Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Byetta 5 nevű injekciós gyógyszerrel kapcsolatosan mik a tapasztalatok? fórum

Byetta 5 nevű injekciós gyógyszerrel kapcsolatosan mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 26. 21:42
?
2011. márc. 6. 08:32
Többiek?
2011. febr. 18. 06:39
Na én emelt 10ug adagot adok már... Ag gyomrom fáj továbbra is....
2011. febr. 5. 12:19
Hányinger, étvágytalanság, hasmenés... Mind van
2011. febr. 2. 21:43
nekem is pajzsmirigy alulmüködésem van arra irta a doki hátha tudok vele fogyni... mondhatom nulla... keményen koplalnom kell, és egy ideje hányingerem is van tőle. és nem tudom ez oké e de a szúrás helye folyton bekékül...:(
2011. febr. 2. 10:48

Sziasztok!

Én épp az abbahagyás mellett gondolkodom..... (nem vegyok cukorbeteg)a pajzsm.dokim ajánlotta és én elég szarul vagyok amióta használom:hányinger,szédülés, ájulás,fejfájás stb... és mostmár picit depis is vagyok, mert parázok, hogy lehetőleg ne pont az utcán ájuljak el a férjem ma szerzett nekem egy vércukorszint mérőt, hogy legalább azt tudjam miért vagyok szarul.....hátha segít..fogyásról már nem is álmodom nekem 0 kg ment le, de ezen nem is csodálkozom hiszen szúrás után enni kell és én eddig nem nagyon vacsiztam....

lehet, hogy nekem egy melléfogásként írta fel a

dokim vagy nem is tudja mire írta....

2011. jan. 29. 14:34
Sziasztok Mindenkinek! Én jan. 18.-án kezdtem el a byettát, és nagyon jó tapasztalataim vannak. A napi ötszöri étkezést szuperul be tudom tartani, nincsenek zabálási kényszereim, futópadozom minden nap fél órát. 1 hét alatt -3 kg,hja és a cukrom tökéletes. nem szedek mást mellé. Kérlek írjatok tapasztalatokat. Köszönettel ági
6. csiguszka6 (válaszként erre: 5. - Szonjamary)
2011. jan. 23. 18:27
Szia! Én is most kezdtem a héten a byetta. 2-es tip diabéteszem van, merckformin mellé kell adnom reggel este 5mg. Ezen kivül pajzsmirigy alulműködésem van 10 éve...
2011. jan. 20. 10:35

Sziasztok!

Én jan.14-én kezdtem és nem vagyok éppen atoppon azóta. Pajzsmirigy csökk.működésem van egy új orvosnál voltam és Ő írta fel egy új pajzsm.gyógyszerrel együtt. 1 hét különbséggel kezdtem el használni a gyógyszereket, hogy tudjam melyiktől vagyok jól vagy rosszul......

Gondolom a Byettát ki kell tapasztalni én egyenlőre a szúrás után émelygést és szédülést érzek időnként a szívem is ki akar ugrani ki tudja mitől?

Csiguszka Te mire kaptad?

2011. jan. 19. 06:00
Nekem most irták fel tegnap kezdtem el.
2010. ápr. 16. 21:03
köszi szépen a linket:)
2010. ápr. 16. 21:01
Szia! Azt hiszem itt mindent megtalálsz: [link]
2010. ápr. 16. 20:45
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, ismeri e / írták e már fel valakinek a Byetta 5 nevű injekciós gyógyszert és ha igen, mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook