyerekszerető dokit keresnénk,mert itt nagyon nem ilyen a doki nénink.


Ja és jó szülész,nőgyógyász is érdekelne a kistesó projekthez!

2011. máj. 11. 17:26

Amúgy honnan költöztök?

Jaj éppen most nézem hogy 1 nap híján pont 1 év van a fiaink között:)A kicsi fiam 2009.december 24-én született:)

2011. máj. 11. 17:25

Szia!

A mi gyerekorvosunk már elég idős,de jó szakember és nagyon alapos a vizsgálatoknál.Nekünk Szathmári Erzsébet a dokink.Viszont neki nincs külön tanácsadása mert ő este fél 6-tól rendel és akkor vittem én is a gyerkőcöket hozzá.Amúgy nagyon barátságos gyerekszerető csak ugye már elég idős és ha fiatalabbat szeretnél akkor van a Dr. Nagy Miklós ő is nagyon jó doki állítólag csak nem túl barátságos,legalábbis velünk nem volt az amikor egyszer éppen ő volt az ügyeleten a nagylányomat meg bárányhimlővel vittem be.

2011. máj. 11. 17:04

Sziasztok!

Hamarosan költözünk és Cegléden kellene egy jó gyermekorvost találnom 4 hónapos kisfiamnak.Aki ismer ilyet kérem segítsen!


Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook