Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cane corso gazdik fórum

Cane corso gazdik (beszélgetős fórum)


2011. aug. 19. 17:01

Nekünk egy pár van, szép nagyra nőnek. :)

Én akiknél láttam elég agresszív lett a kutyus, de szerintem csak oda figyelés kérdése. Az biztos hogy mi rengeteget játszunk és játszottunk is velük. Nálunk csak tápot kapnak, néha néha ha marad valami persze azért megkapják. Sokat kell velük foglalkozni, és sok emberrel megszoktatni őket,hogy szocializálódjanak. Viszont kutyákkal és más állatokkal nem jönnek ki. Ha egyszer elkap valamit és megérzi milyen is az, nem lehet leállítani. Nálunk meg gomboltak ki tyúkot, kacsát,macskát, és kutyát is. Ketten szépen vadásznak, egyedül meg letarolnak mindent. Embereknél is oda kell figyelni, mert agresszíven léphet fel, ezért is fontos amit írtam hogy mindenképp sok emberrel találkozzon, ettől még nem fogja beengedni az idegent, csak nem szedi szét az ismerőst. Gyerekekkel nálunk nagyon jól kijönnek, de azért nem hagynám vele egyedül.

bocsi ha hosszú lett de gondoltam így tudok segíteni a kérdésben. :)

7. danama (válaszként erre: 6. - 7e55627956)
2010. jan. 20. 07:04
nekem is jobban tetszenek a világos kutyusok
6. 7e55627956 (válaszként erre: 3. - Danama)
2010. jan. 19. 23:37

Megnéztem! Nagyon szép! Ebbe a színbe még pofásabb mint a tiszta fekete :)


Az bizti hogy kényes kutyus mert ők is nagyon vigyáznak rá de szegénykének mindig van valami baja... Volt olyan is hogy a portól kötőhártya gyulladása lett.

5. danama (válaszként erre: 4. - Mendy)
2010. jan. 19. 16:15
igen azt én is hallottam azért kell főleg az elején nagyon jó minőségű tápot kapnia
2010. jan. 19. 16:13
Nagyon oda kell rá figyelni, a növekedésnél is, mert a lábai összefelé nőhetnek, ha hirtelen nő. Kényes jószág, de nagyon szép.
3. danama (válaszként erre: 2. - 7e55627956)
2010. jan. 19. 16:07
még pici a kutyusa a tesómnak kukk meg a naplómba a danama mindenaposban benne van a képe
2010. jan. 19. 16:04

Nekünk a szomszédba van ilyen kutya. Hatalmas lesz :) Tiszta harci kutya, mély hanggal megáldva amúgy nagyon szép....

Ők csak kutyakajával etetik....

2010. jan. 19. 15:55

A bátyám vett egy ilyen fajtájú kiskutyát érdekelne,hogy milyen lesz majd felnőtt korban.

És ki mivel eteti a nagy kutyusát :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook