Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Céges karácsonyi vacsorára milyen alkalmi, elegáns öltözetet válasszak? fórum

Céges karácsonyi vacsorára milyen alkalmi, elegáns öltözetet válasszak? (tudásbázis kérdés)

29. 04d410066e (válaszként erre: 28. - Mandulaszem)
2009. dec. 4. 21:03
Szerintem azért kihívó. De ha már szépet kaptunk, néha meg is mutathatjuk. :D
2009. dec. 4. 17:38
kihívó
27. mandulaszem (válaszként erre: 26. - 04d410066e)
2009. dec. 4. 17:38
:) Párom azt mondta, hogy nem kihívő, de így nem enged el:) Neki is bejön a ruci.
26. 04d410066e (válaszként erre: 25. - Mandulaszem)
2009. dec. 4. 16:16
Megnéztem! Nagyon dögös lettél ezekben a cuccokban! :D Hát nem éppen konszolidált, viszont hiperszexi! Gratula! :)
2009. dec. 4. 15:40
Feltettem a képeket
2009. dec. 4. 15:08

Sikerült:))


Calliopeba vettem egy fekete pántnélküli, térdig érő ruhát. A mell részen cérnaháló van. Alatta egy masniféle.

Skálában minden cipőre 25% kedvezményt adnak, és persze, hogy vettem:) Ilyen kényelmes magas sarkút (kb. 10 cm) még sehol sem láttam. Mintha 3 cm magas lenne, úgy érzem:)

Ja és persze a leszorító harisnya sem maradhatott ki a zacskóból.:)


Megyek kajálni, utána teszek fel fotót.

2009. dec. 4. 00:20
én az árkádban szeretek vásárolni, ott mindig találok minden végletet.
2009. dec. 4. 00:10
Na ennek örülök:) Köszi az infót:)
2009. dec. 3. 23:14
Most van kiárusítás a Calliopeiaba, ami ott van a dohány utca és az Erzsébet körút sarkán. Láttam a héten a villamosról, hogy "végkiárusítás átalakítás miatt". A skála drága cuccai húznak az elegancia irányába általában, a sportosabb cuccok meg általában gagyik. De ha már úgyis arra jár, egy próbát megér az is. Meg ha egy kicsit tovább mész az Astoria felé, az EMKE irodaház után 1 v. 2 sarokkal ott van a Terranova outlet, ott vannak Calliopeia darabok is.
2009. dec. 3. 23:10

Szívem szerint Calliopeba mennék, de ott annyira tapadós, vékony anyagú ruhák vannak, hogy sajnálnám rá a pénzt.


Skálára úgy emlékszem, hogy kicsit húznak az elegancia irányába.

2009. dec. 3. 23:08
Jónéhányszor voltam, de csak egyszer fogtam ki valami igazán jót. Tavaly januárban vettem 1800 Ft-ért egy lábszárközépig érő fekete kapucnis meleg télikabátot, ami mindenhol jó volt, még az ujja hossza is. (Én csak 156 cm vagyok. :) Egyébként általában vagy nagyon gagyi kínais, vagy jó, de méregdrága cuccaik vannak.
2009. dec. 3. 23:04
Skáláról mit gondolsz? Van értelme bemennem?
2009. dec. 3. 22:31
Majd ha meg van a ruha, tegyél fel róla képet, most már nagyon kíváncsi leszek rá, és írj! :D Biztos nagyon csinos leszel!
2009. dec. 3. 21:32
Köszi ezt a rengeteg segítséget:)
15. 04d410066e (válaszként erre: 14. - Mandulaszem)
2009. dec. 3. 21:22
Ott dolgoztam sokáig. :) Van egy nagyon cuki kis butik, ahol lehet jókat találni. Az EMKE irodaháztól elindulsz az Astoria felé, Akácfa és Klauzál utca közötti szakaszon. Kicsi, de nagyon aranyos dolgaik vannak. Szerintem az érdemes megnézni.
2009. dec. 3. 21:18
Köszi:) Blahára kéne eljutnom...ott van rengeteg üzlet
2009. dec. 3. 20:31
Szerintem indulj neki, hátha szembejön veled álmaid koktélruhája, vagy a lila-fekete szett, és akkor úgyis azt fogod megvenni.
12. 04d410066e (válaszként erre: 11. - Mandulaszem)
2009. dec. 3. 20:30
Írod ezt:"Lila-fekete párosításra gondoltam. A felső lényeges lenne a derekam miatt és nehezn találok olyat, ami tényleg jó. Alsóban a hosszú szoknya és a harangszoknya kizárva." Ha alulra szoknyát vennél fel, már egész más lenne az összhatás. Választhatsz kb. térdig érő (remélem ez még nem hosszú :) A vonalú szoknyát is, az univerzális, mindenkinek jól áll. Viszont ötletem sincs, hol találsz. Az a baj, hogy pl. vettem már tök jó dolgokat zara-ban, h&m-ben, turkálóban (csak hogy meglegyen a kontraszt :) és ha visszamegyek legközelebb ugyanoda, meg nem találok semmit, ami tetszik is és jól is áll. Úgyhogy én egy nagy adag szerencsét kívánok neked hozzá, hogy megtaláld álmaid cuccát! :)
2009. dec. 3. 19:51

Itt vagyok ne haragudjatok:)


Hát az alakom érdekes. Állítólag jól oszlik el rajtam a zsír, mindenhol van egy kicsi. A derekam husis, a hasam lapos. Mellbőség megvan, 170 cm vagyok és kb 70 kg.


Ha esetleg Pesten tudtok valami jó boltot, azt is szívesen veszem.


Lila-fekete párosításra gondoltam. A felső lényeges lenne a derekam miatt és nehezn találok olyat, ami tényleg jó. Alsóban a hosszú szoknya és a harangszoknya kizárva.


Gondoltam arra is, hogy egy szép térdnadrág magas, fekete fényes szatén cipővel és hozzá egy felső+ bolero....csak ezzel az a bibi, hogy körbekérdeztem a csajokat, hogy mit vesznek fel, és 5-ből 3 hasonló szettet szeretne.


Tavaly felpróbáltam egy tök jó ruhát. Pántnélküli volt, hátul cipzáros. A mellnél függőlegesen volt rakott, derekamon is jól állt. Hasonlót el tudnék képzelni, de nem tudom hol keressem.

10. 1e8f358d6a (válaszként erre: 8. - 07c4794583)
2009. dec. 3. 19:21
vannak olyan toppok, amik kellőképpen lezserek, hasnál picit bővebbek, nem villantanak nagyon ciciket és még kellő hosszúak is. :)
2009. dec. 3. 19:17
Hogy nézel ki? Azért az alakodtól is függ, hogy milyen ruha áll jól rajtad. Nagyobb fenékre pl. ceruzaszoknya elég vicces. :) Vagy hatalmas ciciken a flitteres top. :D
8. 07c4794583 (válaszként erre: 4. - 1e8f358d6a)
2009. dec. 3. 19:09
tökéletes! a kilógó bőr mennyiségére topügyben azért érdemes figyelni.
2009. dec. 3. 19:08

öö ez sokmindentől függ. ha jelen van partner, meg ügyfél, akkor nagyon szolidat, elegánsat (kosztüm, szoknya-blúz, koktélruha esetleg, de nem túl rövid szoknyarésszel meg no hasig kivágott bebámulós top),


ha informálisabb, és csak céges alkalmazottak vannak, akkor informálisabbat. pl a mi 100 fős bulinkra is van, aki farmerban jön, igaz, nem sportcipővel meg pólóval, hanem ing/szépblúz, cúgos-cipő verzióban. én szoknya-blúz, szolid smink, de szép ékszer és mosott-vasalt haj kombóban szoktam menni, de én dolgozni is így járok.

(azért egy fokkal magasabb sarkút és a blúzból a selymet veszem, amit bentre nem.)


szerintem mondjuk nincs röhejesebb a céges karácsonyi bulira talpig nagyestélyiben, könyékig sminkelve, belőtt séróval érkező ilonkáknál.

mintha az lenne az "év nagy bulija", ezen kívül meg nem mennének sehova.

6. 04d410066e (válaszként erre: 4. - 1e8f358d6a)
2009. dec. 3. 19:07
Ez nagyon jó, hasonló ötlet, mint az enyém, de vigyázz, csak közel tökéletes alakon áll jól a ceruzaszoknya, ha kicsit husibb vagy, vagy nincs vékony derekad, akkor válassz inkább A vonalút, vagy harangszabásút.
5. 04d410066e (válaszként erre: 2. - Mandulaszem)
2009. dec. 3. 19:06
Értem már. Akkor válassz valamilyen selyem vagy szövet szoknyát, trendi (akár színes, persze nem pl. narancssárga) különlegesebb szabású blúzt vagy felsőt. Használj színeket, vegyél fel pirosat, pinket, lilát, vagy valami jó kis színt, mert ilyen helyeken az emberek nagy része feketében, szürkében és barnában van.
4. 1e8f358d6a (válaszként erre: 2. - Mandulaszem)
2009. dec. 3. 19:06
fekete ceruzaszoknya, magassarkú, valamilyen mintás fekete harisnya és élénkebb színű selyemblúz, esetleg picit flitteres topp.
2009. dec. 3. 19:04
Attól függ. Milyen cégnél dolgozol, és mennyire puccos helyre mentek?
2009. dec. 3. 19:04

Sziasztok.


Ötleteket szeretnék itt olvasni különböző ruhapárosításokról. Kosztüm kilőve a listámról. Elvileg öltönyös, kosztümös a buli, de én valami trendi változatot szeretnék.


Nagyon köszönöm mindenkinek!

2009. dec. 3. 19:02
Céges karácsonyi vacsorára milyen alkalmi, elegáns öltözetet válasszak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook