Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Carbo hoodia, ez egy szénhidrát blokkoló fórum

Carbo hoodia, ez egy szénhidrát blokkoló (beszélgetős fórum)


2011. máj. 29. 09:57
Sziasztok!Látom,régen foglalkoztatok ezzel a témával,de azért én leírnám a személyes tapasztalataimat.Kb 1 hete szedem ezt a szert,és már az első szem szedése után 1 órával tapasztaltam a változást.Ez az én esetemben csakis pozitív.Mivel imádok enni és nasizni,szokatlan volt azt érezni,hogy az asztalon lévő finomságokra nézve,mégcsak eszembe sem jutott,hogy egyek belőlük...Sőt!Mondhatni,hogy hányingerem van az első néhány falat után.Én csak 4-5 kilót szeretnék leadni és ezt még kiegészítem Callanetics edzéssel is,hisz azt azért tudni kell,hogy ezzel a módszerrel leginkább az izmaikat veszítjük el és nem a rajtunk lévő zsírból adunk le.:( A kúra befejezése után ugyanúgy vissztér majd az étvágyunk (legalábbis a barátnőm,aki próbálta ezt a szert,ezt tapasztalta),annyi előnyünk lesz talán,hogy az addigra már rendesen összeszűkült gyomrunkat,ha elég ügyesek vagyunk,nem fogjuk tetemes mennyiségű kajával újra hordó méretűre tágítani! :) Természetesen azt elmondanám,hogy nem a legegészségesebb formája (szerintem!) ez a fogyásnak,de ha valakinek nagyon kevés az akaratereje,abban segíthet,hogy az első hónapban,ilyen módszerrel leadott kilók adnak annyi erőt neki,hogy a továbbiakban enélkül is fog menni a "koplalás"!Mellékhatásként vérnyomásemelkedést tapasztaltam,illetve olyan mértékben felpörget,hogy azóta néhány óra(4-5)alvás után sokkal jobb az állóképességem....bár ez betudható annak is,hogy a méreganyagok lassan kiürülnek a szervezetemből,mert sokkal kevesebbet eszek és rengeteg folyadékot kell inni!Az pedig,hogy ennek a jövőre nézve esetleg milyen káros mellékhatásai lehetnek....Nos! Igen!A gyógyszeriparban is eladnak nem egy olyan bevizsgált terméket,amelyről 5-6 év múlva kiderülnek ilyen-olyan dolgok...Valljuk be őszintén:ha mindent betartanánk,amit az egészséges életmódról és "társairól" hallunk és olvasunk,akkor nem ezen a bolygón kellene élnünk,hiszen a stressz a legnagyobb ellenségünk...Stresszmentes életet viszont hol lehet vásárolni? :):) Üdv:Tiara :)
5. julo
2010. jún. 28. 23:45
Szia! Nem tudom hogy Carbo-e, de Hoodia az biztos, amit az egyik ismerősöm szed. Az ő elmondása szerint egyáltalán nem kívánja a szénhidrátot, így nagyon dicsérte. Bár... az egész családja azt mondta, hogy depis lett mióta szedi.:s
2010. jún. 26. 21:47

Igazából olyat ami a szénhidrát anyagcserét javította volna,sajnos nem.

Állítólag a cink az ami jó lehet,igaz nem a szénhidrátokat bontja tőle a szervezet gyorsabban,de elvileg kevésbé kívánod,ergo eleve kevesebbet viszel be belőle...

2010. jún. 26. 19:39
Találtál esetleg valami mást ami bevált?
2010. jún. 26. 19:38
Én szedtem 2hónapig...semmi pozitív hatását nem tapasztaltam.Aztán persze ki tudja,mennyivel híztam volna akkoriban többet,ha nem szedtem volna?!
2010. jún. 26. 19:37
Ha valaki próbálta, írja le, mi igaz a hirdetésből???? Vajon tényleg büntudat nélkül lehet fogyasztani szénhidráttartalmú ételeket????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook