Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Cat Café fórum

Cat Café (beszélgetős fórum)

2014. ápr. 27. 20:49
Jól hangzik, köszi szépen a válaszokat mindkettőtöknek. :)
6. simple (válaszként erre: 3. - 25e8e91ef4)
2014. ápr. 27. 14:01
Igen így van. A macskák ahhoz mennek oda akihez akarnak, én az ölembe is vettem a fehéret, és ott is maradt egy darabig. Mikor megunják elmennek aludni. Vannak kirakva játékok amikkel lehet őket izgatni. :D
2014. ápr. 27. 13:30

Én, őszintén szólva, nem igazán tudom ezt a fix összeget, mert a vejem fizetett.


Mintha süteményt kellett volna rendelni, erre azért emlékszem, mert én nem akartam sütit enni, de 3 darabot hoztak a 3 felnőttnek, ami jó volt, és nem maradt ott, merthát ott volt a zunoka is. És talán azt kellett kifizetni... mintha az innivaló (tea, kávé gyümölcslé) benne lett volna az árban. A süti árában. Az biztos, hogy a második kávét már nem kellett kifizetni. Dehogy mennyibe került összesen, fogalmam nincs...


És még vettünk jutalomfalatkákat a cicceknek.:)


Én ott voltam, ahol csak 3 macsek volt, két maine coon, és egy ragdoll. A két cirmos simán felugrott a székre, és hagyta, hogy a gyerek simogassa. A ragdoll kicsit távolságtartóbb volt.

2014. ápr. 27. 13:21
Macskuszok ahhoz mennek oda akihez kedvük van,és ez így van jól.
3. 25e8e91ef4 (válaszként erre: 2. - Selena78)
2014. ápr. 27. 12:34
Értem, köszi a visszajelzést! Valami olyasmit olvastam, hogy x összeget kötelezően el kell fogyasztani. Ez valóban így van? Barátságosak a macskák, odamennek a vendégekhez?
2014. ápr. 27. 10:11
Én voltam. És nagyon jól éreztem magam. Családdal voltunk, kisgyerekkel, hát többet maradtunk, mint terveztük.
2014. ápr. 27. 09:51
Volt már valaki közületek a budapesti Cat Caféban? Mi a véleményetek róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook