Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Carrera go autópályák fórum

Carrera go autópályák (beszélgetős fórum)


7. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 1. - Zoé5)
2019. dec. 2. 15:04

En mostadtam el a 19m-eset.

Nem jött be.

Egyrészt nagy helyett foglal,másrészt annyira rakell jonni a techinakara,hogy hogyan nyomja a gyerek h ne tul gyorsan mert akkor elrepul es torik vagy nalunk a festes banta es ne tul lassan se,szoval maceras.Inkabb maradunk a legonal.

2019. dec. 1. 12:09
Köszönöm! Akkor lehet, hogy inkább mást veszek ebből a pénzből...
5. sanyinak (válaszként erre: 1. - Zoé5)
2019. nov. 30. 16:37

Én is anno vettem a fiamnak használtan egy elég nagy szettet. Sok - sok hely kell hozzá és egy idő után biztosan útban lesz.

Hosszabb használat után az érintkezők és a kerekek is elkopnak, akkor sűrűn elakad a kis autó és idegesítővé válik.


Gyerektől függ, kit mennyire köt le.

4. kisj
2019. nov. 30. 16:06
Egy autópályának csak csak a csomagolása köti le a gyereket.
3. boldogzokni (válaszként erre: 1. - Zoé5)
2019. nov. 30. 12:07
Szia! Pár éve vettünk, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Úgy emlékszem, nem égnek a lámpák az autókon, nekünk a forma-1-es verzió volt meg. Sok helyet foglal, ha össze van rakva, ha meg folyton összerakod-szétszeded, a kis műanyag pöckök könnyen letörnek. Az autók alján vannak kis fémszálakból álló érzékelők, azok mindig beszöszösödtek és akkor nem mentek a kocsik. Igazából több bosszúság származott belőle, mint öröm. Mivel elég drága dolog, én meggondolnám, ráköltöm-e ezt a sok pénzt. Szerintem a hot wheels pályáknak több értelme van.
2. Regin_a (válaszként erre: 1. - Zoé5)
2019. nov. 29. 23:59
Nem ismerem ezt, de egy autópálya csak akkor köti le hosszabb távon a gyereket ha van kivel versenyeznie.
2019. nov. 29. 23:45

Sziasztok!

Akinek van, szeretnék véleményt kérni. Mennyire köti le a gyerkőcöt? Megéri venni? A lámpái is világítanak az autóknak? Köszönöm ha valaki megosztja...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook