Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ceglédi élményfürdő fórum

Ceglédi élményfürdő (beszélgetős fórum)


2007. nov. 28. 20:35
Én egyszer voltam: drága, kicsi, nagy a tömeg. Inkább lejebbmegyek a szolnoki tiszaligeti strandfürdöre, mert olcsobb és sokkal nagyobb és jobb is!!! Amenyivel több a benzin, olcsobb a belépő.
2007. okt. 4. 23:57

Már nyitás óta vissza járó vendégei vagyunk a strandnak,szerettünk oda járni.

Mi is a gyerekek is jól éreztük magunkat a strandon.

Az idén nyár végefele, voltunk 4 gyerekkel,hát a csuszdapark nagy csalódás volt...:-((

Már a bejáratnál sokat kellett várni,és csak benn néztünk nagyot mert a csuszáshoz szükséges uszógumikért még sorba kellett állni, jó 25-30 percet,hogy felfujtassák a sok lapos gumit.

Mi kifizettünk cirka 15ezer forintot, és ennyi pénzért is csak leshettük mások ,hogy szórakozhatnak mások,míg mi álltunk a napon a kókadt cuccal../legalább napoztunk,../

Az előző évekhez képest,sajnos a víz minősége is romlott,tele volt levelekkel a lassu folyó.

Reméljük a következő strandszezonra már nem lesz ilyen gond,és újra örömmel mehetünk strandolni.

2007. aug. 23. 19:30
Nem nagy durranás. Kis medencék-iszonyatos tömeg.Fúúj...
2007. jún. 12. 07:32
Köszi!
2007. jún. 11. 14:13
Én 15km-re lakok Ceglédtől, és tavaj nyáron nagyon sokat voltunk kint a családdal. Nekem tetszik.Árnyék az tényleg nem sok van, de lehet napernyőt és napozóágyat is kölcsönözni. A csúzdapark részén nem voltunk, de biztosan jó az is. Ja és nagy a tömeg hétvégén.
2007. jún. 11. 13:57
Én kb 3 éve voltam a ceglési strandon,de akkor csak épült az élményfürdő része.De a strand jó volt,csak kevés volt a fa,az árnyék!
2007. jún. 11. 13:36
Ceglédi élményfürdőről szeretnék véleményeket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook