Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Cafeform kávéval kapcsolatban van valakinek tapasztalata? fórum

Cafeform kávéval kapcsolatban van valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


7. michelle.r (válaszként erre: 6. - Emgemenci)
2012. júl. 17. 20:03

Szerintem a kivágott reklámmal egyetemben iszkiri a fogyasztóvédelemhez. Eleve arról van szó a hirdetésben, hogy semmit sem kell változtatni az étkezésen és adnak egy diétát??? A fogyasztó megtévesztésének klasszikus esete.


De a 45 dekához gratulálok :o)).

2012. júl. 17. 19:34

10 kg-ot kellene lefogynom,ezért megrendeltem az ennek megfelelő adagot.A szállítással nem volt gond,mellékeltek egy diétát is,amiről persze, hogy ilyen szigorút kell hozzá betartani, a reklámban nem volt szó.No mindegy, gondoltam ha ezt a körülm ényeim miatt nem is tudom betartani,majd a szénhidrátmentes,csökkentett mennyiség mellett legfeljebb nem 10 kg-t,csak mondjuk 7-et fogyok. Szóval megittam mind a 14 zacskócskát,- az íze egésszen tűrhető-, és fogytam mindössze: 45 dkg-t!!!

Az emésztés felgyorsításról szó sem volt.

2012. júl. 17. 14:30
Köszi... külön írva nem kerestem...:)
4. michelle.r (válaszként erre: 3. - Szafaripók)
2012. júl. 17. 14:03

luk et disz ;)


[link]

2012. júl. 17. 13:52

Igen, nekem is ezek a problémáim a dologgal...

Arra lennék igazán kíváncsi, hogy milyen az íze... Mert így is elkávézgatunk (igaz, ennek kb. csak a fele összegben, de egy hónapig talán beleférne...), de ha még rossz is és nem is használ, az nagy szívás....

Szóval nagyon gondolkodom, ezért érdekelt volna valakinek a személyes tapasztalata, aki nem a Magdi...:)

2012. júl. 16. 16:46

Boldog lennék, ha igaz lenne, mert imádom a kávét, s ha napi egy kávéval fogynék minden további erőfeszítés nélkül heti egy kilót, aranyárban is megvenném :o))


De, nekem bűzlik a sztori:

- véletlenül éppen ott hagyott a francia barátnő egy fél tucatot, ahol magdikánk megtalálta.

- véletlenül éppen franciául beszél olyan tökéletesen, hogy telefonon elbeszélget a francia barátnővel, aki készségesen - dacára annak, hogy nem a gyár ügynöke - azonnal küld neki saját csomagot.

- véletlenül éppen ezt követően akar a francia cég piacra lépni és a készséges francia barátnő éppen megadja magdikánk adatait, hogy ő legyen a reklámember.

- dacára annak, hogy a cikkben többször is elhangzik, hogy semmi egyebet nem kell tenni, csak napi egy kávét inni - állítólag a kávé mellé adnak egy diétát is.


De ez legalább nem egy postafiókkal vitatkozol, ha visszakéred a pénzed, hanem egy budapesti, belvárosi irodába sétálhatsz be.


Sokat nem veszítesz vele, ha kipróbálod, egy heti adag 4-5.000 körül van.

2012. júl. 16. 16:38

Sziasztok!

A Cafeform kávéval kapcsolatosan lennék kíváncsi tapasztalatokra? Van olyan, aki használta, és ténylegesen lett eredménye?

Előre is köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook