Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Candida elleni harcomhoz keresek segito szandeku embereket fórum

Candida elleni harcomhoz keresek segito szandeku embereket (beszélgetős fórum)


16. hcs2
2011. okt. 19. 10:14

[link]


itt a link, azért ezt a fórumot javasolta, mert annyira sosem pörög az oldal, hogy ne segítenénk a másikon! :))

15. hcs2
2011. okt. 19. 10:12

Szia!


A tüneteidet olvasva, tényleg nagyon valószínú, hogy candida. És igaz az is, hogy sok a sarlatám :(

Mivel a gombák egyik fő tápláléka a szénhidrát ezért lettél jobban. Nem szabad cukro, szénhidrátot és élesztőt enni. (ezek a legfontosabbak)

Ezeket mind tudod helyettesíteni:a cukrot nyrfacukorral (xilit) vagy steviával, a lisztet teljes kiőrlésű lisztekkel.

A cukorra nagyon kell vigyázni, mert pl az édes gyümikben is sok van :(

A teafaolaj tényleg nagyon jó, és természetes gombaölő a fahéj és fokhagyma, próbálj meg ezekből minél többet enni!

És jó lenne ha tudnál venni valamilyen gombaölő készítményt ( én a didát vettem, Mo-n már nem lehet beszerezni:().

E mellé béltisztítás is kell,h a meghalt gombatelepek ki tudjanak ürülni. Az utifű maghéj a legolcsóbb, és a drága szereknek is ez az alapja. Majd ha a tisztításon túl vagy probiotikumot kell, és vitaminokat.

Hát nyagyon a lényege ennyi, de kédezz nyugodtan konkrét dolgokat, szívesen válaszolok.

14. 53dfddad18 (válaszként erre: 10. - Aranyos10)
2011. okt. 18. 16:20
Vigyázz ezzel mert a candida kedvenc "szakterülete" a sarlatánoknak, áltudományos gyógyítóknak, pont a megfoghatatlansága miatt!
13. féknyom (válaszként erre: 12. - Aranyos10)
2011. okt. 18. 16:19

Nem...Te ne haragudj, nekem nem kellett volna leírnom. Nagyon bánom, hogy leírtam, és így sült el. Nincs megfelelési kényszerem, de utálok ok nélkül megbántani embereket, sajnálom nagyon, elnézésedet kérem!


Ha a candidával kapcsolatban is olyan drasztikus leszel, mint a szénhidráttal kapcsolatban tetted, akkor rohamos lesz a javulásod. Őszintén drukkolok!


Merre vagy?

12. aranyos10 (válaszként erre: 11. - Féknyom)
2011. okt. 18. 16:06

Ne haragudj, ha tulreagaltam. Ahogy leirtam, ereztem, hogy nem is kene valaszolni ra.

Csak annyira egyedul vagyok, es felek, messze mindenkitol. Az ellatas itt eleg erdekes, legutobb eppen elveteltem, de hetvege volt, igy eloszor hazakuldtek... Masodszor kellett bemennem, hogy komolyan vegyenek.

Mindegy. Nyilvan ez egyeni szocproblema. Amugy is total ki vagyok idegileg. Eleve erzekeny ember vagyok, es most oltalamazas, biztatas esne jol, csak akitol kaphatnek, az messze van.

Neha nehez erosnek lenni.

Megprobalok hazamenni, de az is rettentoen nehez most.

Neked is minden jot!

11. féknyom (válaszként erre: 8. - Aranyos10)
2011. okt. 18. 15:57

Igazán nincs mit!


Ne reménykedj, nem fogok kapni reakciókat, mert nem írom le sehol. Ez nem azt jelenti, hogy Te se tedd.

Tudom mivel kezdted, egyáltalán nem irritál.

Butaságot meg ne beszélj, hol mondtam, vagy akár csak céloztam rá, hogy szánalmas lennél? Főleg a betegséged miatt, drága kenyér...

Vagy nem érted, vagy nem szereted, vagy nem az lett, aminek szántam.

Nyugodj meg, és gyógyulj meg hamar.

Minden jót!

2011. okt. 18. 15:50

Hat, ha mar begepeltem, akkor be is masolom...


Meg nem igazolt orvosilag a dolog, de itthon csinaltam mar tesztet, es szentul meg vagyok gyozodve, hogy az a baj.

Most egy hosszu, nagyon megterhelo idoszakon vagyok tul. Rengeteget dolgoztam, alig aludtam, rengeteget dohanyoztam es ossze-vissza taplalkoztam. A lelki eletem pedig meg sosem volt ennyire a padlon, mint az elmult honapokban. Ilyen elozmenyekkel indultam.

Augusztus elejen volt egy ful-fog gyulladasom, ami par nap utan levandorolt a tudombe, es ott okozott egy kis galibat. Mivel mellkasi tuneteim is voltak, elmentem orvoshoz, aki EKG-t is csinalt, az jo lett. A tudomre viszont adott amoxicillint. Elkezdtem szedni, par napig jobb lett, majd ismet letort az influenza. Akkor meg helyrejottem, legalabbis ugy tunt. (Utolag latom, hogy mar itt kezdodtek a gondok). Allando vall es hatfajas, nagy levego vetel, sohajtozas, iszonyu faradtsag, levertseg, depresszio. A mellkasom es hatam allandoan viszketett, es szinte magallas nelkul ittam.

Mindegy, az alltalanos allapotom azert jo volt, igy nem is gondoltam, hogy a tulhajszoltsagon kivul mas is lehet az oka.

(csak zarojelben: a szam sarka szinte allandoan be van/volt repedve)

Aztan szeptember elejen nagyon drasztikus dietaba kezdtem, szehidrat megvonassal. Akkor kezdtem jol erezni magam, rengeteget fogytam, a repedes is eltunt a szam sarkabol hosszu ido utan. Viszont az immunrendszerem annyira legyendult, hogy ismet beteg lettem, es rohantam az orvoshoz. (iszonyu izomfajdalom, neha a karom alig tudtam tartani, szegycsont-, hatfajas, es egyre erosodo nehezlegzes, sohajtozas - amit utolag nezve etkezesekhez tudok kotni). A verzesem is elobb jott meg, bar fogamzasgatlot szedek.

Ez volt szeptember vegen, ekkor ismet antibiotikumot kaptam, most mar erosebbet. Beszedtem becsuletesen.

Kozben veget ert a hajsza, probaltam odafigyelni magamra, sokkal kevesebbet dohanyzom, pihenek stb.

Ja, a szenhidratmentes etkezest kozben abbahagytam, es mivel azt hittem, hogy attol gyengultem le, igy elkezdtem ujra annyi szenhidratot enni, amennyit csak kivantam... :S

Utolag latom, hogy egyertelmuen azota romlottam megint. Van, hogy ket napig jobban vagyok, aztan ismet a nehezlegzes, krakogas, torokfajas, orruregi nyomas, allando torokszarazsag, nehez nyelnem, ismet kirepedt a szam szele, allandoan faradt vagyok, a hatam majd belyukad, olyan, mintha valami lenne a torkomban.

Kozben nogyogyaszati gondom is akadt, ami igy visszanezve, szinten hullamzoan jelentkezett. A tunetek egyertelmuen a candidara utalnak, most nem reszletezem.

Aztan elfogyott az antibiotikum, es csak nem lettem jobban, sot. Erre mar nem tudtam mit tenni, mint immunerositot vettem, arra gondolvan, hogy nem baci, hanem virus van a testemben.

Egy hete szedem, es egyertelmuen jobb lett utana.

Egeszen addig, amig ket napja a depressziom lekuzdesere be nem vagtam egy egesz csomag cukorkat, ittam egy liter kolat, szoval bevittem egy cukorbombat a testembe. Na masnap ugyanugy ebredtem, mint regen: sok tunettel. :(

Aztan bevillant, hogy mi van, ha gomba?

Utananeztem, es kutattam kicsit.

Talaltam olyan oldalakat, ahol reszletes kerdesekre kell valaszolni, majd kiertekelik. Jezusom, dobbenetes volt az eredmeny: 180 felett egyertelmunek szamit, nekem 240 volt.

Ekkor kerult a helyere minden: a nem realizalt belproblemak (gondoltam a sok fajdalomcsillapito), a viszketo fejbor (gondoltam, az uj sampon), es meg sorolhatnam...

Az orvoshoz mara sem kaptam idopontot, de holnap mindenkeppen kiharcolok magamnek egyet.

Nagyon felek. :( Nem otthon elek, es igy meg sokkal nehezebb. Most gondolom kezdoik majd a hercehurca, hogy a 'lathato' bajokat kizarjak, mielott kezelnenek gombaval. Azt sem tudom, mit szedjek be, ami segithetne. A taplalkozassal kezdem, keresek etrendet. Aztan folytatom az immunerositot, es van itthon probiotikum is. Nem tudom, azt szedjem-e.

Fogalmam sincs, hogy itt hogy allnak hozza, lehet, hogy csak legyintenek majd.

Lattam, hogy hogyan vizsgaljak hazilag a szajuregi gombat, kiprobaltam, es olyan pozitiv lett, hogy csak na...

Ezek szerint mar az egesz testemet uraljak, kicsit felek, hogy a tudommel ne legyen komolyabb gond.

Koszonok minden segitseget, es megyek, olvasgatok a tobbi forumban is. Legyen szep napotok!

9. aranyos10 (válaszként erre: 6. - Búcica)
2011. okt. 18. 15:48

Koszonom szepen, mindenkeppen kiprobalom! :)

Orulok, hogy jobban vagy!

8. aranyos10 (válaszként erre: 2. - Féknyom)
2011. okt. 18. 15:41

Koszi, aranyos vagy...

Remelem, hogy majd amikor neked lenne szukseged segitsegre, akkor masfele rekciokat kapsz.

Egyebkent azzal kezdtem, hogy tudom, hogy van ilyen forum, akkor minek nyitsz bele, ha irrital? Hogy elmondd, mennyire szanalmas, aki beteg?

2011. okt. 18. 15:38

Koszonom, hogy irtatok azert!

Tudom, hogy van ilyen forum mar, mint ahogyan a "kit hogyan csaljak meg es kivel vagy ki kivel szeretne lefekudni es hanyszor" temaban is van tobb szaz, az megsem szur szemet. :)

Csak ha egy porgo, akitiv forumba irok egy oldalas gondot, akkor nem valaszolnak ra, hanem beszelgetnek tovabb egymassal - tisztelet a kivetelnek.

2011. okt. 18. 15:30

Azért én adok neked egy tanácsot:


Nekem a teafaolaj segített! A dr. müller féle termékek nagyon jók. Van egy hüvely géljük, azt használtam és a teafaolajat külsőleg vízzel hígítva én is és a párom is kívülről.

Ja és még valami, amit azóta is folyamatosan használok: Saforelle intim mosakodó, ez gyógyszertárban kapható.

Nekem már egy éve nincs candidás tünetem.

2011. okt. 18. 15:16

Keresésben itten hoxán jobb oldalon hoxa keresőbe be írtam: Candida



csomó dolgot dobott ki!!!!!!!

2011. okt. 18. 15:13

én nem találtam itten ex-.....

de ezt igen!!!!!!!

[link]

3. hcs2
2011. okt. 18. 15:05
Így a kérdések előtt is ajánlaom az ex-candidások tapasztalatai című fórumot. Itt vannak akik küzdebnek, vannak akik túl vannak rajta, és vannak akik most kezdik a küzdelmet a candidával! Szívesen segít mindenki akit tud! És vannak hozáértő emberek is!
2011. okt. 18. 15:05

Na hogy is kell ezt csinálni...aszongya...


???????????


Van már ilyen fórum!


Szia!

2011. okt. 18. 15:03

Sziasztok! Uj temat inditok, mert a mar meglevoekbe nem akartam beleszolni egy hosszu, reszletes kerdessel, es igy talan jobban ki tudom vesezni a dolgot. Elore is koszonom, ha irtok, minden tanacs, velemeny ad egy kis erot, mert most nagyon el vagyok veszve. :)

Rogton leirom a kerdesemet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook