Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Candida gyanús vagyok.Mi az első lépés amit megtehetek?....ezt az utánajárást is el kell kezdeni valahol..... fórum

Candida gyanús vagyok.Mi az első lépés amit megtehetek?....ezt az utánajárást is el kell kezdeni valahol..... (beszélgetős fórum)


28. Veronika27 (válaszként erre: 27. - Timky)
2010. márc. 11. 11:46
Hűűű köszi, átolvastam amit találtam róla, mindenképp kipróbálom!! :))
27. Timky
2010. márc. 11. 11:25
Veronika 27-nek ajánlom! Nekem is sokat volt fehér lepedékes a nyelvem,de talán most találtam rá az igazi megoldásra!! Szeretem az édességet és nagyon nehezen tudok lemondani róla!! Probáltam sokféle édesítőt,amit persze a candidásoknak is lehet(pl stevia),de ez nekem nem vált be,mert nincs jó íze! De rátaláltam a nyírfacukorra,ami teljesen olyan mint a rendes cukor,csak (drágább jóval),de nincs mellékíze és ugyanugy tudod használni ,mint a cukrot!!Ami jó,hogy nem emelí a vércukrot,öli a gombákat,és pusztítja a rossz baktériumokat,és egyáltalán nem hízlaló!! És eltünteti a nyelv lepedékjét!! Kellemes megoldás a kellemetlen tünetekre!! Probáld ki,megéri!!! Én amire erre rátaláltam)),hát áldom az eszem,hogy kiprobáltam!!!!Mindenkinek ajánlom!! Csak kár,hogy nem olcsóbb!! De az egészségnek ára van,mondják az okosok!
26. b.ary
2010. febr. 17. 07:24
a candida gomba kitakrítható a szervezetből egy nagyon jó szer segitségével!Timkynek javaslom ne igya a keserű grapeifrut cseppet,nem az az eredeti! a keserűben alkohol is van benne ami nem nagyon jó a szervezetnek!egy hasznos mrégtelenitéssel ki lehet űzni a candidát!látogass el a reg-enor fórumra ott többet tudhatsz meg!
25. Veronika27 (válaszként erre: 24. - Timky)
2010. febr. 16. 12:12

Szia! Köszi a tippeket!

Nekem lepedékes a nyelvem, de nem tudom, hogy candida okozza-e! Ha nem, akkor is lehet ezt a bóraxos dolgot használni?

24. Timky
2010. febr. 16. 11:50

Sziasztok!


A Candida egy makacs gomba,amit nagyon nehéz elűzni a szervezetből!A véleményem az,hogy az orvosok ezt a betegséget nem szívesen diagnosztizálják(kivétel a nőgyógyászat,ahol a kenetből kimutatják)! Ha már többször előfordul a gombás betegség,célszerű egy vércukor terhelésre beutalót kérni,mert lehet a cukorbetegség hozza elő újra és újra a Candidát! Néhány ötlet ami segíthet! A legfontosabb a cukormentes diéta!!A Gombás hüvelyfolyásra:1l meleg vízhez 4evőkanál ecet és ezzel kell irrigálni! Lepedékes nyelvre: Borax glicerines dörzsölés. Természetes segítség: a fokhagyma(ez pusztítja a gombát)!grapefrúitmag csepp(de ebből is csak a keserű változat)! Olvastam vmi Stevia édesítőről amit a candidások is használhatnak,mert ez is gomba ellenes. Kitartást mindenkinek a diétához,ami nagyon nehéz!!(én a Reductil gyógyszert szedem mellette,ami elveszi az édesség utáni vágyat)!

2010. jan. 26. 20:40

Szép estét Mindenkinek!


A candidával foglalkozni kell. A háziorvoshoz hiába mész, nem csinál semmit.


Akkor szaporodik el ez a gomba, ha valaki antibiotikumot szed vagy szedett. Nagyon sok tünete van, de ami a legszembetűnőbb, az az iszonyú, megmagyarázhatatlan fáradtság és az édességek. sütemények iránti sóvárgás, ugyanis a candida csak ebből tud megélni és szaporodni.


Mindenképpen szakemberhez kell menni, ne is próbálkozzatok házilag, mert nem ér semmit.


Drasztikus diéta és legalább 6x vastagbélmosás, mert ez a gomba a vastagbélben él és onnan csak bélmosással lehet kitakaritani.


Legelőször is kell csináltatni egy Voll-tesztet, és az mutatja ki, hogy milyen százalékban van jelen a szervezetben.


Én oda jártam, ahol a tesztet csinálták. Ott elvégezték a bélmosást és gyógyszert is ott kaptam. Ott kaptam leirást is arról, mit lehet enni és mit nem. Ezt csak orvosi ellenőrzés mellett lehet kezelni. Az orvos belgyógyászatilag is megvizsgált, mert a has tapintásából is meg tudja állapitani a candida jelenlétét.


3 hónap után teljesen kigyógyultam és mintha kicseréltek volna azóta. Minden bajom megszünt, le is fogytam 13 kilót, mert bizony a candida felhizlalt.


Ha nincs kezelve, egyre súlyosabbá válik, különböző betegségeket okoz, sokkal veszélyesebb, mint gondolnátok.


Nem olcsó dolog a kezelése, erre szakosodott orvosok nincsenek kórházakban, vagyis SZTK-ra nem megy.


Én természetgyógyásznál voltam, aki egyben belgyógyász orvos is.


Ha rendesen betartjátok a diétát és az orvos utasitásait, eljártok a bélmosásra, akkor 100%-ban rendbejöttök.


Ezt a betegséget nem szabad elhanyagolni, mert egyre súlyosabbá válik és magától soha nem fog elmúlni.


Remélem tudtam segiteni valakinek ebben a témában.


Majd még benézek ide, ha van kérdésetek a témával kapcsolatban szivesen válaszolok.



Ui.:


3 hónapig szigorúan diétázni kell és többször kell menni ellenőrzésre / Voll tesztre/.


Üdv.


Silva

22. guzmi
2010. jan. 26. 20:01
olvassatok utána a vastagbéltisztításnak, meg az ezüst kolloidnak, és elfelejthetitek a candidát, és még sok lehetséges egyebet is
21. b.ary
2010. jan. 26. 17:57
csak forgalmazótól lehet venni,de megéri
20. Veronika27 (válaszként erre: 18. - B.ary)
2010. jan. 26. 16:48
Ez ilyen mlm cucc? Úgy néz ki...
19. pink sunrise (válaszként erre: 16. - B.ary)
2010. jan. 26. 15:35
Honnan lehet venni??
18. b.ary (válaszként erre: 17. - Veronika27)
2010. jan. 26. 14:28
az attól függ,honnan veszed,nem mindenkinél egyforma az ára
17. Veronika27 (válaszként erre: 16. - B.ary)
2010. jan. 26. 09:34
Olvastam róla, csak nekem túl drága.
16. b.ary (válaszként erre: 15. - Veronika27)
2010. jan. 26. 09:33
reg-enor a neve igen,ismered?én csak ajánlani tudom,szerintem a legjobb!
15. Veronika27 (válaszként erre: 14. - B.ary)
2010. jan. 26. 09:18
A Reg-Enolra gondolsz?
14. b.ary
2010. jan. 26. 09:16

A candida az egy gombafajta.nagyon jól érzi magát,ha olyan ételt kap,ami táplálja.ilyenek a cukros ételek,édes gyümölcsök,a fehér kenyér és abból készült péksütemények,a tejtermékek.én is ezzel küzdök most,de találtam rá egy nagyon jó szert,privibe bárkinek leirom mi is ez.én még fogytam is tőle,10 nap alatt 3 kilót.ami 1000%,hogy nem jön vissza.a grapefrutmag csepp jó,de nem mindegy melyik fajta,abból is tudok tutit ajánlani!

ja,és orvoshoz hiába mész,nem fognak segiteni,nem nagyon tanultak erröl,állitólag!

2010. jan. 24. 09:39
Sziasztok! Nekem nincs bajom semmi, csak lepedékes a nyelvem és ez egyik tünete lehet a cancicának... Reflux gyanúm van, ezalatt az idő alatt jött ki és a doki szerint a túl sok savam okozza... Hát nem tudom. Ezt a tesztet kipróbálom, amit írtatok!
2010. jan. 24. 08:33

Én észrevettem már jó ideje egy remegő érzest a gyomromban,hanyingert,levertséget,ami csak akkor múlik el ha édességet vagy kenyérfélét eszek,pedig nem vagyok az a nasizós fajta,es lelki eredetű oka sem lehet.Csakis az hogy egy ideig helytelenül táplálkoztam,sok édességet ettem,most meg mondhatni szénhidrát függő vagyok,próbáltam hogy ne egyek cukros ételeket,meg kenyeret is kevesebbet ettem(fogYni is akartam),de annyira erőtlen és ingerlékeny voltam hogy nem birtam,pedig megkaptam azt a kaloria mennyiseget ami nekem megfelelő.

Ezért is döntöttem el végre hogy változtatok,MOST

11. Darcy73 (válaszként erre: 10. - Pink sunrise)
2010. jan. 24. 08:21

Táplálék kieg.-nek a grapefruitmag cseppet kell szedni.Csak grapefruit legyen benne semmi más plusz adalék nem!Ezt bioboltban vedd meg!

Lehet keresni recepteket a net.-en sütőporral készült kenyérre.Persze ezt otthon kell megsütni,ami kicsit macerás.Nekem is ezt kéne ennem,de nincs időm megsütni.Kenyér nélkül meg én is éhen halok. :)

10. pink sunrise (válaszként erre: 8. - Onro)
2010. jan. 24. 08:04
Köszi a tanácsot.Ha a körzeti orvosnak elmondom,szerintetek van vmi táplálek kiegészitő vagy vmi ami segit a diéta közben,mert ha jol tudom az is egy tünete közé tartozik hogy még jobban igenyli a szervezet a szénhidrátot,és én kenyér nélkül éhen halok:P
9. pink sunrise (válaszként erre: 7. - D3b7982380)
2010. jan. 24. 07:58

Hát talán azért mert szeretnék mások tapasztalatát vagy vélemenyét megkérdezni.

A közmondás is azt mondja az okos más kárábol tanul....vagyis nem árt ha utánajársz a dolognak mielött belevágsz....

Miért olyan érthetetlen dolog az ha vki feltesz egy kérdest olyanoknak akik már jártasak a témában????????????????

8. onro
2010. jan. 24. 07:58
előszőr is csak élesztő mentes kenyeret egyél és nem ehetsz cukrot sem!Ez a kettő nagyon fontos!
2010. jan. 24. 07:51
hát soha nem értettem, hogy miért itt kérdezik meg sokan, hogy mit csináljanak, ha valami bajuk van ahelyett, hogy elmennének orvoshoz...
2010. jan. 24. 07:49
Megyek készitek egy kávét,mert ugy látom nem ébredtem fel egészen:)
2010. jan. 24. 07:47

A szervezetben is,de sajnos nőgyógyaszati jelei is vannak,amivel már kezeltek de most ugyanazok a tünetek jelentkeztek.

Holnap veszek Candida tesztet.

4. 39ff6fe670 (válaszként erre: 3. - Fde002e960)
2010. jan. 24. 07:43

de ez csak nőgyógyászati fertőzést mutatja, nem?


nem világos, hogy a kérdező ilyesmire gondolt-e vagy arra, hogy a szervezetében szaporodott el a candida.

2010. jan. 24. 07:40
Lehet kapni Candida tesztet. (DM, Rossmann). Vizeletből kimutatja, ha tényleg Candidád van.
2010. jan. 24. 07:37
uuuuuuuuups..........Ezt a tudásbázisba akartam irni,csak még álmos vagyok:)
2010. jan. 24. 07:34
Nemrég költöztünk Mo-ra,és szeretném megkérdezni hogy hova kell fordulni először hogy megtudjam tényleg candidám van e,mert sajnos vmi nincs rendben:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook