Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Callanetics tapasztalatok. fórum

Callanetics tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3209. Bubinyúl
2016. jan. 31. 23:41
Sziasztok Lányok! Nagyon ügyesek vagyok! Nálam a január vége húzós volt, de most újra lesz energiám a tornára. Egy kicsit könnyebben megy, mint korábban.
3208. jennyvagyok (válaszként erre: 3207. - Sorrentina)
2016. jan. 15. 21:27
De ügyes vagy! Még pár nap és kezdem! :)
2016. jan. 14. 21:31
Helló lányok! Csinálja még valaki a tornát? Én a 6. órán vagyok túl, kezd már látszani az eredmény, de főleg a közérzetemen dobott sokat.
3206. jennyvagyok (válaszként erre: 3202. - Sorrentina)
2016. jan. 13. 10:53
Remélem, nekem nem telik 4 hónapba, de egyelőre csak vendég vagyok, még nincs otthon... lógok a levegőben... remélem minél előbb megtalálom a helyem. Sajnos még az öt tibeti jógagyakorlat is elmaradt, pedig azt nem szoktam hanyagolni. Gyorsan összeszedem magam! :)
2016. jan. 11. 20:52
Megvagyok a tornával, ez volt a 3. Még most is sokszor remegett a lábam, de nagyon jól esett.
2016. jan. 11. 15:59
Nekem is pihenő volt hétvégén, de ma már nincs kifogás. Igaz, minden nap elmentünk sétálni a családdal, de elég gyors séták voltak, nálunk -26 fok van.
3203. Bubinyúl
2016. jan. 11. 10:18
Sziasztok! Lassacskán jobban vagyok, így ma vagy holnap újra bepróbálkozom a tornával. Most viszont nem biztos, h végig menni fog az egyórás, jó pár nap kimaradt, lehet, h csak 70-80% körüli lesz belőle, de az is több a semminél. Jó költözést és tornázást Nektek!
3202. Sorrentina (válaszként erre: 3200. - Jennyvagyok)
2016. jan. 7. 22:59
Én is költözés után vagyok. 4 hónappal. És ez elég indok volt nekem hónapokig a tunyulásra. Igaz mi a világ másik felére költöztünk, de szőnyegem és székem itt is van. Már bánom is, hogy nem kezdtem bele előbb.
2016. jan. 7. 22:57
Én is elég nyomi voltam ma reggel, tegnap este még elmentünk jégkorizni, és szerintem megfáztam. Aztán délutánra összeszedtem magam, és lenyomtam a 2. callaneticset. Reggel még azt mondtam, ma biztos nem megyek korizni, de úgy tűnik igen.
2016. jan. 7. 21:45
Ügyesek vagytok, sajnos nekem halasztanom kell, költözés van... majd ha lesz új otthon. Pedig rám férne. De ami késik, nem múlik! Megígérem magamnak! :)
3199. Bubinyúl
2016. jan. 7. 15:43
De jó! Ügyes vagy nagyon Sorrentina! Sajnos, most egy pár napra kidőltem a náthától, de pár napon belül szeretném folytatni. :) Általában csak a sima programot szoktam, de néha előveszek 1-2 kiegészítő eszközt. A belső combom (is) elég lötyi, arra mindig ráfér egy kis pluszmunka, amikor már könnyebben mennek az alapgyakorlatok.
2016. jan. 6. 21:46
Megvagyok az elsővel. Könnyebben ment, mint vártam. Bár néha azért remegett a lábam. A férjem ilyenkor szokta kérdezni, hogy mitől félek, hogy így remegek. A mozdulatokat még tökéletesítenem kell. De nagyon jólesett.
3197. lindacicus (válaszként erre: 3192. - Bubinyúl)
2016. jan. 5. 06:06
Köszönöm, megnézem. Na, hajrá Lányok! :)
2016. jan. 5. 02:55
Én sajnos egy nappal elhalasztottam a kezdést, ma még itthon volt a férjem. Na nem mintha zavarna a tornában, de sokat van távol. Már tanulmányoztam a gyakorlatokat, sok év kimaradt, újra kell tanulni őket.
3195. pnegab
2016. jan. 4. 23:03
Ügyesek vagytok! Hajrá! :-)
3194. Bubinyúl
2016. jan. 4. 19:25
Nem volt durva izomlázam, pedig kemény volt az edzetlen izmaimnak, ezek szerint sikerült a nyújtás, pedig merevek az izmaim, nem vagyok hajlékony, semmi nagy terpesz vagy ilyesmi. A felső hasizomban még azért érzem a tegnapelőttöt, de ma még végigcsinálom az egyórást. A könyvet egyébként jobban kedvelem, mint a videót. A zöld könyvet is megveszem, hátha akkor nem lankad a kitartásom pár alkalom után.
3193. Bubinyúl (válaszként erre: 3185. - Sorrentina)
2016. jan. 4. 19:12
Sorrentina, Veled már hárman vagyunk! Alakul... :)
3192. Bubinyúl (válaszként erre: 3191. - Lindacicus)
2016. jan. 4. 19:10
Szia! Én a neten találtam egy orosz nyelvűt. Aki csinálta, elég látni a gyakorlatot. Én le szoktam némítani. Van pár gyakorlat, ai nem teljesen ua., de így is jó. kallanetika cirill betűkkel a youtube-on (ha szabad ilyet kirni) fent van. 1:02 meg pár mp. A sallangok kb. bő 50 perc. Ha simán a callanetics-re keresel rá, akkor is kb. 1-2 kattintáson belül felajánlja. Jó tornázást!
2016. jan. 3. 07:12

sziasztok!


csináltam én is régebben és nagyon jó volt, régebb óta gondolkozom az újrakezdésen, hátha kapok itt egy kis motivációt :)


tudnátok ajánlani esetleg kezdéshez videót?

köszi, előre is

Szép napot!

3190. Bubinyúl
2016. jan. 2. 21:32
végigcsináltam az egyórást. kb. 85-90%-os intenzitással bírtam. Rájöttem, hogy ha estefelé tornázom, akkor nem a vacsorán jár az eszem, és utána egy kis gyümölcs/zöldség is megteszi. Az utóbbi időben rászoktam a későbbi vacsorára, de nem vált be. Így remélem, könnyebb lesz visszaállni a korábbira.
3189. Bubinyúl
2016. jan. 1. 17:12
Sorrentina, nagyon örülök, ha Te is belevágsz újra! Így nem érzem úgy, mintha egyedül motyognék magamnak az éterben. :) Egyelőre nekem is otthon van a könyvem, én meg vendégeskedem a rokonságnál, de egy darabig megvannak a gyakorlatok, és egy jó csomóra emlékszem is. Még ha nem is tökéletes sorrendben, vagy nem is az összes gyakorlatot végzem el, de a semminél több. A méricske viszont elmaradt, mert az itteni mérleg és mérőszalag nem az igazi. Így azt meghagyom a jövő hét 2. felére. A fokozatos kezdés viszont bevált, nem voltam annyira kiütve. BÚÉK mindenkinek!
2015. dec. 30. 18:26
Közben sikerült megtalálnom. Nem tudom tegnap mért nem találtam. Most már nincs kifogás.
3187. Bubinyúl
2015. dec. 29. 20:20
1. pipa, a durvábbakból csak 40-50x, de így sincs hiányérzetem. :) Vizont a méricske lemaradt. Majd most. Fogyókúrát nem tervezek, de igyekszem az esti evést visszafogni, háha így nem fog kidudorodni annyira a 6-8. alkalom körül. Nálam kb. akkor szokott. Szép estét!
3186. Bubinyúl
2015. dec. 27. 20:20
De jó! Holnap kezdeném, terveim szerint minden másnap, de min. heti 3x. Én is kb. 3-4x csináltam végig 1-1 "kúrát" az elmúlt 15 évben, de most nem szeretném abbahagyni egy sorozat után. A holnapit még 30-40%-ra terezem, és kb. a 3-4. alkalomra szeretném elérni a 100-as ismétléseket. Korábban türelmetlenebb voltam, és 5 napig küzdüttem az izomlázzal az első alkalmak után. Ezt most elkerülném.
2015. dec. 27. 03:40
Én is épp a napokban gondolkodtam, hogy újra kéne kezdeni. Már 3-szor csináltam rendszeresen, mindig elégedett voltam az eredménnyel. De amint jó idő lett, mindig átváltottam a futásra. Most viszont olyan helyen élünk, ahol még sokáig hideg lesz, úgyhogy marad a Callanetics. Én csak jan. 4 után tudnám kezdeni.
3184. jennyvagyok (válaszként erre: 3183. - Bubinyúl)
2015. dec. 27. 00:13
Szia, szeretném én is!
3183. Bubinyúl
2015. dec. 26. 22:31
Sziasztok! Szeretném a napokban újrakezdeni a callaneticset, mert az utóbbi pár évben kissé elpuhultam, és mozgás nélkül még változatlan súly mellett is évről évre romlik a helyzet (40 éves vagyok). Korábban már többször is belevágtam, hatott is. Aki szintén mostanság kezdené/folytatná, támogahatnánk egymást.:) Szép estét mindenkinek!
3182. bögre (válaszként erre: 3172. - Radírpók)
2015. aug. 27. 13:04
Ez igen! Kitartó vagy annyi biztos! :))) Köszönöm szépen jobban vagyok, bár még figyelek a mozdulatokra! Talán egy jelzés volt arra az esetre, hogy az ember húzza be kicsit a kéziféket!
2015. aug. 23. 15:14
Én meg évekig bringáztam napi majdnem ötvenet. Sikeresen levékonyítottam a vastag lábaimat. De bevallom mást nem sportolok.
3180. arvena
2015. aug. 22. 09:18
Szia, köszönöm a válaszodat, sokat segítesz. Valahol még van egy kék könyv a padláson, emlékszem, hogy régen úgy 20 éves korom körül csináltam egy darabig és rémlik is, hogy vékonyodtam. Egyébként más mozgást csináltok mellé? Én kicsit félek, mert évekig jártam spinningre és nagyon vastag lett a combom tőle. Most már brutál izomlázam van a csípőmben is oldalt.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook