Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Búvóhelyet keresek fórum

Búvóhelyet keresek (beszélgetős fórum)


1 2 3
74. Csibike77 (válaszként erre: 73. - 12d083b51b)
2017. júl. 9. 08:19

Igen,elfogadható az ár.

Mivel itt órákra adják ki a szobát hosszabb távú tartózkodás esetén egyedi ajánlatot adnak.

73. 12d083b51b (válaszként erre: 72. - Csibike77)
2017. júl. 9. 07:04
És a teljes éjszakás, pár napos ott alvás, elfogadható áron van?
72. Csibike77 (válaszként erre: 71. - 12d083b51b)
2017. júl. 8. 21:38

Igen.

Megérdeklődtük az éjszakai árakat is.

71. 12d083b51b (válaszként erre: 70. - Csibike77)
2017. júl. 8. 10:04

De ha ez Pesten/Budán van, akkor egy síma hosszú hétvégi családi kirándulásra is jó ez a cím.

A kicsi lányotokkal csinálni programot, állatkert, hasonlók, nem kell ahhoz ez a hosszú, fárasztó utazási cél.

2017. júl. 8. 10:00

Természetesen megtartom az elérhetőségeket!

Ha lesz legközelebb,akkor biztos ismét itt pihenünk!

69. 12d083b51b (válaszként erre: 67. - Csibike77)
2017. júl. 8. 09:43

Szia! Nagyon-nagyon örülök, hogy ilyen jól sikerült. Az meg sem fordult a fejemben, hogy egy ilyen tökéletes idill, faház, játszóhely, stb. stb. fogad titeket.


Én mondjuk arra gondoltam, hogy egy maszek lakás, ahol a tulaj is ott lakik, és az egyik szobát kiadja, üzletemberek, hasonlók szoktak 1-2 éjszakára megszállni, és nem a lámpás-ház jelleggel működik.

De ez mindennél tökéletesebb!

Őrizd meg a címet, telefont, jó lesz az még később is!

68. 124637ff9b (válaszként erre: 67. - Csibike77)
2017. júl. 8. 08:32

Őszintén örülök!

Különösen, hogy nem kellett rongy ledér nők látványának és üvöltő jajjjjgató közösülő hanghatásoknak kitenni magatokat.

Mondjuk én már eleve is így képzeltem 😊

További kellemes utazást nektek!

2017. júl. 8. 08:27

Sziasztok!

Itt vagyok a beszámolóval,akit érdekel.

Nagyon elégedettek voltunk.

Kedves fogadtatásban volt részünk.

Gyönyörű kert fogadott minket(mini játszótérrel).

Faház vagy csak fa borítású, jó szigetelésű mert klíma nem volt de kellemes hűvös volt a szobában.

Tisztaság,csillagos 5-ös a fürdőszobában is!

Pici asztal +székek vannak,étel elfogyasztásához ha rendelsz kaját valahonnan ott kényelmesen elfogyasztható.

Igazi búvóhely,mint ahogy hírdetik!

Nem kérdeztek semmit(név,cím),

távozáskor nem kellett a recepcióra menni,kulcs az ajtóban maradhatott.

Parkoló tökéletes az autó nem látható az utcáról.

Ez a pár óra nagyon kellemesen telt.

Kislányunk még játszott egy jót a tovább indulás elött.

Szerencsénk volt,jól választottunk!

66. gabbbicica (válaszként erre: 63. - Babyapocakban)
2017. júl. 6. 09:23

Ha rendesen ki van takarítva egy hely, akkor nem látod, nem tudod, ki volt ott előtted.


Nem szorosan ide tartozik a topikhoz, de elmesélem, ha ez feljött :D :D


Pl. csapatépítőn voltunk, 4 csillagos hotelben és az egyik kolléga mattrészegen belehányt azért az ágyába.... Brrrr....

Nem irigylem szegény szállodai takarítókat se :S

65. fehérke111 (válaszként erre: 63. - Babyapocakban)
2017. júl. 6. 08:22

Honnan tudod, hogy egy szállodában/panzióban vagy akár magánháznál kiadó szálláson előtted ki vette igénybe a szállást? Mi zajlott a falak között?

Mondjuk ha látod, hogy egyébként kifogástalan a tisztaság, több napos ottléted alatt is rendszeresen takarítanak - hát, nem tudsz mit tenni.

64. 124637ff9b (válaszként erre: 53. - Aileron44)
2017. júl. 6. 08:17
Azért fontos, mert otthon a gép előtt csak egy beszűkült világ van, utazás, szex, öröm nuku, max a másikba belekötni virtuálisan. Itt ez megy. Sok kis megszürkült belefasult irigy manó 😄
63. babyapocakban (válaszként erre: 60. - Fehérke111)
2017. júl. 6. 08:02
Úúúú és utána nem irtóztatok azokban az ágyakban aludni?
62. fehérke111 (válaszként erre: 61. - Csibike77)
2017. júl. 6. 07:28
Talán kicsit jobb hangulatban tudtok nekivágni az útnak... :-)
61. Csibike77 (válaszként erre: 60. - Fehérke111)
2017. júl. 5. 21:30

Köszönöm hogy megosztottad ezt a történetet :-)))

Én végül 4 órás időtartamra foglaltam és nem szállodában.

Remélem nem érnek (kellemetlen)

meglepetések.

60. fehérke111 (válaszként erre: 59. - Csibike77)
2017. júl. 5. 21:10

Csibike! Remélem, tényleg visszajössz és elolvasod ezt is (eddig nem akartam hozzászólni, de látom, hogy csillapodtak a kedélyek) - saját példámból ez jutott eszembe - a lányoknak a klubban már elmeséltem :-)))

Tehát:

A munkahelyemen anno elég sok továbbképzésen kellett részt venni, az egyik utolsó (legemlékezetesebb :-)) az únijós tanfolyam volt! Az addigiaktól eltérően két hét időtartamú, és nem lehetett hazamenni, pedig Pesten volt, a Nyugatitól karnyújtásnyira.

Pontosabban hét végére hazamehettünk: pénteken délben befejeződött a foglalkozás, és iszkiri! Igenám, de az én uram meg Sopronban volt valami vezetői agyfényesítőn, és még csütörtök este telefonált, hogy várjam meg, ő előbb elindul (mindig lepattant) és majd együtt jövünk haza. Kiürült a szálló, én a recepciónál az összekészített putyerkámmal vártam - természetesen megbeszéltem velük, hogy majd jönnek értem, addig nem mennék ki az utcára. A meglepetés: az addigi helyes kis recepciós kislányok helyett egy igen marcona, nagy darab, bajuszos fazon volt szolgálatban - hát, nem igazán tetszett neki az ötlet, de hát hétfőn reggel ugye jövünk vissza, hónapokra előre megvolt a tuti vendégkor, így nagy nehezen ráállt - maradhatok.

Arra figyeltem fel, hogy kezdődik a műsor (de, mint mondtam, vidéki vagyok, így aztán időbe telt, míg leesett, hogy mi zajlik körülöttem :-))). Szóval, igen sűrűn csapódott a liftajtó, és egyre több pár érkezett - eléggé hogyismondjam, feltűnő megjelenésű és viselkedésű hölgyekkel :-) És, mivel ott ültem egyedül (igaz, hogy olvastam volna), erősen szemügyre vettek - a csajok kajánkodva, a pasik érdeklődve (jó, hát a fénynek háttal ültem, nem tudhatták, hogy mi után érdeklődnek :-)))

Vettem a kabátom, és mégiscsak lementem az utcára - uram felbőszült, hogy ez hülye húzás volt, ilyen hely elé kiállni :-)))

A mi kirendeltségünktől én voltam az első ezen a tanfolyamon, de felkészítettem a többieket - hát volt röhögés és visítás, mint mondjak...

Mindenesetre a kolléganők ennek ismeretében már szélsebesen húztak el péntek délben, nehogy ottmaradjanak egyedül... :-)))

Csibike, csak azt akartam mondani, hogy mindig érhet meglepetés... :-)))

59. Csibike77 (válaszként erre: 56. - 12d083b51b)
2017. júl. 5. 17:03
Hétvégén megírom milyen volt a hely.
58. spann
2017. júl. 5. 16:06

Itt van néhány airbnb szálláshely, lehet ezek között is bogarászni.

[link]


Ha nem muszáj pont a fővárosban pihenőhelyet keresnetek, vidéki kis panziókban is lehet érdeklődni, talán olcsóbb.

57. spann (válaszként erre: 19. - Globus)
2017. júl. 5. 15:50

Milyen finoman fogalmaztál... Jó időbe telt, amíg rájöttem, mi az a flexelés.

:-)

56. 12d083b51b (válaszként erre: 55. - Csibike77)
2017. júl. 5. 15:49

Amikor oda-vissza össz. 400 km-t utaztam és azt hittem, hogy belehalok a fáradságba. Ha belegondolunk, hogy egy 3 éves gyerek belekötözve egy autó ülésébe, még esetleg közel 40 fok, és ezek szerint nem pár 100 km, hanem jóval több...

Szerintem nem "ment volna félre" ez az egész téma, ha valaki nem hozza elő, hogy a "piros lámpás ház" pontosan az ilyen pár órás igénybevételre lett kitalálva.

Attól kezdve elindult a fantázia és elveszett a lényeg.

Most már minden oké, reméljük, hogy valóban jó lesz, és nem fogtok csalódni!

Mikor utaztok? A napokban, vagy esetleg valamivel később??

55. Csibike77 (válaszként erre: 53. - Aileron44)
2017. júl. 5. 15:24

Köszönöm a hozzászólást és a megértést.

Sajnos nem mindenki érti meg miért kell több 100,sőt több mint 1000 km utazás közben egy pihenő kisgyerekkel.Úgy gondolom erre a parkolók nem megfelelőek.

Itt lenne lehetőség kinyújtózni egy hűvös szobában és tisztálkodásra.És mivel Bp.-en meg kell állnunk így gondoltam akkor Bp.-en keressünk szállást is.

54. aileron44 (válaszként erre: 52. - Csibike77)
2017. júl. 5. 13:36
Kívánom hogy kellemes élmény legyen az a szálláshely amit választottál!
2017. júl. 5. 13:34
Tényleg nem értem az emberek nagy részét. Miért annyira fontos, hogy miért keresi a helyet ahol megpihenhet pár órát! Itt egészen biztosan nincs akinek el kellene számolnia miért megy oda. Ha nem pihenni csak, az sem tartozik senkire. Ahogy páran "neki estek" , nem is csodálom, hogy többet nem ír a dologról.
52. Csibike77 (válaszként erre: 51. - 12d083b51b)
2017. júl. 5. 13:16
Képeket láttam,véleményeket olvastam róluk így tetszenek,remélem valósak az infók de majd beszámolok a látottak alapján.
51. 12d083b51b (válaszként erre: 48. - Csibike77)
2017. júl. 5. 10:28
Az 5 ezer még elfogadható, ha tiszta a fürdőszoba, az ágynemű, és minden egyéb. Jó lesz az, mégsem egy "átjáróház" piros lámpákkal a kapu fölött! :))
50. 471a3ef191 (válaszként erre: 45. - 124637ff9b)
2017. júl. 5. 10:13
:-)))
49. 471a3ef191 (válaszként erre: 40. - Fincsi5)
2017. júl. 5. 10:13
Fincsi! Nem voltam benn!!! Én kérem egy erkölcsös vényasszony vagyok. Legalábbis, most már. :) Ott megyünk el előtte minden nap haza felé, de ezt írtam. Nem szoktam bemenni oda a férjemmel. Van nekünk saját búvóhelyünk Zuglóban. :) 10 percre onnan gyalog. ahol lakunk.
2017. júl. 5. 07:34

Úgy gondolom azért jártok ide hogy jól szórakozzatok!

A kérdésemre választ nem igazán kaptam,mindenki a miértekkel,hogyanokkal,stb.-vel foglalkozik nem a kérdéssel.

Tisztelet a kivételnek!

Köszönöm a hozzászólásokat!

Sikerült találnom 2 helyet.

Valóban így kell keresni,búvóhely!

2-3-4 vagy akár több órára is lehet szobát/apartmant kivenni magánszemélytől.

Társasházban van a lakás ahol normális lakók a szomszédok.

A másik hely pedig "zöldövezeti" de nem apartman jellegű csak szoba,fürdőszoba.

Hármunknak 5 ezer a pár óra.

47. Csibike77 (válaszként erre: 34. - 12d083b51b)
2017. júl. 5. 07:21
Köszönöm
46. Csibike77 (válaszként erre: 44. - Kisj)
2017. júl. 5. 07:20
Nem tudod honnan indulunk és meddig megyünk,akkor miért írsz ilyet?!
45. 124637ff9b (válaszként erre: 42. - Gabbbicica)
2017. júl. 5. 06:37
Jahogy nyögés meg üvöltés... Ilyesmire nem is gondoltam.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook